UFC 275: Teixeira vs. Prochazka (11.06.2022)

Poniżej 2,5 rundy to koniec w 1 lub 2 rundzie. Koniec w 1 rundzie to poniżej 1,5
Kubuś najpierw dawał 99% szans na to że walka lil masti zakończy się ciosem z główki a teraz uznał że -2.5 rundy oznacza koniec w pierwszej rundzie, słaba forma mentalna ostatnio u smyka.
 
Kijańczuk miał nie tak dawno decyzje z Neferanoviciem a i nawet jego walka na gołe pięści zakończyła się na pełnym dystansie także nie do końca jest tak jak piszesz, czasami walki które powinny zakończyć się przed czasem kończa się decyzją - tu nie ma oczywistości. Nie twierdze że w przypadku walki Prochazka vs Teixeira zobaczymy decyzję ale są ku temu pewne argumenty, po pierwsze Teixeira nie przegrał przed czasem od 5 lat, po drugie Glover przegrał przed czasem tylko 3 walki na 40 stoczonych, po trzecie oboje mają dobre cardio więc nie będzie tak że ktoś zostanie skończony na zmęczeniu i po 4 Prochazka nie przejawia oznak nadmiernej kruchości natomiast jego bjj to niewiadoma ale raczej nie jest na wysokim poziomie co daje szanse dla Teixeiry. Myślę że nie zobaczymy tu decyzji aczkolwiek jak walka zakonczy się po 5 rundach to nie będę jakoś bardzo zdziwiony.
Rozumiem twoje myślenie , oczywiście że jest jakaś mała opcja na decyzję , wszystko jest możliwe , twoje argumenty jak najbardziej uzasadnione , i jak jeszcze Glovera bym widział w 5 rundzie tak Prochazka to jedna wielka niewiadoma , w swojej eksplozywnej stójce jest nieobliczalny w każdej minucie walki , w parterze podejrzewam że to będzie do jednej bramki i Czech raczej zdaje sobie z tego sprawę , można spekulować i dywagować , dla mnie osobiście zestawienie tych dwóch gości to pewniak w postaci braku decyzji , i jeśli nie dojdzie tutaj do takiego finału to ja będę baaaardzo zdziwiony
 
Rozumiem twoje myślenie , oczywiście że jest jakaś mała opcja na decyzję , wszystko jest możliwe , twoje argumenty jak najbardziej uzasadnione , i jak jeszcze Glovera bym widział w 5 rundzie tak Prochazka to jedna wielka niewiadoma , w swojej eksplozywnej stójce jest nieobliczalny w każdej minucie walki , w parterze podejrzewam że to będzie do jednej bramki i Czech raczej zdaje sobie z tego sprawę , można spekulować i dywagować , dla mnie osobiście zestawienie tych dwóch gości to pewniak w postaci braku decyzji , i jeśli nie dojdzie tutaj do takiego finału to ja będę baaaardzo zdziwiony
Weź np. walkę Bruno Silvy z Pereirą która też miała bankowo zakończyć się przed czasem a tu decyzja, takich przykładów jest wiele. Jednak walka Teixeira vs Prochazka to troszkę inna bajka bo tutaj będzie prawdopodobnie bardzo duża dysproporcja umiejetności w jednej z płaszczyzn - parterze, co zmienia troche postać rzeczy.
 
Ją chociaż jestem zwolennikiem stylu Prohazka to obok kursu na poddanko przez Glovera nie mogę przejść obojętnie i napewno to zagram kurs 4.50 to fajna opcja...
Ja również , z tym że po kursie 5.0
 

Attachments

  • Screenshot_20220608-085247-843.png
    Screenshot_20220608-085247-843.png
    23.6 KB · Views: 68
Ja również , z tym że po kursie 5.0
5runda maksymalnie wykończony Czech pada po ciosach na mate Glover doskakuje zdobywa pozycje do duszenia i to czyni i kurs 5 idzie się je..... Z przymrożeniem oka widzę podobne scenariusze tej walki i też szedłbym w stronę że pojedynek nawet do 4 rundy nie wyjdzie
 
