UFC 260: Miocic VS Ngannou 2 (27.03.2021)

Troche ten kurs na Miocicia moze zastanawiac, wydawaloby sie, ze powinien byc faworytem, ale chyba ostatnia wygrana Ngannou zrobila wrazenie na bukach. Wszedzie na Stipe jest wiecej od 2.00 na Fortunie, po 2.10 Forbet do 2.25 w superbet. Sprawdzilem teraz, bo tez tutaj mam zamiar zagrac w jego strone, choc wiadomo, jeden cios moze tutaj rostrzygnac wszystko. Jesli jednak bedzie cala walke skoncentrowany to spokojnie wypunktuje.
Kusi mnie okrutnie żeby obstawić walkę Miocic - Ngannou, ale ni cholery nie potrafię się zdecydować na ostateczny wynik.. Czy jest ktoś, kto odpuścił sobie tę walkę? Bo trochę szkoda
ja dałem po prostu over 1.5 rundy mysle ze nokautu w 1szej nie bedzie

Patrząc na niezłe kursy, to warto rzucić jakieś drobne, najlepiej Miocić win albo Ngannou KO, myślałem też o Miocić KO bo ma czym uderzyć, ale wątpię by szedł w ryzyko i wymiany ciosów, natomiast jeśli Ngannou wygra w inny sposób niż nokaut, to będzie to zaskoczenie choć... ponownie warto pamiętać, że niespodzianek ostatnio dużo w MMA. :confused:
 
Kusi mnie okrutnie żeby obstawić walkę Miocic - Ngannou, ale ni cholery nie potrafię się zdecydować na ostateczny wynik.. Czy jest ktoś, kto odpuścił sobie tę walkę? Bo trochę szkoda
Ja odpuściłem bo tu wyraźnie w gre wchodzą tylko dwa scenariusze o zbliżonym prawdopodobieństwie mianowicie Ngannou przez ko/tko oraz Miocic przez decyzję co czyni tą walke 50/50 więc przy obecnych kursach to typowe zestawienie "No bet". Dziwię się tym grającym Miocicia bo przecież każdy ma świadomość że jeden czysty cios Predatora może pokrzyżować ich plany. Osobiście uważam że tym razem Ngannou ustrzeli w 1 lub najdalej w 2 rundzie ale hajsu na to nie kładę z uwagi na to że decyzja na korzyść Miocicia jest tu równie prawdopodobna. Z tej gali mam tylko pograne że Miocic nie wygra przez ko/tko za @1.34.
 
Ja odpuściłem bo tu wyraźnie w gre wchodzą tylko dwa scenariusze o zbliżonym prawdopodobieństwie mianowicie Ngannou przez ko/tko oraz Miocic przez decyzję co czyni tą walke 50/50 więc przy obecnych kursach to typowe zestawienie "No bet". Dziwię się tym grającym Miocicia bo przecież każdy ma świadomość że jeden czysty cios Predatora może pokrzyżować ich plany. Osobiście uważam że tym razem Ngannou ustrzeli w 1 lub najdalej w 2 rundzie ale hajsu na to nie kładę z uwagi na to że decyzja na korzyść Miocicia jest tu równie prawdopodobna. Z tej gali mam tylko pograne że Miocic nie wygra przez ko/tko za @1.34.
O kurde.. Dziękuję Ci Karwantes:beer:
 
Serio nie widzisz opcji jak Stipe ubija gnp ledwo dyszącego mukembe? Ja bym się bał
Wątpię, ale oczywiście wszystko jest możliwe. Ja tę walkę odpuszczam bo jedyny pewny typ tutaj to, że Kukumba nie podda Stipe (chociaż i tu może być, np. verbal albo odklepanie przy jakiejś kontuzji).
 
Serio nie widzisz opcji jak Stipe ubija gnp ledwo dyszącego mukembe? Ja bym się bał
Naprawdę uważasz że jeśli w pierwszej walce nie udało mu się tego zrobić to dokona tego na bardziej doświadczonym i lepiej wytrenowanym dzisiaj Ngannou?
 

