UFC 273: Volkanovski vs. Korean Zombie (09.04.2022)

Torres ma generalnie Dobre IQ, warto zwracac tez uwage na ogolna inteligencje osoby. Nie popelniala nigdy jakichs fatalnych bledow, jedynie jej rozmiary przysparzaly klopotow. Nie sadze aby tym razem miala jakis pomysl any isc do parteru z Deen, ona swietnie jest mobilna na nogach, ciagle w ruchu I ma eksplozywne ataki. Powinna wg mnie wypunktowac Dern easy
 
Tyle że walka musi wylądować na glebie by Mckenzie mogła zapiąć tą technikę no chyba że miałeś na myśli latającą balache :neildegrassewhoa:
Jeśli Torres zawalczy ala Markos czyli ładując się w parter to jest na to szansa, choć uważam że Torres to nieco inna stylowo zwodniczka i będzie chciała za wszelką cenę utrzymać walkę na racicach.
:wtf2:


Cos tam rzuce na Dern, ale nie na glownym kuponie :wink:
 
Torres ma generalnie Dobre IQ, warto zwracac tez uwage na ogolna inteligencje osoby. Nie popelniala nigdy jakichs fatalnych bledow, jedynie jej rozmiary przysparzaly klopotow. Nie sadze aby tym razem miala jakis pomysl any isc do parteru z Deen, ona swietnie jest mobilna na nogach, ciagle w ruchu I ma eksplozywne ataki. Powinna wg mnie wypunktowac Dern easy
Czy izi śmiem wątpić ponieważ walki kobiet szczególnie w ufc mają to do siebie że są czesto bardzo bliskie. Wątpliwości budzi również to że taka Angela Hill zdołała przewrócić Torres 2 razy a wiadomo że z Dern jedno obalenie czy chociażby zajście za plecy przy siatce może wystarczyć (patrz Craig). Z uwagi na elitarne umiejętności bjj i determinacje w walce MacKenzie myślę że lepiej odpuścić to starcie.
 
co myślicie o grze przeciwko madsenowi? z tego co pamietam to slabo z tlenem u niego
 
Co do Chimaeva - sądzę że będzie chciał poddać jako pierwszy w MMA mistrza świata w BJJ... Celowo. Ciekawe jaki będzie kurs na suba.
 
Chiamev z stójkowiczami idzie w parter, a z parterowcami w stójke, więc na moje bedzie chciał w stójce na poczatku przynajmniej działać coś
 
Rodriguez + Rozenstruik @3.11 (po podatku)

Typ na Rodriguez (underdog @2.08, kilka dni temu @2.32) to w zasadzie typ przeciwko Hansen, która jest cienka. Wychodzi do kolejnej walki po 11 tygodniach od ostatniej, co nie musi działać na jej korzyść. Rodriguez można oceniać po ostatniej walce, która dała jej angaż w UFC na DWCS i przedostatniej na LFA, reszta bez znaczenia. Rodriguez powinna być silniejsza, sporo zbiera na głowę, ale i oddaje. Zagrożeniem ze strony Hansen teoretycznie będzie bjj.
Rozenstruik jak trafi to będzie po walce, jeśli nie to mogą być nudne trzy rundy. Tybura będzie próbował obalać, ale Rozenstruik ma nie najgorsze ttd. Walka w stójce na pełnym dystansie też powinna go faworyzować.
 
Co do Chimaeva - sądzę że będzie chciał poddać jako pierwszy w MMA mistrza świata w BJJ... Celowo. Ciekawe jaki będzie kurs na suba.
Hall poddał Penna ale nie łapie o co chodzi z tym celowo.
A co do Dern vs torres to od lat stosuje w typowaniu walk kobiet taką zasade stawiam na tą która jest silniejsza fizycznie i sprawdza sie w 90%.
Wygra Dern ponieważ jest silniejsza i w końcu obali Torres gdyby było odwrotnie to Torres by obroniła obalenia i wygrała w stójce.
 
Back
Top