UFC 260: Miocic VS Ngannou 2 (27.03.2021)

Zgadzam się że ogólnie jest lepszy ale to jest mma jeden cios i cię nie ma
Kompletnie nie wiem jak to się skończy
Zastanawiam się czy Ngannou nie podejdzie tym razem bardziej taktycznie żeby się nie wystrzelać z całej mocy w 8 minut
Jak nie ustrzeli w 1 lub 2 rundzie to już można być względnie spokojnym o Stipe.
W każdej walce może być wszystko, tutaj wiadomo jakie są scenariusze - chyba nikt nie sądzi, że Ngannou ma szanse wygrać decyzją. Dla mnie co najmniej 60/40 na korzyść Miocica.
 
Jak nie ustrzeli w 1 lub 2 rundzie to już można być względnie spokojnym o Stipe.
W każdej walce może być wszystko, tutaj wiadomo jakie są scenariusze - chyba nikt nie sądzi, że Ngannou ma szanse wygrać decyzją. Dla mnie co najmniej 60/40 na korzyść Miocica.
Jak wybroni obalenia to kto wie czy decyzji nie ugra, ostatnio Janka Błachowicza skreślano, że decyzją nie ma szans wygrać z szybkim i zwinnym Adesanyą.
Mnie tam nic już nie zdziwi. Lekko faworyzuję Miocica, ale mam obawy o jego szczękę tym razem jeszcze większe. Starzeje się a wiadomo czym to skutkuje, refleks znika pierwszy. Chyba, że jak mawia Blackbeast, Francis sam ma 45 lat :D
Odpuszczam tę walkę.

PS. Mam wrażenie, że Ngannou zawalczy zupełnie inaczej niż nam się wydaje tym razem.
 
Jak wybroni obalenia to kto wie czy decyzji nie ugra, ostatnio Janka Błachowicza skreślano, że decyzją nie ma szans wygrać z szybkim i zwinnym Adesanyą.
Mnie tam nic już nie zdziwi. Lekko faworyzuję Miocica, ale mam obawy o jego szczękę tym razem jeszcze większe. Starzeje się a wiadomo czym to skutkuje, refleks znika pierwszy. Chyba, że jak mawia Blackbeast, Francis sam ma 45 lat :D
Odpuszczam tę walkę.

PS. Mam wrażenie, że Ngannou zawalczy zupełnie inaczej niż nam się wydaje tym razem.
Oglądałem 2 dni temu powtórkę tej walki, akurat w tej walce Franek nie ma szans wygrać przez decyzję. Po 3min było wiadomo że Stipe wygra, ale i tak w trzeciej rundzie dostał mocnego puncha. Gdybym stawiał mimo wszystko postawiłbym na Stipe. Tylko czemu Franek jest faworytem?
 
Oglądałem 2 dni temu powtórkę tej walki, akurat w tej walce Franek nie ma szans wygrać przez decyzję. Po 3min było wiadomo że Stipe wygra, ale i tak w trzeciej rundzie dostał mocnego puncha. Gdybym stawiał mimo wszystko postawiłbym na Stipe. Tylko czemu Franek jest faworytem?
Bo w ostatnich walkach zniszczył cały top dywizji w mniej niż 3 minuty
 
Bo w ostatnich walkach zniszczył cały top dywizji w mniej niż 3 minuty
Ale jak mu się nie uda w pierwszej rundzie to rundy na runde Miocic powinien być bezpieczniejszy. Trzeba czekać na kursy Francis KO/TKO i KO/TKO w pierwszej rundzie.
 
Trzeba by zrobić tak
Postawić ko 1 runda dla Francisa
Jeśli walka trafi do drugiej rundy to postawić Miocica na Live
 
Dobra gala do oglądania się zapowiada, a i do obstawienia jest kilka wartych typów z dobrymi kursami, po tym co się odpierdala ostatnio w świecie MMA to nie szaleję z betowaniem, ale tym razem sobie pozwolę i uważam że jest całkiem niezła szansa na takowy kupon:

UFC bet.jpg

William Knight - wbrew wielu opiniom Ja tutaj nie widzę koniecznie końca przed czasem, Knight w debiucie nie szarżował jak zwykł to robić wcześniej, za to konsekwentnie dopychał do siatki, klinczował i kontrolował rywala w parterze, Manifield to raczej typ walczący metodą "Zabij albo zgiń" technicznie będzie prawdopodobnie odstawać od rywala i widzę jego porażkę przez decyzję lub KO.

