UFC 260: Miocic VS Ngannou 2 (27.03.2021)

Ja mam z tej gali tylko strażaka pogranego.
Może za drobne dorzucę jeszcze dubla:
O'Malley + Luque.
I to by było raczej na tyle.
 
Ja mam z tej gali tylko strażaka pogranego.
Może za drobne dorzucę jeszcze dubla:
O'Malley + Luque.
I to by było raczej na tyle.
O Malley to chodzaca kontuzja , gosc zle stanie i znowu będzie kuśtykał.
 
SOLO: HUSSEIN
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGANA: 208 ZŁ


SOLO: DUMAR ROA
STAWKA: 20 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 75 ZŁ


AKO: Fernie Garcia, Al-Selwady, Dziuba, Kołecki
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA 217 ZŁ


SOLO: ŚMIEŁOWSKI
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 112 ZŁ


AKO: Villamil , Petrasek, Tichota
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA 214 ZŁ

AKO: Szabova, Luque, Malley, Azaitar
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 614 ZŁ

SOLO: DANIEL OLIVEIRA
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 168 ZŁ

SOLO: DENIS SILVA
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 109 ZŁ


AKO: Mullarkey, Sudolski
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 108 ZŁ

AKO: MIOCIC, KNIGHT
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 325 ZŁ

AKO: Maverick, Formela, Shtyrkov
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 136 ZŁ

SOLO: GUDOCHKIN
STAWKA: 10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 79 ZŁ


AKO: Luque, Al-Selwady, Kołecki, Mullarkey vs Worthy liczba rozpoczętych rund więcej 1.5 +
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 422 ZŁ

AKO: Quinlan, Perez, Azaitar, Miocic vs Ngannou walka zakończy się na punkty/ nie
STAWKA: 170 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 495 ZŁ

OGÓLNY WKŁAD: 1200 ZŁ


Narazie kiepsko to idzie, ale licze na LFA i UFC jutro
 
SOLO: HUSSEIN
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGANA: 208 ZŁ


SOLO: DUMAR ROA
STAWKA: 20 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 75 ZŁ


AKO: Fernie Garcia, Al-Selwady, Dziuba, Kołecki
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA 217 ZŁ


SOLO: ŚMIEŁOWSKI
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 112 ZŁ


AKO: Villamil , Petrasek, Tichota
STAWKA: 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA 214 ZŁ

AKO: Szabova, Luque, Malley, Azaitar
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 614 ZŁ

SOLO: DANIEL OLIVEIRA
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 168 ZŁ

SOLO: DENIS SILVA
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 109 ZŁ


AKO: Mullarkey, Sudolski
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 108 ZŁ

AKO: MIOCIC, KNIGHT
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 325 ZŁ

AKO: Maverick, Formela, Shtyrkov
STAWKA: 50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 136 ZŁ

SOLO: GUDOCHKIN
STAWKA: 10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 79 ZŁ


AKO: Luque, Al-Selwady, Kołecki, Mullarkey vs Worthy liczba rozpoczętych rund więcej 1.5 +
STAWKA: 200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 422 ZŁ

AKO: Quinlan, Perez, Azaitar, Miocic vs Ngannou walka zakończy się na punkty/ nie
STAWKA: 170 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 495 ZŁ

OGÓLNY WKŁAD: 1200 ZŁ


Narazie kiepsko to idzie, ale licze na LFA i UFC jutro
Moim zdaniem dajesz za duże stawki na te ryzykowne kupony z underdogami. Gdybyś obniżył stawkę z 50zł do powiedzmy 20-30zł w tych ryzykowniejszych kuponach to mógłbyś te 20-30zł z każdego "ryzykownego" kuponu przełożyć do swojego głównego kuponu co myślę że wyszło by ci na dobre. W bukmacherce lepiej iść w jakość kuponów a nie w ich ilość.
 
Moim zdaniem dajesz za duże stawki na te ryzykowne kupony z underdogami. Gdybyś obniżył stawkę z 50zł do powiedzmy 20-30zł w tych ryzykowniejszych kuponach to mógłbyś te 20-30zł z każdego "ryzykownego" kuponu przełożyć do swojego głównego kuponu co myślę że wyszło by ci na dobre. W bukmacherce lepiej iść w jakość kuponów a nie w ich ilość.
Dlatego napisałem, że cały czas się uczę. Praktyka, praktyka, praktyka:wink:
 
Mialem stawiac Khame ale odpuszczam bo nie wiedziałem że typ ma 34 lata a dwa ze jest na liscia.
Puszcze chyba za drobne Barriault+Bukaskaus+Morales
 
Po chuj pisać więcej, analizy eseje to na lołkingu
Nie chodzi o ilość treści ale o jej jakość. Po twoich argumentach typu "jest na liścia" czy "miałem stawiać ale typ ma 34 lata" można wywnioskować że nie za bardzo chyba wiesz co jest pięć. Teraz już zaczynam rozumieć czemu często pytałeś ludzi na kogo stawiają.
 
