UFC 260: Miocic VS Ngannou 2 (27.03.2021)

kraks

BAMMA
Heavyweight
Kolejna gala również nie rozpieszcza pod kątem typerskim, ale coś się wybierze do weekendu

1616325318508.png


 
No to zaczynamy niekończącą się opowieść: Alexander Volkanovski vs. Brian Ortega postponed due to COVID-19 protocols

:conorsalute:
 
Vicente Luque to bierze, Woodley już nie ma w sobie nic z dobrego zawodnika.
@1.36

Bukauskas @2.45
też wezmę.

Reszta coinflip, jakichś dogów można jedynie próbować. Może czerwonowłosa, może Miocic.
 
Ja gram Miocica (myśle ze taktycznie to ugra bez problemu jeśli oczywiście nie da się trafić zwierzęcą afrykańską siłą)
 
No to zaczynamy niekończącą się opowieść: Alexander Volkanovski vs. Brian Ortega postponed due to COVID-19 protocols

:conorsalute:
Ale to sa debile w tym ufc, wydawać miliony na testy po to żeby im co gale wypadały walki xD.
Z ksw,fame mma nawet babilonu nie wypadla ani jedna walka przez covid.
 
U mnie z tej gali już dawno pograne:
Miocic po @2.62 (1.4k)
Knight po @1.93 (1k)

Będę rozważał (nie wiem czy zagram, trzeba będzie dokładniej obejrzeć):
Gooden
Mullarkey
O'Malley
Luque
Morales
Oleksiejczuk
 
Knight 1.9 ( trzecie podejście do tej walki )
Oleksiejczuk 1.6 ( Litwin zero zapasów i parteru )

OMalley 1.3
Morales 1.55
NGanou 1.75 ( Francis tylko ko )

Underdog
Azaitar 2.0
 
U mnie z tej gali już dawno pograne:
Miocic po @2.62 (1.4k)
Knight po @1.93 (1k)

Będę rozważał (nie wiem czy zagram, trzeba będzie dokładniej obejrzeć):
Gooden
Mullarkey
O'Malley
Luque
Morales
Oleksiejczuk
Francis w dwóch pierwszych rundach będzie niesamowicie groźny
 
Francis w dwóch pierwszych rundach będzie niesamowicie groźny
Oczywiście może trafić, ale dla mnie nie ulega wątpliwości, że faworytem jest Miocic bo jest po prostu lepszy. Planowałem ówczas jeszcze grubiej to pograć, ale limity ograniczyły. Po 2.00 czy 2.05 dokładał już więcej nie będę.
 
Z całym szacunkiem ale na tyle walk tu nie ma nic tzw. pewnego do gry.
No może LuQue bo Woodley to już wrak bez kompletnie niczego obecnie.
Khama Worthy wydaje się dobrym betem, ma przyzwoite zapasy defensywne,jebniecie w łapie i z pewnością przewagę w stojce.
 
Przecież po tym co Łysy mówił ostatnio o formie to Woodleya nie powinno już być w UFC.
Niebywałe jak wszystko szybo u niego padło.
 
Napisze do Almeidy na insta by kopał duzo lowkickow w ta zjebana noge O Malliego.
:rutekajak:
Nakreśl mu plan walki, będziesz miał własny udział w jego porażce.
Almeida niestety po przerwie wrócił drewniany (ja tam byłem kibicem, bo lubię efektownie walczących zawodników) - cień starego zawodnika, przegrał z przeciętnym do bólu Martinezem, raczej nie da rady z Seanem, który będzie mobilniejszy, celniejszy i szybszy.
 
Nakreśl mu plan walki, będziesz miał własny udział w jego porażce.
Almeida niestety po przerwie wrócił drewniany (ja tam byłem kibicem, bo lubię efektownie walczących zawodników) - cień starego zawodnika, przegrał z przeciętnym do bólu Martinezem, raczej nie da rady z Seanem, który będzie mobilniejszy, celniejszy i szybszy.
Trudno się z Toba nie zgodzić ale coś jest na rzeczy z tymi nóżkami Seana.
Goscia nie postawie juz nigdy w życiu nawet gdyby miał się bic z jakimś plackiem bo jest mega duże ryzyko ze dozna znowu kontuzji.
 
Już wypadly dwie walki
Brian Ortega vs volkanovski
Shane Young vs Omar

Brawo ufc, róbcie wiecej testów!!!
 
Miocic powinien ogarnąć i powtórzyć scenariusz z pierwszej walki. Martwi trochę, wojna z DC, która mogła się na nim odbić. Nganuu może zgasić swiatło każdemu, jednak uważam, że Stipe zwłaszcza po wcześniejszym kursie był jak najbardziej do gry.

Luque - Woodley to cień samego siebie. Jedyne co mu pozostało to overhand. Luque ma szanse nawet wygrać przed czasem.

Knight przez KO/TKO - uważam, że Knight jest lepiej ułożony i powinien ustrzelić Menfield-a. Statystycznie najbezpieczniejszym betem będzie jednak zakończenie przed czasem.

Maveric -będzie ciężko, jednak uważam, że głównym czynnikiem, który wpłynie na przebieg walki będzie siła fizyczna Mirandy. Robertson ma problem z silnymi fizczynie zawodniczkami, Santos pokazała jaką trzeba obrać taktykę.
 
Oczywiście może trafić, ale dla mnie nie ulega wątpliwości, że faworytem jest Miocic bo jest po prostu lepszy. Planowałem ówczas jeszcze grubiej to pograć, ale limity ograniczyły. Po 2.00 czy 2.05 dokładał już więcej nie będę.
Zgadzam się że ogólnie jest lepszy ale to jest mma jeden cios i cię nie ma
Kompletnie nie wiem jak to się skończy
Zastanawiam się czy Ngannou nie podejdzie tym razem bardziej taktycznie żeby się nie wystrzelać z całej mocy w 8 minut
 
Back
Top