UFC 275: Teixeira vs. Prochazka (11.06.2022)

Dawca Organu

NoLife FC

Wrzucam wczesniej bo cala karta juz jest, nawet u buka. I prosze nie dublowac bo bedzie zle :evil:
 
Wcześniej jest jeszcze FN Volkov - Rozentriuk, a nie ma tematu.
btw. Glover przez poddanie :no dawaj:
 
Prochazka vs Glover 2.5 rundy mniej 2.24 Fortuna
Valentina vs Santos 2.5 rundy wiecej 1.50 STS
Są takie walki , jak Pudzian -Materla , Samociuk - Izu , czy Kijanczuk vs TBA które nie ma opcji żeby skończyły się decyzją. I taką walką jest niewątpliwie Glover vs Prochazka .. no ta walka na papierze ma predyspozycję aby skończyła się w 1-2 rundzie , jak dojdzie do decyzji to niepojawiam się na forum przez następne pół roku , dobry kursik też uważam był na under 3.5 - 1.55 i taki mam na kuponach , teraz chyba 1.4
 
Są takie walki , jak Pudzian -Materla , Samociuk - Izu , czy Kijanczuk vs TBA które nie ma opcji żeby skończyły się decyzją. I taką walką jest niewątpliwie Glover vs Prochazka .. no ta walka na papierze ma predyspozycję aby skończyła się w 1-2 rundzie , jak dojdzie do decyzji to niepojawiam się na forum przez następne pół roku , dobry kursik też uważam był na under 3.5 - 1.55 i taki mam na kuponach , teraz chyba 1.4
Poniżej 2.5 rundy w Fortunie oznacza koniec w 1 rundzie
- 3.5 rundy po 1.55 to rzeczywiście dość dobry kurs
 
Manel Kape @1.40
Gram tutaj Kape z Brazylijczykiem. Mistrz Rizin to szybki stojkowicz z ciezkim uderzeniem jak na ta kategorie wagowa. Licze ze majacy spore problemy wydolnosciowe Bontorin pojdzie na wymiany stojkowe i zostanie ubity. Kape potrafi czasem zamulic walke czajac sie na kontry, ale z tego typu przeciwnikiem, ktory bedzie chcial rozstrzygnac losy czym predzej, nie powinno brakowac okazji do akcji, a wyzej oceniam umiejetnosci strikerskie i sile Kape. W razie przeciagniecia sie pojedynku powinien tez wygladac duzo lepiej kondycyjnie i ugrac decyzje, chociaz nie sadze zeby do niej doszlo.
 
Manel Kape @1.40
Gram tutaj Kape z Brazylijczykiem. Mistrz Rizin to szybki stojkowicz z ciezkim uderzeniem jak na ta kategorie wagowa. Licze ze majacy spore problemy wydolnosciowe Bontorin pojdzie na wymiany stojkowe i zostanie ubity. Kape potrafi czasem zamulic walke czajac sie na kontry, ale z tego typu przeciwnikiem, ktory bedzie chcial rozstrzygnac losy czym predzej, nie powinno brakowac okazji do akcji, a wyzej oceniam umiejetnosci strikerskie i sile Kape. W razie przeciagniecia sie pojedynku powinien tez wygladac duzo lepiej kondycyjnie i ugrac decyzje, chociaz nie sadze zeby do niej doszlo.
Też poluje na Kape, ale z drugiej strony Bontorin może go obalać i skontrolować. W stójce na pewno przewaga Kape, ale czy uda mu się utrzymać walkę na nogach? Co do tego mam wątpliwości.
 
Też poluje na Kape, ale z drugiej strony Bontorin może go obalać i skontrolować. W stójce na pewno przewaga Kape, ale czy uda mu się utrzymać walkę na nogach? Co do tego mam wątpliwości.
U mnie pograny.
IMG-20220605-WA0001.jpg
 
Walka wieczoru wszyscy idą w zakończenie nawet i przed 3 rundą. A ja bym wcale się nie zdziwił jakby tu był zwycięzca na punkty
A skąd te przypuszczenia ? Glover w ostatnich 6 walkach tylko 1 decyzja z Krylovem ( walka 3 rundowa) wszyscy doskonale wiemy że Brazylijczyk decyzji nie lubi , idzie ostro w wymiany , ma mocny cios i chyba można powiedzieć śmiało najbardziej niebezpieczny parter w LHW , do tego dochodzi Prochazka który na 31 walk decyzję widział tylko raz... Taka kombinacja zawodników to gwarantowany brak decyzji , gwarantuję Ci , a jakie są twoje kontrargumenty w tej sprawie ?
 
