UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 (10.07.2021)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1624785983310.png


 
Po wygranej Gane'a z Volkovem, fajny kupon zamyka Sean O'Malley i Michel Pereira z najbliższej rozpiski.
Myślałem nad Tai Tuivasa, ale nie ruszam, dwóch ulańców to mogą być cuda.
 
Na ten moment:
Conov vs Poirer - przed czasem, niestety kurs @1.25 jest niski i trzeba by coś dorzucić by ominąć złodziejski podatek. Mimo wszystko w tej walce faworyzuje Dustina, który zaliczył lepszy progres niż McGregor. Niema co brać słów Conora poważnie. Ten gość ma już tyle kasy, że nic nie musi, i treningi, motywacja, jest mniejsza w porównaniu z wcześniejszym etapem kariery. Dustin przeszedł długą drogę, która zrobiła z niego jednego z najbardziej kompletnych zawodników w całym UFC. Kiedy Conor odpoczywał, Dustin walczył z czołówką dywizji. Nietypowa stójka, która zaskoczyła nawet Hollowaya, który również jest topem swojej dywizji. Jedyny mankament w grze Dustina to zapasy, które wcale nie są na złym poziomie, jednak są gorsze niż zapasy ówczesnego mistrza Khabiba. To jednak niema znaczenia w tej walce ponieważ walka będzie się rozgrywać głównie w stójce. Conor gdyby nie ekscesy po zdobyciu dwóch pasów, money fighty, alkoholizacja, narkotyzacja to nadal mógłby być w czołówce. Niestety zarobił zbyt dużo w krótkim czasie i to go trochę zepsuło. Na ten moment jedna z jego głównych broni została pogrzebana. Chodzi o wrażenie nietykalności, którą zniszczył Nate i Khabib. Dodatkowo powyżsi zawodnicy obnażyli główną słabość Conora, którą jest kondycja. Po pierwszej rundzie, drugiej rundzie, jest to zupełnie inny zawodnik. Dustin najpewniej zastosuje podobną taktykę co w pierwszym pojedynku, tylko wprowadzi więcej sprowadzeń.

Thompson - powinien wypunktować Burns-a. Martwią mnie jednak trochę zapasy Burnsa, który jest niebezpieczny na ziemi. @1.72 wygląda dobrze biorąc pod uwagę, że Burns w ostatnich trzech pojedynkach pokonał Maie, który pasował mu idealnie stylistycznie oraz Woodleya, który najlepsze lata ma za sobą i ostatnio zbiera tylko na głowę.

Topuria - Topuria to świetny grappler posiadający czarny pas. W ostatnich walkach zaprezentował się świetnie, nie dając szans swoim przeciwnikom. Pomimo gorszych warunków fizycznych zdeklasował w stójce Jacksona. Hall to świetny parterowiec, którego najniebezpieczniejszą bronią jest leg lock. W tym jednak wypadku uważam, że Topuria będzie na tyle rozważny, że będzie chciał utrzymać walkę w stójce w której powinien mieć sporą przewagę siły. Za betem przemawia również rdza ringowa Halla, który ostatni raz walczył w lipcu 2019 roku. Największe zagrożenie to brak sytuacji w której Hall dostaje odjęty punkt. Jego styl jest na tyle niewygodny do sędziowania, że omija zasady pasywności. Hall rzuca spining shit-y i upada na ziemie by zachęcić rywala do wejścia w jego płaszczyznę. Taktykę te stosuje do decyzji lub do poddania rywala. Urywki poniżej:


Tuisava vs Hardy - przed czasem. Pierwszy 11 z 12 wygranych przez KO/TKO. Drugi 6 z 7. Jeden i drugi jednak nie są na tyle pewni by obstawić. Kondycja raczej po stroni Tuisavy i w nim widzę faworyta jednak nie na tyle by go obstawić. Waga ciężka, dwóch awanturników ze słaba kondycją, mam nadzieję, że skończy się przed czasem.

Mniej pewne:

Du Plessis - dwie przegrane Gilesa są przez poddanie. Du plessis 9 z 15 wygranych ma przez poddanie, uderzyć również potrafi 6 z 15 wygranych. @1,95 wygląda atrakcyjnie. Mimo wszystko poczekam na kurs walka zakończy się przed czasem ponieważ jeden jak i drugi ma wysoki % zakończeń przed czasem oraz nie posiadają porażki przez decyzje.

O Malley - powinien wygrać, mimo wszystko z nim nigdy nic nie wiadomo, nie zdziwi mnie jeśli kontuzja powróci i przegra walke.
 