Khama Worthy - Po elektryzującym debiucie i kolejnej walce przyszła ostatnio pora na rychłą porażkę, jeśli nie będzie miał urazu mentalnego po nokaucie, to w starciu z takim rywalem nie widzę zbyt wielu możliwości, aby przegrał.

Vincente Luque - Czy to wymaga komentarza? :awesome: Oczywiście teraz już mnie nic nie zdziwi, nawet wygrana Woodleya, ale to już nawet nie jest cień dawnego mistrza a truchło, z kolei Luque to solidny i doświadczony zawodnik, obstawianie Woodleya to mniej więcej jak obstawianie wygranej Korei Południowej z Niemcami w piłce nożnej, niby zdarzyć się może, ale szanse nikłe. :beczka:

Stipe Miocić - Początkowo nie planowałem obstawiać ME gali, jednak kurs 2.10 na Miocicia mnie skusił a widzę to podobnie jak większość, albo Ngannou zabija Miocicia w 1 rundzie, albo Miocić będzie nim miotał po podłodze przez kolejne 20 minut.

Powodzenia Panowie. :tiphatb:
 
Evo kto jak kto ale że ty nie załapałeś
Kurs na wygraną Ngannou w pierwszej rundzie ok. ~3.3 (a nie jest powiedziane, że nie da rady trafić np. w drugiej).
Kurs na wygraną Miocica ok. ~2.05.

Nawet uwzględniając brak podatku, to jeśli Miocic nie przegra w pierwszej rundzie, to na live będziesz miał na niego ~1.65 po pierwszej rundzie.

Nie ma tu po prostu value jak chcesz ubezpieczać zakład w ten sposób.
To już lepiej zaryzykować albo tego Ngannou przez KO/TKO albo Miocica.

No chyba, że faktycznie czegoś nie załapałem.

Zgadzam się zasadniczo co do możliwych rozwiązań tej walki, ale już nie widzę opcji złożenia z tego żadnej sensownej kontry.
 
Kurs na wygraną Ngannou w pierwszej rundzie ok. ~3.3 (a nie jest powiedziane, że nie da rady trafić np. w drugiej).
Kurs na wygraną Miocica ok. ~2.05.

Nawet uwzględniając brak podatku, to jeśli Miocic nie przegra w pierwszej rundzie, to na live będziesz miał na niego ~1.65 po pierwszej rundzie.

Nie ma tu po prostu value jak chcesz ubezpieczać zakład w ten sposób.
To już lepiej zaryzykować albo tego Ngannou przez KO/TKO albo Miocica.

No chyba, że faktycznie czegoś nie załapałem.

Zgadzam się zasadniczo co do możliwych rozwiązań tej walki, ale już nie widzę opcji złożenia z tego żadnej sensownej kontry.
Dobrze napisałeś wszystko zależy od stawkowania wiadomo
 
  • Like
Reactions: Evo
mój kupon na ten weekend: Kołecki, Zadora, Shakalova, Abdurzakov, Formela, O'Malley, Luque i Oleksiejczuk.
 
U mnie z tej gali już dawno pograne:
Miocic po @2.62 (1.4k)
Knight po @1.93 (1k)

Będę rozważał (nie wiem czy zagram, trzeba będzie dokładniej obejrzeć):
Gooden
Mullarkey
O'Malley
Luque
Morales
Oleksiejczuk
Mullarkey?
:korwinwhat:

Khama go ubije jak kotleta
 
Mullarkey?
:korwinwhat:

Khama go ubije jak kotleta
Będę musiał go obejrzeć, to napisane tylko na pierwszy rzut oka, tych typów jeszcze nie weryfikowałem i będę musiał sobie ich odświeżyć. Worthy natomiast to "bum" jest. Zwykły cepownik bez TDD. Mullarkey też nie jest na poziomie UFC i tak samo jak Worthy raczej do wylotu niedługo, ale jeśli dobrze kojarzę, to obalać potrafi - pytanie czy skontroluje na ziemi. Worthy z Peną wygrał na farcie, po idiotycznym błędzie Violent Bob Rossa, cieniutki Azaitar go wyjaśnił, co tu mam jeszcze dodać?
 