Nic ponoć się dwa razy nie zdarza :roberteyeblinking:
Niby tak, a jednak ten sam Curtis dwa razy (z rzędu) znokautował dużego faworyta, przegrywając do tego momentu obie walki więc coś tam się dwa razy zdarza jednak :awesome: a skoro to może, to może co innego też? :fjedzia:
 
Niby tak, a jednak ten sam Curtis dwa razy (z rzędu) znokautował dużego faworyta, przegrywając do tego momentu obie walki więc coś tam się dwa razy zdarza jednak :awesome: a skoro to może, to może co innego też? :fjedzia:
No masz rację, ale osobiście uważam że Allen zapasami ogarnie jeśli tylko wyciągnie wnioski z poprzednich walk Curtisa i nie będzie się bawił w stójke.
 
No masz rację, ale osobiście uważam że Allen zapasami ogarnie jeśli tylko wyciągnie wnioski z poprzednich walk Curtisa i nie będzie się bawił w stójke.
Malkoun zapasy ma na wysokim poziomie, nie będzie łatwo go zdominować w tej płaszczyźnie.
 
Ja również , z tym że po kursie 5.0

5.00 też wychodzi jak się doda, że walka będzie trwała powyżej 59.5 sekundy (nie wiedziałem że takie cuda można w betbuilderze robić). Nie ukrywam, że kurs bardzo ciekawy, bo jednak ku takiej opcji się skłaniam teraz.

A wcześniej typowałem w stronę Prochazki i nie zdziwi mnie nawet jak Glover zostanie znokautowany tak jak przez Anthonego Johnsona.
 
5.00 też wychodzi jak się doda, że walka będzie trwała powyżej 59.5 sekundy (nie wiedziałem że takie cuda można w betbuilderze robić). Nie ukrywam, że kurs bardzo ciekawy, bo jednak ku takiej opcji się skłaniam teraz.

A wcześniej typowałem w stronę Prochazki i nie zdziwi mnie nawet jak Glover zostanie znokautowany tak jak przez Anthonego Johnsona.
Tutaj sprawa jest dość prosta, Glover poddanie lub ubicie na ziemi albo Prochazka przez ko/tko. Bardzo małe szanse na decyzje. Mimo wszystko niepokusiłbym się tutaj o wskazanie zwycięzcy.
 
Prochazka
5.00 też wychodzi jak się doda, że walka będzie trwała powyżej 59.5 sekundy (nie wiedziałem że takie cuda można w betbuilderze robić). Nie ukrywam, że kurs bardzo ciekawy, bo jednak ku takiej opcji się skłaniam teraz.

A wcześniej typowałem w stronę Prochazki i nie zdziwi mnie nawet jak Glover zostanie znokautowany tak jak przez Anthonego Johnsona.
No w tym betbuilderze naprawdę fajne kupony można stworzyć , jest też opcja kto więcej ciosów zada lub kto więcej obali , ja osobiście widzę jak Glover obala i poddaję Prochazke , ale opcji jest tu faktycznie sporo np.
 

Attachments

  • Screenshot_20220609-134258-943.png
    Screenshot_20220609-134258-943.png
    38.5 KB · Views: 54
Prochazka

No w tym betbuilderze naprawdę fajne kupony można stworzyć , jest też opcja kto więcej ciosów zada lub kto więcej obali , ja osobiście widzę jak Glover obala i poddaję Prochazke , ale opcji jest tu faktycznie sporo np.
Moim zdaniem słaby kurs biorąc pod uwagę ilość pojedynczych betów które wchodzą w ten zakład.
 
Czy ktoś pamięta walkę Glovera ze Smithem? Chodzi mi konkretnie o dwie pierwsze rundy. Jak wyglądały mniej więcej? Tam była duża dominacja Smitha? Pamiętam te ostatnie rundy, natomiast dwóch pierwszych nie kojarzę, a dzisiaj i jutro nie dam rady tego obejrzeć, może ktoś pamięta?
 