Nie chodzi o ilość treści ale o jej jakość. Po twoich argumentach typu "jest na liścia" czy "miałem stawiać ale typ ma 34 lata" można wywnioskować że nie za bardzo chyba wiesz co jest pięć. Teraz już zaczynam rozumieć czemu często pytałeś ludzi na kogo stawiają.
Pamiętam jak kiedyś się kłócił z innym użytkownikami forum i wypominał im, że oni go źle traktują a on w dziale bukmacherskim daje im zarobić swoimi typami :beczka:
jeszcze wtedy nie mieszałem się w te sprawy i nawet HP nie głosowałem przeciw niemu ale jak zaczął do mnie pisać "wypierdalaj" to przekonałem się, że większość ma w tym przypadku rację :pjelen:
 
Pamiętam jak kiedyś się kłócił z innym użytkownikami forum i wypominał im, że oni go źle traktują a on w dziale bukmacherskim daje im zarobić swoimi typami :beczka:
jeszcze wtedy nie mieszałem się w te sprawy i nawet HP nie głosowałem przeciw niemu ale jak zaczął do mnie pisać "wypierdalaj" to przekonałem się, że większość ma w tym przypadku rację :pjelen:
Typ jest chyba na liścia :DC: Ogólnie to nie mam nic do gościa ale nie znoszę ludzi którzy złorzeczą innym dlatego czasem mu pocisne po rajtuzach.
 
Last edited:
Kurła, chciałem dorzucić coś do tripla żeby pozbyć się podatku ale faktycznie ciężko, nie będę na siłę nic wpychał na kupon bo to już nie jeden raz mnie pogrążyło

To nic ja stawiam tak: Luque+Maverick - 200 zł.
To wydają się dwa najpewniejsze typy tej gali.

i za 20zł. dla zabawy Cherant (zawsze jest szansa, że się uda a kurs 3.53)

no i obym się nie mylił co do Litwina bo ten mój kupon-potwór wisi na nim i na Luque (no i zakład z @Evo) także... :wtf2:
 
Kurła, chciałem dorzucić coś do tripla żeby pozbyć się podatku ale faktycznie ciężko, nie będę na siłę nic wpychał na kupon bo to już nie jeden raz mnie pogrążyło

To nic ja stawiam tak: Luque+Maverick - 200 zł.
To wydają się dwa najpewniejsze typy tej gali.

i za 20zł. dla zabawy Cherant (zawsze jest szansa, że się uda a kurs 3.53)

no i obym się nie mylił co do Litwina bo ten mój kupon-potwór wisi na nim i na Luque (no i zakład z @Evo) także... :wtf2:
Daj Moralesa, dla mnie ugra. Przeciwnik jest na liścia
 
Kurła, chciałem dorzucić coś do tripla żeby pozbyć się podatku ale faktycznie ciężko, nie będę na siłę nic wpychał na kupon bo to już nie jeden raz mnie pogrążyło

To nic ja stawiam tak: Luque+Maverick - 200 zł.
To wydają się dwa najpewniejsze typy tej gali.

i za 20zł. dla zabawy Cherant (zawsze jest szansa, że się uda a kurs 3.53)

no i obym się nie mylił co do Litwina bo ten mój kupon-potwór wisi na nim i na Luque (no i zakład z @Evo) także... :wtf2:
Niezłe typy, Luque popieram w całej rozciągłości bo nie widzę jak Woodley mógłby się przeciwstawić aktywności brazylijczyka jego szansą jest chyba jedynie lucky punch a co do Maverick to tutaj będzie dość równa walka moim zdaniem więc nie grałbym tego, Cherant ma nie małe szanse bo ma fajny boks. Ile masz na tym potworze do wyciągnięcia?
 
Niezłe typy, Luque popieram w całej rozciągłości bo nie widzę jak Woodley mógłby się przeciwstawić aktywności brazylijczyka jego szansą jest chyba jedynie lucky punch a co do Maverick to tutaj będzie dość równa walka moim zdaniem więc nie grałbym tego, Cherant ma nie małe szanse bo ma fajny boks. Ile masz na tym potworze do wyciągnięcia?
Tak Maverick - Robertson to jest pewne ryzyko, ale wierzę, że siłowo zdominuje, byle Gilian nie wyciągnęła jakiegoś poddania bo potrafi, no ale ryzyko jakieś musi być

kupon potwór:

 
Screenshot_2021-03-26-21-35-42-596_com.android.chrome.jpg


Luque bardzo duży na tle Woodleya. Też w to wchodzę, dorzucę O'Malleya i coś na trzeciego, pogram za drobne żeby się lepiej oglądało.
 
Tak Maverick - Robertson to jest pewne ryzyko, ale wierzę, że siłowo zdominuje, byle Gilian nie wyciągnęła jakiegoś poddania bo potrafi, no ale ryzyko jakieś musi być

kupon potwór:
Szczerze wątpie by Robertson poddała bo Maverick ma bardzo dobrze opanowane ju-jitsu, bardziej obawiam się że może ugrać zapasami i to jest chyba jedyna droga do zwycięstwa Gilian bo w stójce też wydaje się być gorsza od amerykanki.
 
Szczerze wątpie by Robertson poddała bo Maverick ma bardzo dobrze opanowane ju-jitsu, bardziej obawiam się że może ugrać zapasami i to jest chyba jedyna droga do zwycięstwa Gilian bo w stójce też wydaje się być gorsza od amerykanki.
Oby nie :wtf2:
 
Troche ten kurs na Miocicia moze zastanawiac, wydawaloby sie, ze powinien byc faworytem, ale chyba ostatnia wygrana Ngannou zrobila wrazenie na bukach. Wszedzie na Stipe jest wiecej od 2.00 na Fortunie, po 2.10 Forbet do 2.25 w superbet. Sprawdzilem teraz, bo tez tutaj mam zamiar zagrac w jego strone, choc wiadomo, jeden cios moze tutaj rostrzygnac wszystko. Jesli jednak bedzie cala walke skoncentrowany to spokojnie wypunktuje.
 
Kusi mnie okrutnie żeby obstawić walkę Miocic - Ngannou, ale ni cholery nie potrafię się zdecydować na ostateczny wynik.. Czy jest ktoś, kto odpuścił sobie tę walkę? Bo trochę szkoda
 
Back
Top