Ode mnie takie trio na dziś
 

Attachments

  • Screenshot_2021-03-27-19-37-26-800_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-03-27-19-37-26-800_com.android.chrome.jpg
    137.5 KB · Views: 59
Mam tam jeszcze jakieś taśmy, mogę ci polecić do przeanalizowania:
Miocic ko/tko-nie @1.34
Luque/Woodley koniec w 1 rundzie-nie @1.26
Worthy ko/tko-nie @1.34
Oleksiejczuk/Bukauskas Decyzja-nie @1.55
 
Mam tam jeszcze jakieś taśmy, mogę ci polecić do przeanalizowania:
Miocic ko/tko-nie @1.34
Luque/Woodley koniec w 1 rundzie-nie @1.26
Worthy ko/tko-nie @1.34
Oleksiejczuk/Bukauskas Decyzja-nie @1.55
To znaczy ja już pograłem wszystko to co chciałem na weekend, ewentualnie jak mi piłka wejdzie to wleci mi 500 zł to coś może skubnę za drobne jeszcze a tak to czekam za rozstrzygnięciem
 

Ode mnie takie trio na dziś
O ko/tko w walce Woodley/Luque może być ciężko, obaj twardzi jak skała.
To znaczy ja już pograłem wszystko to co chciałem na weekend, ewentualnie jak mi piłka wejdzie to wleci mi 500 zł to coś może skubnę za drobne jeszcze a tak to czekam za rozstrzygnięciem

To czemu pytasz czy jeszcze cos zagrałem?
Przedstawiłem ci już swoją opinię odnośnie grania komercyjnej piłki nożnej, dla mnie to bez sens i w graniu długoterminowym pewna wtopa.
 
O ko/tko w walce Woodley/Luque może być ciężko, obaj twardzi jak skała.


To czemu pytasz czy jeszcze cos zagrałem?
Przedstawiłem ci już swoją opinię odnośnie grania komercyjnej piłki nożnej, dla mnie to bez sens i w graniu długoterminowym pewna wtopa.
Pytałem tak z ciekawości bo zawsze grałeś coś jeszcze za 1k np , dlatego pytam.
A piłki ogólnie nie gram, tylko jak będę widział spoko mecze do grania tak jak dziś w eliminacjach czy coś to zagram
 
Pytałem tak z ciekawości bo zawsze grałeś coś jeszcze za 1k np , dlatego pytam.
A piłki ogólnie nie gram, tylko jak będę widział spoko mecze do grania tak jak dziś w eliminacjach czy coś to zagram
Wczoraj dałem 3 kupony bodajże w temacie zakłady bukmacherskie lub ufc Miocic vs Ngannou i tam jest mój główny kupon za 1k.
 
Dobrze! Na Live odrobię stratę na FEN a na reszcie kuponów zarobię na nowy dom!
Azaitary bez koksów to szrot!
 
Bukauskas vs Oleksiejczuk walka zakończy się na punkty/ nie
Luque
Menifield vs Cherant walka zakończy sie na punkty/ nie
Miocic wygra przez TKO/KO nie

AKO @4.32
STAWKA: 400 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 1520 ZŁ
 
Dałem 2 kupony, zobaczymy co z tego będzie
1. Lord + Luque-Woodley/Miocic-Ngannou(+1,5)
2. Nurma + Worthy + Luque + Miocic

Stawki małe to nie piszę.
 
2 może 3 stówki do przodu. Zostaje SUG i Stipe, bo na to liczę. I w sumie tyle mam na kuponach.
Jeśli Ty tak skromnie to znaczy, że coś nie tak :P Ogólnie ostatnio ciężko, mi się udało trochę wygrać, ale zaraz moge to przegrać...
 
Jeśli Ty tak skromnie to znaczy, że coś nie tak :P Ogólnie ostatnio ciężko, mi się udało trochę wygrać, ale zaraz moge to przegrać...
Praktycznie nic nie grałem, ominąłem FEN i Babilon. Mam SUG na czysto, jedną taśmę za drobne którą też domyka SUG, do tego za drobne O'Malley + Stipe + Luque. No i Stipe na singlu.
 
Bukauskas vs Oleksiejczuk walka zakończy się na punkty/ nie
Luque
Menifield vs Cherant walka zakończy sie na punkty/ nie
Miocic wygra przez TKO/KO nie

AKO @4.32
STAWKA: 400 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 1520 ZŁ
Jak nie idzie to nie idzie....

Wniosek jeden: nie grać na siłę... Ehhh..ale wkur.wienie
 
Pograna Stipe decyzja po 4.6. Moze dorzuce cos na rundy, ale nadal kminie :)
 
Back
Top