UFC 275: Teixeira vs. Prochazka (11.06.2022)

Asekuracyjnie dodamy jeszcze bo taka moja taktyka na grę.

Malkoun przez decyzje + Emeev przez decyzje
Stawka: 5 zł
Możliwa wygrana: 105,60 zł
 
Ja dziś ide tak bo nie czuję nic zbytnio. Mój pierwszy kupon tutaj.

5 takich samych. No risk No fun.

STS.png
 
Emocje, kibicowalem mocno Asce, ale to Zhang miala lepsza taktyke trenujac zapasy - jest mocniejsza fizycznie od Aski i to wykorzystala perfekcyjnie.
Każdy kibicował, ale chyba też większość czuła jak to się może skończyć.
Dobrze, że już nie wbijałem w nocy na buka, pewnie poszło by z 200-300 ziko na Glovera przed czasem, a teraz oglądałem walkę i po tym jak nie skończył podłączonego pepika w 5 tylko poszedł niepotrzebnie po gilotynę byłbym na niego ostro wkurwiony :lol:
 
Tylko tych przegranych propozycji też nie zapomnij rozliczyć tutaj bo tylko co widać dwa pierwsze wygrane rozliczyłeś :friends: z prędkością światła od razu :crazy:
Człowieku wszystko przejebałem praktycznie dosłownie drobniaki weszły
Ale nie ściemniam tak jak ty
Nie podaję tutaj kursów po 1.15 jak ty
 
Człowieku wszystko przejebałem praktycznie dosłownie drobniaki weszły
Ale nie ściemniam tak jak ty
Nie podaję tutaj kursów po 1.15 jak ty

Rozlicza się wszystko co się poda a nie tylko to co weszło.

Tyczy się to też pozostałych. Weszło by to by plusowali natychmiast :facepalm:
 
Maddalena @1.61

Jack Maddalena to zawodnik, który ma całkiem niezły boks. 9 z 11 zwycięstw to walki kończące przez KO/TKO. Jack potrafi całkiem fajnie składać kombinacje przy czym nakłada presję zmuszając zawodnika do cofania się. Choć nikt go jakoś mocno nie sprawdził jeśli chodzi o obronę przed obalaniem to na poprzednich walkach widać, że nie jest to jego jakaś słaba strona. Emeev spośród 28 prób obaleń jeśli dobrze obliczyłem według statystyk to 10 z nich było tylko skutecznych na tle zawodników jak Roberts chociażby, który nie słynie z defensywnych zapasów a udało mu się tylko 2 na 7 razy skutecznie obalić co nie pokazuję jakiś dobrych zapasów Emeeva. Idąc dalej Emeeva kontrola na ziemi też nie jest jakoś super bo takiego Robertsa specjalnie długo nie potrafił utrzymać i skontrolować. Patrząc na to jakim niezłym i walecznym stójkowiczem jest Maddalena a jakim zamulaczem jest Emeev i niekoniecznie skuteczne zapasy i kontrola w parterze, uważam, że Jack albo zakończy to przez TKO/KO w 1 rundzie albo ugra decyzją rozbijając Ramazana na pełnym dystansie.
Jedyny pozytyw z tej gali, że udało się trafić z analizą i typem.
 
Back
Top