UFC 236: Holloway vs. Poirier 2 - dyskusje, kursy

Poszukuję jakiegoś pewniaczka 2 razy szerszego w barach od rywala, żeby mieć pewność co do jego zwycięstwa. Ktoś coś poleci?

Postawiłem na Gasteluma, wierzę, że jakoś wygra presją, może ewentualnie trafi, a sam nie da się ubić. Nie widzę faworyta w Andesanyi, widzę value w 2.50+ na Kelvina.
 
Poszukuję jakiegoś pewniaczka 2 razy szerszego w barach od rywala, żeby mieć pewność co do jego zwycięstwa. Ktoś coś poleci?

Postawiłem na Gasteluma, wierzę, że jakoś wygra presją, może ewentualnie trafi, a sam nie da się ubić. Nie widzę faworyta w Andesanyi, widzę value w 2.50+ na Kelvina.
gosciu pewniaczek jedyny to Porier, ta walka bedzie latwiejsza od pierwszej
 
(Griffin + Jackson) starts 2rd @1.99
(Holloway + Adesanya) starts 2rd @1.79

Bez szalenstw dzis, jakas podejrzana gala... walka Holloway - Poirier przypomina mi zestwienie Lee - Iaquinta, tez spotykaja sie po latach, koles ktory wygral pierwsza walke, jest sporym underdogiem, a walka konczy sie takim samym rezultatem...
 
ok :pociesznymirek: szanuje Twój typ i zobaczymy jak bedzie wygladac walka :) zycze zeby kupon Ci wszedl bo troche postawiles ale moze byc ciezko.
to bedzie bijatyka, a nie trzymanie na dystans i walenie lewego prostego na wstecznym
to jest walka, ostatnio mam skutecznosc jakies 90% przy kursach z kosmosu, wiec jest szansa, ze kiedys musze przegrac, ale to dopiero chyba w 2020 roku sie stanie
 
to bedzie bijatyka, a nie trzymanie na dystans i walenie lewego prostego na wstecznym
to jest walka, ostatnio mam skutecznosc jakies 90% przy kursach z kosmosu, wiec jest szansa, ze kiedys musze przegrac, ale to dopiero chyba w 2020 roku sie stanie
Ja raczej tez obstawie chyba Dustina ale tylko z tego wzgledu ze walka bedzie mega wyrownana i kurs tez jest lepszy.
 
@Puczi a czemu nazwales tego typa z mmabettingtips oszustem ? Ta stronke kojarze od lat ale nie zwracalem na nia uwagi odkad zaczela byc platna
 
Odradzam oglądanie i obserwowanie. Gość to oszust i scammer, który od 4 lat nie zarobił grosza na zakładach przedwalkowych.

Nie miałem pojęcia. Wcześniej jak 99pick kojarzyłem stronę i tak samo jak on zapomniałem o niej po przejściu na bycie płatną.

Osobiście z tej gali gram Poirier-a. Sądze , że poukładanym boksem i dobrą taktyką jest w stanie ugrać Max-a. Moim zdaniem Kelvin ma duże większe szanse na wygraną niż niektórym się wydaje. Nie będe jednak zdziwiony jeśli przegra. Warunki fizyczne mogą mieć szczególne znaczenie w tej walce.
 
Jak się obłowię to
giphy.gif

trzeba będzie potańczyć:

Dustin singiel
KG singiel
Podpórka Max KO+Anders+Pantoja
 
Powiem tak. Z tego co tu obserwuję, to cholernie wysokie szanse własnie na to, że Max Holloway i Israel Adesanya wygrają swoje pojedynki. Zdecydowanie za dużo ludzi pograło ich rywali...
 
@Puczi a czemu nazwales tego typa z mmabettingtips oszustem ? Ta stronke kojarze od lat ale nie zwracalem na nia uwagi odkad zaczela byc platna
Nie chce mi się o tym pisać, ale jeśli masz do mnie jakiekolwiek zaufanie (a musisz, bo mam Asię w awatarze), to polecam podchodzić do niego z olbrzymim dystansem.

Powiem tak. Z tego co tu obserwuję, to cholernie wysokie szanse własnie na to, że Max Holloway i Israel Adesanya wygrają swoje pojedynki. Zdecydowanie za dużo ludzi pograło ich rywali...

Z tego co wiem, to większość ludzi gra raczej Adesanyę. Bardziej mi jednak podchodzi zakład "walka wyjdzie do 3 rundy" po 1.50, lub over 2.5 po kursie podobnym. Obaj mają mocne łby, a nie wiemy, jak Israel poradzi sobie pod presją Kelvina. Jak zresztą słusznie pisał naiver, walka ze wstecznego wiąże się z szybszą utratą kondycji.

Swoją drogą, ktoś wie, czy na fortunie będą early prelimsy, czy ostatnio był jednorazowy wybryk?
 