Też poluje na Kape, ale z drugiej strony Bontorin może go obalać i skontrolować. W stójce na pewno przewaga Kape, ale czy uda mu się utrzymać walkę na nogach? Co do tego mam wątpliwości.

Istnieje takie ryzyko, ale licze na to, ze Bontorin przez swoja mocno watpliwa kondycje bedzie w stanie maksymalnie jedna runde ukrasc jakims obaleniem i ewentualna kontrola pozycji z gory.
 
Fialho z kolejna walką. Teraz sprawdzi się jego tdd Matthews. Ciekaw jestem przebiegu tej walki, na tą chwilę nie do gry.
Ktoś ma jakąś wizję przebiegu? Jestem ciekaw waszych opinii.
 
Fialho z kolejna walką. Teraz sprawdzi się jego tdd Matthews. Ciekaw jestem przebiegu tej walki, na tą chwilę nie do gry.
Ktoś ma jakąś wizję przebiegu? Jestem ciekaw waszych opinii.
Matthews jest dziurawy jak sito
Fialho dość dobrze broni obaleń
Jak dla mnie kolejne ko dla Fialho
 
Matthews jest dziurawy jak sito
Fialho dość dobrze broni obaleń
Jak dla mnie kolejne ko dla Fialho
Ale z nikim dobrym się nie mierzył Fialho z zapasami a jakby nie było Matthews zapasy ma nie najgorsze i może przeleżeć. Hmm.. Jeszcze walka do przeanalizowania.
 
Fialho bierze 3 walkę w przeciągu 1.5 miesiąca, wariat.
 
Też tak czuję, imho Matthews powinien być tutaj lekkim faworytem, Fialho od połowy drugiej rundy z Pereirą już nie miał paliwa, Matthews jak go trochę zajedzie zapasami w pierwszej to później skończy, oby się tylko nie nadział na jakiegoś luja jak będzie szukał tych obaleń.
 
Allen tego malkouna tez powinien porobić jak nie da się znokautować
 
Są takie walki , jak Pudzian -Materla , Samociuk - Izu , czy Kijanczuk vs TBA które nie ma opcji żeby skończyły się decyzją. I taką walką jest niewątpliwie Glover vs Prochazka .. no ta walka na papierze ma predyspozycję aby skończyła się w 1-2 rundzie , jak dojdzie do decyzji to niepojawiam się na forum przez następne pół roku , dobry kursik też uważam był na under 3.5 - 1.55 i taki mam na kuponach , teraz chyba 1.4
Kijańczuk miał nie tak dawno decyzje z Neferanoviciem a i nawet jego walka na gołe pięści zakończyła się na pełnym dystansie także nie do końca jest tak jak piszesz, czasami walki które powinny zakończyć się przed czasem kończa się decyzją - tu nie ma oczywistości. Nie twierdze że w przypadku walki Prochazka vs Teixeira zobaczymy decyzję ale są ku temu pewne argumenty, po pierwsze Teixeira nie przegrał przed czasem od 5 lat, po drugie Glover przegrał przed czasem tylko 3 walki na 40 stoczonych, po trzecie oboje mają dobre cardio więc nie będzie tak że ktoś zostanie skończony na zmęczeniu i po 4 Prochazka nie przejawia oznak nadmiernej kruchości natomiast jego bjj to niewiadoma ale raczej nie jest na wysokim poziomie co daje szanse dla Teixeiry. Myślę że nie zobaczymy tu decyzji aczkolwiek jak walka zakonczy się po 5 rundach to nie będę jakoś bardzo zdziwiony.
 
Back
Top