UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 (10.07.2021)

Myślę nad dublem z Pereirą. Ogólnie zmieniłem kraj zamieszkania, mało czasu mam chwilowo na bukmacherkę - bo szkolenia, wdrożenia itd.

Uważaj tam na "rodowitych" Duńczyków:arab::arab::arab: co grasują po ulicach:wink:. A serio Dania to bardzo dobre miejsce do życia. Jak masz ciekawą pracę i lubisz jeść śledzie to będzie Ci się podobać:lol:.

P.S. Trzymaj się z dala od Polaków na emigracji:lol::lol::lol:.

Powodzenia:beer:.
1625947963907.png
 
  • Like
Reactions: Evo
Uważaj tam na "rodowitych" Duńczyków:arab::arab::arab: co grasują po ulicach:wink:. A serio Dania to bardzo dobre miejsce do życia. Jak masz ciekawą pracę i lubisz jeść śledzie to będzie Ci się podobać:lol:.

P.S. Trzymaj się z dala od Polaków na emigracji:lol::lol::lol:.

View attachment 23459
Mało ciapków, wyrzucają ich z kraju i to mi się podoba. Praca jak praca, u mnie 50//50 fizyczna//biuro. Co do rodaków - jak wszędzie, różnie bywa.
 
Hall jaki amator, porażka i pośmiewisko ten zawodnik. Chłop niech zadzwoni do Wiewióra to się dowie jak dźwignie na nogę zakładać, a nie jakieś fikołki przyszedł robić w oktagonie. Wiewiór to by tego Topurie w 30 sekund poskręcał :rofl:
 
  • Like
Reactions: ;-)
ale to ufc dzisiaj pięknie siada, mam złe przeczucia co do walki Tuivasy, niby łatwo, Hardy królem kondycji nie jest ale kurwa są pewne obawy...:lol:
 
O`Malley przed czasem.. (1.35...)


ufffffffffffff


Sędzia chyba też miał przed czasem. :lol: Dzięki Herb.::snoopd::
Haha u mnie to samo. Jebaniec zebrał chyba z 200 czystych ciosów na facjatę i ciągle szedł do przodu ;)
 
  • Like
Reactions: ;-)
trzymam kciuki oby na zielono
Coś tam już wpadło więc nie jest źle.

tutaj taka kontra poprzednich kuponów 4fun

Kurde żałuję, że nie pograłem tego Poirera mocniej. ;/
 

Attachments

  • Screenshot_2021-07-11-06-30-20-685_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    Screenshot_2021-07-11-06-30-20-685_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    112.5 KB · Views: 21
Wszystko ładnie siadło i rudy dostał wpierdol. Czego chcieć więcej?

Specjalne podziękowania dla Herba Deana za walkę Szona :goldi:
 
Back
Top