UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 (10.07.2021)

Siemanko Cohones.
Wróciłem na forum żeby dać wam znać że Hall podda Topurie. 4.0 kursik , zrobiłem analizę tego pojedynku zaznaczę tylko że Topuria w bjj nie sięga Ryanowi do stóp , to jest zupełnie inny lvl , Topuria będzie uciekał z parteru jak mucha z lepu w stójce natomiast Hall ma największy współczynnik unikania ciosów , dużo by gadać , ja lecę w ten kursik , polecam również obejrzenie walki tego waszego prospekta z Zalalem , oddawał jemu nogi , strach pomyśleć co zrobi z nimi Hall jak je dostanie , a dostanie na pewno.
Dla mnie bet gali ale oczywiście moge się mylić i Topuria ugra decyzję
 
Buk ewinner
Stawka 1000
Conor wygra przez KO,TKO lub DQ 2,55
ew.wygr.2244
King is Back
 
Siemanko Cohones.
Wróciłem na forum żeby dać wam znać że Hall podda Topurie. 4.0 kursik , zrobiłem analizę tego pojedynku zaznaczę tylko że Topuria w bjj nie sięga Ryanowi do stóp , to jest zupełnie inny lvl , Topuria będzie uciekał z parteru jak mucha z lepu w stójce natomiast Hall ma największy współczynnik unikania ciosów , dużo by gadać , ja lecę w ten kursik , polecam również obejrzenie walki tego waszego prospekta z Zalalem , oddawał jemu nogi , strach pomyśleć co zrobi z nimi Hall jak je dostanie , a dostanie na pewno.
Dla mnie bet gali ale oczywiście moge się mylić i Topuria ugra decyzję
Topuria w stójce to inna liga, mimo, że to grappler. W parterze na tyle ogarnięty, że nie powinien dać się poddać w banalny sposób. Prawdopodobnie da radę unikać potencjalnych obaleń i wypunktuje.
 
Jest kilka naprawdę mocnych betów z tej gali, będą one podane w grupie zamkniętej tylko dla zaufanych osób. :tiphatb:

A da się do tej zamkniętej grupy dla zaufanych osób dostać? W perełkach coś tam się podawało :popcorn::lol:
Pierwszą zasadą w regulaminie tajnej, zamkniętej grupy dla zaufanych jest nie mówić o tajnej, zamkniętej grupie dla zaufanych
 
Ktoś coś powie o tym Rivierze? Kurs 3.5 Ma jakieś szanse z tym Zhumagolovem?

Jeśli chodzi o inne bety na tej gali:
Pereira - biorąc pod uwagę ostatnie walki, ciężko wybrać inaczej. Pereira jest wszechstronniejszy, silniejszy fizycznie o lepszych warunkach. Gdyby tylko nie jego "szaleństwo" to byłby to pewniejszy typ. Jeśli zawalczy mądrze, to powinien wygrać bez problemu, jeśli będzie się wygłupiać to przegra.

Tuivasa - od kiedy zmienił klub stał się lepszym zawodnikiem. Hardy nadal mnie nie przekonuje, jest niebezpieczny tylko w pierwszej rundzie. Tuivasa ma lepszą kondycje i po zmianie klubu podchodzi taktyczniej do walk.

Griffin - powinien przeleżeć Condita. Dodatkowo wygrywał z "młodszymi" rywalami na papierze w ostatnim czasie.

Du Plessis - wydaje mi się, że podjedzie do pojedynku technicznie i sprowadzi na ziemię, gdzie powinien mieć sporą przewagę. Najprawdopodobniej walka skończy się przed czasem.

Omaley przed czasem - jeśli Omaley nie chce zostać ośmieszony to powinien z takim zastępstwem zakończyć pojedynek przed czasem. Z czołówką dywizji go nie widzę. Dobrze dla nas bo kolejna walka i szybka wygrana podbije kursy na miejmy nadzieje przyszłych przeciwników m.in Dvalishvili, Simon.
 
A da się do tej zamkniętej grupy dla zaufanych osób dostać? W perełkach coś tam się podawało :popcorn::lol:
Najpierw musisz się wykazać tutaj na forum czy jesteś godzien należeć do tajnej zamkniętej grupy a gdy już skaut cię zauważy i stwierdzi że jesteś gotowy wtedy zaproszenie do hiper tajnej elitarnej grupy przyjdziedo ciebie pocztą.
 
