UFC 275: Teixeira vs. Prochazka (11.06.2022)

Ciekawa analiza , a widziałeś z kim ten Maddalena walczył ? Ogórki , Emeev go bije doświadczeniem na łeb na szyję , oczywiście Ruska jakoś nie będę wychwalał , już pokazał na co go stać w UFC wielokrotnie , jest przeciętny
W tym pojedynku doświadczenie będzie miało małe znaczenie - według mnie.
 
Ciekawa analiza , a widziałeś z kim ten Maddalena walczył ? Ogórki , Emeev go bije doświadczeniem na łeb na szyję , oczywiście Ruska jakoś nie będę wychwalał , już pokazał na co go stać w UFC wielokrotnie , jest przeciętny

W tym pojedynku doświadczenie będzie miało małe znaczenie - według mnie.
Akurat jak @Swebs bardziej skłaniam się z betem na Emeev-a, bo kogo tak naprawdę pokonał Maddalena żeby być faworytem.
 
U mnie leci coś takiego :
Uważam że Aśka wyprowadzi więcej znaczących ciosów , a na decyzję sędziów wpływu nie mamy , myślę że to dosyć bezpieczna opcja
 

Attachments

  • Screenshot_20220610-080023-428.png
    Screenshot_20220610-080023-428.png
    32.2 KB · Views: 106
U mnie leci coś takiego :
Uważam że Aśka wyprowadzi więcej znaczących ciosów , a na decyzję sędziów wpływu nie mamy , myślę że to dosyć bezpieczna opcja
Trochę obawiam się że Zhang na tyle poprawiła zapasy u Cejudo że będzie w stanie fragmentami kontrolować Aśke czy to przy siatce czy w parterze przez co ukróci jej zadawanie znaczących ciosów. Jednak zakład bardzo dobry z dużym prawdopodobieństwem powodzenia, chyba też to pogram.
 
Wtrącę się delikatnie do wątku Jake Matthewsa. Jake, to jeden z faworytów jak dla mnie na tej karcie. Zacznę od tego, że bak paliwa u Fialho nie jest wcale pojemny co było widać już podczas starcia z Pereira. Jednak ta walka będzie całkiem inna od poprzedniej, a Jake tutaj będzie próbował cały czas obalać i męczyć swojego rywala. Fialho to zawodnik, który z upływem każdej minuty będzie miał coraz trudniej osiągnąć pozytywny wynik. Grzechem byłoby nie zagrać tego betu po 2.15
 
Nie wiem czy było ale jak coś to FORTUNA ma promkę na UFC 275 z Betbuilderem zakład za 20zł = w razie przegranej zwracają 20zł z punktach FKP.

Powrót Joanny Jędrzejczyk do klatki! Już w tę niedzielę Polka wraca po ponad dwuletniej przerwie od walk. Na UFC 275 postara się zrewanżować Chince Weili Zhang, z którą to poniosła swoją ostatnią porażkę. Długo czekaliśmy na ten powrót, dlatego nie możemy przejść obok tej gali obojętnie! W dniach 11-12.06.2022 wystarczy postawić kupon za min. 20 zł zawierający min. 1 zakład zagrany w ramach Betbuildera z oferty na UFC 275. W przypadku gdy zakład zawarty na UFC 275 poprzez opcję "Betbuilder" będzie przegrany otrzymasz gwarantowany bonus 20 zł w punktach FKP.
 
Shevchenko vs Santos Shevchenko wygra i liczba rozpoczętych rund +1,5 + Glover vs Prochazka liczba rozpoczętych rund - 4,5 + Allen vs Malkoun liczba rozpoczętych rund +1,5 + Zhang wygra przez tko/ko - nie

Stawka: 200 zł
Możliwa wygrana: 498,08 zł
Obyś nie przejechał się na rundach tak jak ostatnio, Allen vs Malkoun rzuca się w oczy ale oczywiście powodzonka dla ciebie.
 
Obyś nie przejechał się na rundach tak jak ostatnio, Allen vs Malkoun rzuca się w oczy ale oczywiście powodzonka dla ciebie.
Ja tam widzę co najmniej druga rundę. Uważam, że pierwsza będzie taktyczna i asekuracyjna, kontrola w parterze, poza tym małe szanse na poddanie z racji tego ze Malkoun nie ma złego bjj więc Allen łatwo mieć nie będzie tak od razu, jeśli w ogóle. Na nokaut w pierwszej rundzie raczej też się nie zapowiada choć to wiadomo MMA.

A teraz lecę się wygrzewac na słońcu i grilla do obiadu rozpalić bo żal nie korzystać. :roberteyeblinking:

Również powodzenia!
 
Ja tam widzę co najmniej druga rundę. Uważam, że pierwsza będzie taktyczna i asekuracyjna, kontrola w parterze, poza tym małe szanse na poddanie z racji tego ze Malkoun nie ma złego bjj więc Allen łatwo mieć nie będzie tak od razu, jeśli w ogóle. Na nokaut w pierwszej rundzie raczej też się nie zapowiada choć to wiadomo MMA.

A teraz lecę się wygrzewac na słońcu i grilla do obiadu rozpalić bo żal nie korzystać. :roberteyeblinking:

Również powodzenia!
W tym problem że Allen nigdy nie walczy asekuracyjnie, jest to zawodnik bardzo agresywny i jednocześnie dziurawy w defensywie. Miłego.
 
Ciekawa sprawa na fortunie. Przy betbuilderze na Valentine jest opcja pogrania znaczacych ciosow. Linia na cala walke jest mniejsza niz na 1 runde? Albo ja cos zle kumam
Screenshot_20220611-174314.jpg
Screenshot_20220611-174309.jpg
 
Back
Top