Maddalena @1.61

Jack Maddalena to zawodnik, który ma całkiem niezły boks. 9 z 11 zwycięstw to walki kończące przez KO/TKO. Jack potrafi całkiem fajnie składać kombinacje przy czym nakłada presję zmuszając zawodnika do cofania się. Choć nikt go jakoś mocno nie sprawdził jeśli chodzi o obronę przed obalaniem to na poprzednich walkach widać, że nie jest to jego jakaś słaba strona. Emeev spośród 28 prób obaleń jeśli dobrze obliczyłem według statystyk to 10 z nich było tylko skutecznych na tle zawodników jak Roberts chociażby, który nie słynie z defensywnych zapasów a udało mu się tylko 2 na 7 razy skutecznie obalić co nie pokazuję jakiś dobrych zapasów Emeeva. Idąc dalej Emeeva kontrola na ziemi też nie jest jakoś super bo takiego Robertsa specjalnie długo nie potrafił utrzymać i skontrolować. Patrząc na to jakim niezłym i walecznym stójkowiczem jest Maddalena a jakim zamulaczem jest Emeev i niekoniecznie skuteczne zapasy i kontrola w parterze, uważam, że Jack albo zakończy to przez TKO/KO w 1 rundzie albo ugra decyzją rozbijając Ramazana na pełnym dystansie.
 
Under w walce Glover vs Prochazka pewnie Glover na czysto za drobne, bo jeśli sprowadzi to Prochazka raczej zostanie poddany.
Kape - obrona przed obaleniami, dobry dystans i mocny cios powinien wystarczyć.
Fialho vs Mathews jak @Kratta jeśli nie ustrzali Mathews-a to może to równie dobrze przegrać, osobiście albo underdog albo nie ruszać.
JJ - ostatnia szansa Aśki by doczłapać się do walki o pas a i może ją wygrać.
Allena odpuszczam, bo może być to trudniejsza przeprawa niż nam się wydaje.
 
Kacprzak + Coria + Murad + Teixeira vs Prochazka dec-nie
Stawka: 200 zł
Możliwa wygrana: 397,76 zł

Siwiec + Maddalena + Zhang wygra przez tko/ko - nie
Stawka: 150 zł
Możliwa wygrana: 298, 32 zł

Kape + Allen + Choi vs Culibao liczba rozpoczętych rund +1,5
Stawka: 60 zł
Możliwa wygrana: 129,89 zł

Glover poddanie + Fialho vs Matthews dec- nie
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana: 60,63 zł

Kacprzak + Batgerel + Juarez vs Liang liczba rozpoczętych rund +1,5
Stawka: 30 zł
Możliwa wygrana: 91,87 zł

Jędrzejczyk na punkty + Maddalena przez tko/ko
Stawka: 5 zł
Możliwa wygrana: 66 zł

Matthews przez poddanie + Glover vs Prochazka liczba rozpoczętych rund -2,5
Stawka: 5 zł
Możliwa wygrana: 49,28 zł

Powodzenia :conorsalute:
 
Maddalena @1.61

Jack Maddalena to zawodnik, który ma całkiem niezły boks. 9 z 11 zwycięstw to walki kończące przez KO/TKO. Jack potrafi całkiem fajnie składać kombinacje przy czym nakłada presję zmuszając zawodnika do cofania się. Choć nikt go jakoś mocno nie sprawdził jeśli chodzi o obronę przed obalaniem to na poprzednich walkach widać, że nie jest to jego jakaś słaba strona. Emeev spośród 28 prób obaleń jeśli dobrze obliczyłem według statystyk to 10 z nich było tylko skutecznych na tle zawodników jak Roberts chociażby, który nie słynie z defensywnych zapasów a udało mu się tylko 2 na 7 razy skutecznie obalić co nie pokazuję jakiś dobrych zapasów Emeeva. Idąc dalej Emeeva kontrola na ziemi też nie jest jakoś super bo takiego Robertsa specjalnie długo nie potrafił utrzymać i skontrolować. Patrząc na to jakim niezłym i walecznym stójkowiczem jest Maddalena a jakim zamulaczem jest Emeev i niekoniecznie skuteczne zapasy i kontrola w parterze, uważam, że Jack albo zakończy to przez TKO/KO w 1 rundzie albo ugra decyzją rozbijając Ramazana na pełnym dystansie.
Ciekawa analiza , a widziałeś z kim ten Maddalena walczył ? Ogórki , Emeev go bije doświadczeniem na łeb na szyję , oczywiście Ruska jakoś nie będę wychwalał , już pokazał na co go stać w UFC wielokrotnie , jest przeciętny
 
Back
Top