UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 (10.07.2021)

IMG_20210710_203626.jpg


Bet gali.
 
W takim razie nie pozostaje nic innego jak życzyć jak najlepiej. Powodzenia :).
 
  • Like
Reactions: Evo
Tyle, że mi się opłacało oddać jedną działalność w Polsce pod zarządzanie i sprzedać udziały w drugiej ;)
Powodzenia byku, szkoda ze wyleciałes bo myślałem by się jakoś zgadac kiedyś w Wawie na jakaś imprezkę i powyrywać dupeczki w klubie :)
 
  • Like
Reactions: Evo
Za bardzo kombinujesz żeby uzbierać jakieś AKO. Waga ciężka, jeden luj i nie ma co zbierać, za duże ryzyko po śmieciowym kursie.

Nie czepiam się, ot moje zdanie.
Mam własną taktykę i się będę tego trzymał, ale właśnie taki komentarz szanuje jak Twój bo jest konkretny i dający do myślenia w przyszłości choć mimo wszystko mam swoje spojrzenie na to i zobaczymy. Dzięki @Olo
 
  • Like
Reactions: Olo
Jeśli chodzi o kursy, to w superbet jest ta walka bez podcinki buka, dokładnie 1.90 na Poiriera i 2.10 na Conora. Dla mnie solo Conor, coś czuje, że UFC by nie zrobiło tej walki, gdyby nie miało pewności, że Conor odrobi zadanie domowe.
 
Jeśli chodzi o kursy, to w superbet jest ta walka bez podcinki buka, dokładnie 1.90 na Poiriera i 2.10 na Conora. Dla mnie solo Conor, coś czuje, że UFC by nie zrobiło tej walki, gdyby nie miało pewności, że Conor odrobi zadanie domowe.
$$$$$
Conor nic nie musi już nic udowadniać wiec nie doszukiwałbym się tutaj drugiego dna. :)
Zrobili trylogie bo wiedza ze się sprzeda
 
Back
Top