Mullarkey?
:korwinwhat:

Khama go ubije jak kotleta
Ja wchodze w Mullarkeya lekko. To ostatnia jego szansa a styl Worthego kompletnie mnie nie przekonuje. Liczę na Mullarkeya, że go wyjaśni i wypunktuje na glebie bo tam ma duże szanse
 
Moja rozpiska bukmacherska na weekend już od jutra:

SOLO: HUSSEIN
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGANA: 208 ZŁ

SOLO: DUMAR ROA
STAWKA: 20 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 75 ZŁ

AKO: Fernie Garcia, Al-Selwady, Dziuba, Kołecki
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA 217 ZŁ

SOLO: ŚMIEŁOWSKI
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 112 ZŁ

AKO: Villamil , Petrasek, Tichota
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA 214 ZŁ

AKO: Szabova, Luque, Malley, Azaitar
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 614 ZŁ

SOLO: DANIEL OLIVEIRA
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 168 ZŁ

SOLO: DENIS SILVA
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 109 ZŁ

AKO: Mullarkey, Sudolski
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 108 ZŁ

AKO: MIOCIC, KNIGHT
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 325 ZŁ

AKO: Maverick, Formela, Shtyrkov
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 136 ZŁ

SOLO: GUDOCHKIN
STAWKA: 10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 79 ZŁ

AKO: Luque, Al-Selwady, Kołecki, Mullarkey vs Worthy liczba rozpoczętych rund więcej 1.5 +
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 422 ZŁ

WKŁAD OGÓLNY: 1030 ZŁ
 
Moja rozpiska bukmacherska na weekend już od jutra:

SOLO: HUSSEIN
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGANA: 208 ZŁ

SOLO: DUMAR ROA
STAWKA: 20 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 75 ZŁ

AKO: Fernie Garcia, Al-Selwady, Dziuba, Kołecki
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA 217 ZŁ

SOLO: ŚMIEŁOWSKI
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 112 ZŁ

AKO: Villamil , Petrasek, Tichota
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA 214 ZŁ

AKO: Szabova, Luque, Malley, Azaitar
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 614 ZŁ

SOLO: DANIEL OLIVEIRA
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 168 ZŁ

SOLO: DENIS SILVA
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 109 ZŁ

AKO: Mullarkey, Sudolski
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 108 ZŁ

AKO: MIOCIC, KNIGHT
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 325 ZŁ

AKO: Maverick, Formela, Shtyrkov
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 136 ZŁ

SOLO: GUDOCHKIN
STAWKA: 10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 79 ZŁ

AKO: Luque, Al-Selwady, Kołecki, Mullarkey vs Worthy liczba rozpoczętych rund więcej 1.5 +
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 422 ZŁ

WKŁAD OGÓLNY: 1030 ZŁ
Szabowa czyli Szakalova?:awesome:
 
Azaitar jest już faworytem nie underdogiem

AZAITAR 1.9
KNIGHT 1.85

Myślę że są duże szansę na to że to wejdzie
 
Nie uważacie że warto zagrać Azaitara? Wiadomo przerwa długa, ale Kanadyjczyk nie jest bystrzakiem. Jak Azu wystrzeli to pozamiatane.
Barriault twardy jak skała i jeśli metryki mówią prawdę to powinien być sporo większy od Abu a to utrudni sprzątnięcie go przed czasem, dochodzi do tego kwestia długiej przerwy farbowanego niemca. W mojej opini typowy No Bet.
 
AKO: Quinlan, Perez, Azaitar, Miocic vs Ngannou walka zakończy się na punkty/ nie
STAWKA: 170 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 495 ZŁ

ps. Ostatni kupon:lol:
 
Back
Top