Polecam zerknąć na dwa ostatnie lata :)

a2ef334686e5939e17bf76cb85f65a17.png

Grudzień 2015* +183x
Kwiecień 2017 +170x
Kwiecień 2019 +186x

* początek najebany stawkami 10-20x

To jest według Ciebie dobry wynik? :)
Połowa twittera ma lepsze rezultaty i nie pobiera za to 20 dolarów miesięcznie.
 
Polecam zerknąć na dwa ostatnie lata :)
Obserwuję go od 2016 i widzę, że od 12.15 do 3.19 zrobił 3j zysku na zakładach przedmeczowych xD na live miał niezły moment co i tak szału nie daje na ogólny wynik, patrząc na ostatnie 2 lata szczególnie jak odejmiesz koszty 200$ miesięcznego abonamentu co jest nieporozumieniem w stosunku do rezultatów. Poza tym wyniki to jedno, a to jaką jest osobą to drugie, a słyszałem o nim kilka "ciekawych" historii.
W sieci są nieporównywalne lepsi typerzy za niższą cenę, a czasami nawet jej brak.
 
Obserwuję go od 2016 i widzę, że od 12.15 do 3.19 zrobił 3j zysku na zakładach przedmeczowych xD na live miał niezły moment co i tak szału nie daje na ogólny wynik, patrząc na ostatnie 2 lata szczególnie jak odejmiesz koszty 200$ miesięcznego abonamentu co jest nieporozumieniem w stosunku do rezultatów. Poza tym wyniki to jedno, a to jaką jest osobą to drugie, a słyszałem o nim kilka "ciekawych" historii.
W sieci są nieporównywalne lepsi typerzy za niższą cenę, a czasami nawet jej brak.
podaj mi jednego tak wybitnego jak ja, bo jeszcze nie spotkalem
 
Obserwuję go od 2016 i widzę, że od 12.15 do 3.19 zrobił 3j zysku na zakładach przedmeczowych xD na live miał niezły moment co i tak szału nie daje na ogólny wynik, patrząc na ostatnie 2 lata szczególnie jak odejmiesz koszty 200$ miesięcznego abonamentu co jest nieporozumieniem w stosunku do rezultatów. Poza tym wyniki to jedno, a to jaką jest osobą to drugie, a słyszałem o nim kilka "ciekawych" historii.
W sieci są nieporównywalne lepsi typerzy za niższą cenę, a czasami nawet jej brak.

a2ef334686e5939e17bf76cb85f65a17.png

Grudzień 2015* +183x
Kwiecień 2017 +170x
Kwiecień 2019 +186x

* początek najebany stawkami 10-20x

To jest według Ciebie dobry wynik? :)
Połowa twittera ma lepsze rezultaty i nie pobiera za to 20 dolarów miesięcznie.

Dzięki za info. Obserwuję go od 2 tygodni i opieram się tylko na tym co typuje w filmach. A typuje ostrożnie i sensownie. Zliczyłem też jego zysk z dwóch ostatnich lat (tak jak przytaczacie), wg. mnie nie jest to zły wynik. Zależy też przecież od tego jakim obraca kapitałem, czyli jaki ma przelicznik za 1j.

Co do opłaty za to co robi... Osobiście nie skorzystałbym z takiej platformy i oceniam tylko to co wydaje za free. Możliwe, że zarabia na tym więcej niż na samych zakładach, ale to nie jest równoznaczne z tym, że robi kupujących w bambucho.
 
Holloway to szczypior, patyczak, chudzinka i na pewno silowo bedzie odstawac od Dustina
Dustina zapasy i grappling na pewno sa na wyzszym poziomie, to moze byc decydujace
co do stojki to mamy dwoch twardzieli, tylko jeden mam wrazenie, ze udaje twardziela i robi grozne miny, a drugi po prostu nim jest
patrz na barki Poriera, gosc jest 2x szerszy niz Holloway
Max idzie do 70, Max przejebal z Poriere w 2 minuty, Max od 5 lat nie walczyl nawet z przecietnym zapasnikiem itd
dustin-poirier-ufc-on-fox-29-ceremonial-weigh-ins.jpg
Patrzę na te Twoje posty i pasujesz mi, że Ty to Pudzianxxx z FB i tego nowego forum :D może się mylę, ale wkleiłeś teraz zdjęcie zawodnika co robił tylko pudzian. sorry za spam, dzieki za dyskusje tutaj dla wszystkich, pzdr
 
Patrzę na te Twoje posty i pasujesz mi, że Ty to Pudzianxxx z FB i tego nowego forum :D może się mylę, ale wkleiłeś teraz zdjęcie zawodnika co robił tylko pudzian. sorry za spam, dzieki za dyskusje tutaj dla wszystkich, pzdr
nie, on tu byl jaksi czas temu, ale cos mu nie szlo za bardzo i chyba bana wylapal
 
Back
Top