UFC 277: Pena vs. Nunes 2 (30.07.2022)

Ja to se chyba tak zrobię, może live się uda coś ustrzelić fajnego

1659169292726.png
 
Ja Cosce nie gram bo moze wylapac

No może ale ten Djamond wygląda na kolejny nieudany eksperyment po znajomości. Zara będzie na fenie się bił.
Obydwoje macie rację , Diament to placek ale stójkę ma dobrą w przeciwieństwie do Cosce , ja mam Cosce na kuponach bo uważam że szansa na nokaut w wykonaniu Diamenta ( jedyna szansa na wygraną ) to jakieś 20-30%
 
Ja mam Cosce na mniejszym kuponie, bo uważam, że przeleży i nie będzie w ogóle się w stójce bił tylko obalał i obalał, ale nie jestem przekonany do tego typu aż tak, żeby grać go grubiej, ze względu na średnie cardio Cosce, który szybko się pompuje i widzę też taki scenariusz, że Cosce po dwóch rundach kontroli do trzeciej wyjdzie zmęczony nie mając już sił obalać i Diamond go ustrzeli.
 
Smith poddanie 17.00, scenariusz wydaje się być mało prawdopodobny, ale możliwy
 
Wydaje się że tylko Potieria może sprawić że decyzji nie będzie, ale może być na odwrót.
Nie rozumiem :korwinwhat: Skusiłem się ponieważ uważam że tutaj nie będzie najmniejszej kalkulacji, obaj niezwykle agresywnie nastawieni i nieustępliwi w dodatku Potieria może nie wytrzymać kondycyjnie. Mniejsza stawka oczywiście przy tego typu betach.
 
Pantoja, Klose, Maga Ankalaev
Za Pantoja przemawiaja lepsi rywale ktorych pokonal do tego jest moim zdaniem tym zawdonikiem ktory umie wiecej od Pereza do tego walczy regularniej od Pereza.
Za Klose przemawia fakt ze jest po prostu lepszy do Rafu Garcii, ktory mimo tych dwoch wygranych ktorymi od dna sie odbil nie przemawia do tego fakt ze wzial walke w zastepstwie.
Ankalaev jest nudnym ale skutecznym zawodnikiem i Smith szanse na zlapanie jakiegos poddania w moich oczach ma male.
3:0 zabite
 
Nunes nie wygra rewanżu mark my words. Amanda nigdy nie słyneła z dobrej kondycji, wystarczy że Pena podkręciła jej dobrze tempo i brazylijka już w drugiej rundzie oddychała nogawkami. Pena jest zbyt twarda, ma zbyt dobre cardio i wystarczająco dobry grappling by Nunes była w stanie ją skończyć a na wygranie decyzji nie ma dużych szans przy wysokim outpucie wenezuelki.
Obstaje przy swoim. Tu nie rozchodzi się o siłę ciosu Peny ale o jej ogólną aktywność w klatce oraz siłe fizyczną w połączeniu z dobrym bjj. Oglądnij sobie wymiany graplingowe z tej walki (Pena non stop w ruchu nawet na chwile nie zaakceptowała walki z pleców), gdy musisz siłować się z tak silną zawodniczką jak Juliana to o wiele szybciej się męczysz - żadna z dotychczasowych przeciwniczek Amandy nie była tak silna fizycznie. Prawda jest taka że nie w stójce a przy siłowaniu się podczas klinczów, obron obaleń czy wymian parterowych pasek kondycji najbardziej się uszczupla. Tu była walka średnie cardio vs elitarne cardio co przy twardości szczęki (która pozwoliła uniknąć KO) i determinacji Peny dało rezultat jaki widzieliśmy. Jeśli Nunes padła kondycyjnie już w połowie 2 rundy to nie wróże jej niczego dobrego w rewanżu.
Oczywiście że wymówek na przegraną Nunes można znaleźć mnóstwo ale myślę że rewanż pokaże że Pena jest fatalnym stylistycznie zestawieniem dla brazylijki.
50-43 @Karwantes :mjsmile::rofl:
 
Back
Top