Seana nie warto stawiać bo kurs chujowy a gdzieś tam wisi ryzyko kontuzji nogi
 
Dwa tygodnie przerwy od jakiejkolwiek gry.
Wakacje i daleki wyjazd.
A i tak tutaj nie ma za bardzo co wybrać.
Cześć
 
Wyjebałem się ostatnio grając Connora po kursie 1.30, to teraz najwyżej wyjebię się na 1.8.
W pierwszej walce go zniszczył, w drugiej dominował i się położył (potknął). :mamed:Oby tym razem było bez niespodzianek..:jjsmile:
 
Wyjebałem się ostatnio grając Connora po kursie 1.30, to teraz najwyżej wyjebię się na 1.8.
W pierwszej walce go zniszczył, w drugiej dominował i się położył (potknął). :mamed:Oby tym razem było bez niespodzianek..:jjsmile:
Będzie powtórka z rozrywki. #TeamPoirier
Jakbyś chciał Byku przegrać jakiś zakład charytatywny to mnie oznacz :lol:
 
Haha O Malley doznał kontuzji już przed walka xD gość jest cały z papieru
 
U mnie poleci na pewno:
Topuria: też ma czarny pas bjj więc może się kulać, silny jest potrafi obalić, wybronić próbę obalenia też. Hall już stary,długa przerwa, niby te wygrane z rzędu ma ale jakoś rywale których pokonał nie sa jakieś zachwycające.
Tavares: dobre tdd, lepsza kondycja, utrzyma walkę w stójce i rozpyka ruska, który po 1rd będzie już zmęczony.
Takie dwie walki sobie przejrzałem.
O'Malley z tym nowym rywalem gdyby nie ta noga to tez bym wrzucił na kupon. Bo ten rywal mcono średni jak nie słaby.
 
U mnie poleci na pewno:
Topuria: też ma czarny pas bjj więc może się kulać, silny jest potrafi obalić, wybronić próbę obalenia też. Hall już stary,długa przerwa, niby te wygrane z rzędu ma ale jakoś rywale których pokonał nie sa jakieś zachwycające.
Tavares: dobre tdd, lepsza kondycja, utrzyma walkę w stójce i rozpyka ruska, który po 1rd będzie już zmęczony.
Takie dwie walki sobie przejrzałem.
O'Malley z tym nowym rywalem gdyby nie ta noga to tez bym wrzucił na kupon. Bo ten rywal mcono średni jak nie słaby.
Pereire gram też, wydaje mi się, że powinien ogarnąć. Uwielbiam jego walki bo to cyrkuśnik trochę jest, ale efektywny
 
Tavares plus Tuporia
Tavares powinien utrzymać walkę w stójce i rozbić w tej płaszczyźnie wolverina

Tuporia nie wda się w grapplingowe zabawy Halla i go wypunktuje a może nawet znokautuje
 
U mnie poleci na pewno:
Topuria: też ma czarny pas bjj więc może się kulać, silny jest potrafi obalić, wybronić próbę obalenia też. Hall już stary,długa przerwa, niby te wygrane z rzędu ma ale jakoś rywale których pokonał nie sa jakieś zachwycające.
Tavares: dobre tdd, lepsza kondycja, utrzyma walkę w stójce i rozpyka ruska, który po 1rd będzie już zmęczony.
Takie dwie walki sobie przejrzałem.
O'Malley z tym nowym rywalem gdyby nie ta noga to tez bym wrzucił na kupon. Bo ten rywal mcono średni jak nie słaby.

Tavares plus Tuporia
Tavares powinien utrzymać walkę w stójce i rozbić w tej płaszczyźnie wolverina

Tuporia nie wda się w grapplingowe zabawy Halla i go wypunktuje a może nawet znokautuje
Nie mówię, że tak nie będzie jednak ta walka będzie niewygodna dla Topurii, dlatego dodałem do tylko kilku kuponów, bo ryzyko nadal uważam za spore. Obejrzyjcie wideo co wrzuciłem z walki z Elkinsem. Ryan będzie robić to samo, jak w każdej walce. Topuria nawet jeśli będzie nacierać to obstawiam, że Ryan będzie schodził po dźwignię na nogę. Co by nie mówić wymyślił dobrą taktykę pod MMA. Trzy punkty podparcia są więc nie możesz uderzyć. Do parteru również niebezpiecznie zejść z takim zawodnikiem. W stójce kopie, zdobywając punkty i natychmiast kładąc się (niby tracąc równowagę) by uniknąć kontry i zagrożenia.
 
Back
Top