Dobra, tenis dał trochę zarobić, to wjedziemy tak:

1625938134359.png


:irish:

a na live odrobię te 2 stówki, w razie wtopy kuponu :cool:
 
Najpierw musisz się wykazać tutaj na forum czy jesteś godzien należeć do tajnej zamkniętej grupy a gdy już skaut cię zauważy i stwierdzi że jesteś gotowy wtedy zaproszenie do hiper tajnej elitarnej grupy przyjdziedo ciebie pocztą.
@Karwantes, serio? Czy Wy wszyscy na głowę upadliście? Czy zgrywacie kozaków na forum? Trochę pokory ludzie... Mimo wszystko nawet jeśli sobie jaja robisz to trochę słaby ten żart. Gdzie te dyskusje na temat betów i wymiana zdań? Teraz już każdy tylko wytyka komuś błędy albo że zaprasza po typy do zamkniętej grupy... Przecież to są hasła instagramowych naciągaczy albo dzieci ledwo po gimnazjum... Co jak co, ale po Tobie @Karwantes bym się nie spodziewał.
 
@Karwantes, serio? Czy Wy wszyscy na głowę upadliście? Czy zgrywacie kozaków na forum? Trochę pokory ludzie... Mimo wszystko nawet jeśli sobie jaja robisz to trochę słaby ten żart. Gdzie te dyskusje na temat betów i wymiana zdań? Teraz już każdy tylko wytyka komuś błędy albo że zaprasza po typy do zamkniętej grupy... Przecież to są hasła instagramowych naciągaczy albo dzieci ledwo po gimnazjum... Co jak co, ale po Tobie @Karwantes bym się nie spodziewał.
Zluzuj, przecież tu sobie wszyscy sobie śmieszki robią z tych grup
 
@Karwantes, serio? Czy Wy wszyscy na głowę upadliście? Czy zgrywacie kozaków na forum? Trochę pokory ludzie... Mimo wszystko nawet jeśli sobie jaja robisz to trochę słaby ten żart. Gdzie te dyskusje na temat betów i wymiana zdań? Teraz już każdy tylko wytyka komuś błędy albo że zaprasza po typy do zamkniętej grupy... Przecież to są hasła instagramowych naciągaczy albo dzieci ledwo po gimnazjum... Co jak co, ale po Tobie @Karwantes bym się nie spodziewał.
Trochę dystansu chłopaku, strasznie nerwowy jesteś.
 
@Karwantes, serio? Czy Wy wszyscy na głowę upadliście? Czy zgrywacie kozaków na forum? Trochę pokory ludzie... Mimo wszystko nawet jeśli sobie jaja robisz to trochę słaby ten żart. Gdzie te dyskusje na temat betów i wymiana zdań? Teraz już każdy tylko wytyka komuś błędy albo że zaprasza po typy do zamkniętej grupy... Przecież to są hasła instagramowych naciągaczy albo dzieci ledwo po gimnazjum... Co jak co, ale po Tobie @Karwantes bym się nie spodziewał.
 
@Karwantes, serio? Czy Wy wszyscy na głowę upadliście? Czy zgrywacie kozaków na forum? Trochę pokory ludzie... Mimo wszystko nawet jeśli sobie jaja robisz to trochę słaby ten żart. Gdzie te dyskusje na temat betów i wymiana zdań? Teraz już każdy tylko wytyka komuś błędy albo że zaprasza po typy do zamkniętej grupy... Przecież to są hasła instagramowych naciągaczy albo dzieci ledwo po gimnazjum... Co jak co, ale po Tobie @Karwantes bym się nie spodziewał.
Nie mogę ujawnić czy tajna grupa istnieje czy też nie ponieważ te informacje są objęte klauzulą tajności więc nie mogę się nimi dzielić publicznie. A co do wymiany zdań na forum to przecież jest wszystko si, nawet skomentowałem jeden twój post na temat walki Topuria vs Hall no ale nie odpowiedziałeś więc trochę słabo że akurat ty piszesz o braku dyskusji.
 
Nie mogę ujawnić czy tajna grupa istnieje czy też nie ponieważ te informacje są objęte klauzulą tajności więc nie mogę się nimi dzielić publicznie. A co do wymiany zdań na forum to przecież jest wszystko si, nawet skomentowałem jeden twój post na temat walki Topuria vs Hall no ale nie odpowiedziałeś więc trochę słabo że akurat ty piszesz o braku dyskusji.
Odpisałem Ci na zamkniętej grupie.
 
Back
Top