UFC 236: Holloway vs. Poirier 2 - dyskusje, kursy

Jouban swietny kickboxer vs dana white contender, ktory nic nie potrafi i jest fatalny
te wszystkie "gwiazdy" szybko gasna, nic nie ogarniaja, sa slabi
 
Boston Salmon 1.70
Nikita Krylov 1.81
Zelim Imadaev 1.82

kurs całkowity: 5.60

Możliwa wygrana maksymalna: 492,81 pln
 
Rountree KO 3.46
Gastelum 2.50
Grant 2.00
OSP 2.00
Millender 2.16
+ jakaś lekka taśma pójdzie
 
@FAMEMMA daj już spokój. Poirier wchodził do tej walki z rekordem 11-1(w tym 3-0 w UFC i 1-1 w WEC), a Max 4-0(debiut w UFC), nabitym na ogórkach. Poza tym już wtedy Max był lepszy w stójce, także tego :roberteyeblinking:
 
@FAMEMMA daj już spokój. Poirier wchodził do tej walki z rekordem 11-1(w tym 3-0 w UFC i 1-1 w WEC), a Max 4-0(debiut w UFC), nabitym na ogórkach. Poza tym już wtedy Max był lepszy w stójce, także tego :roberteyeblinking:
Masvidal tez miał przegrać, geathie tez miał zjedzony przez edsona. Życiowa szansa przed dustinem, zobaczymy czy ją wykorzysta. 500f na dustina, jutro wrzucę kupon
 
Masvidal tez miał przegrać, geathie tez miał zjedzony przez edsona. Życiowa szansa przed dustinem, zobaczymy czy ją wykorzysta. 500f na dustina, jutro wrzucę kupon

Nie przypominam sobie żeby wszyscy tutaj skreslali Jorge i Justina. Sam gralem Masvidala i Gejcziego, także tego :roberteyeblinking:
 
Drugi kupon poszedł:

4 Fold (x1)

  • Belal Muhammad v Curtis Millender - Match Betting
    Curtis Millender2.10

  • Jalin Turner v Matt Frevola - Method of Victory
    Jalin Turner by KO/TKO2.40

  • Alan Jouban v Dwight Grant - Method of Victory
    Dwight Grant by KO/TKO2.70

  • Dustin Poirier v Max Holloway - Match Betting
    Dustin Poirier2.75

Stake:£30.00
Potential Returns:£1,122.66
 
Stachur'SKY dobrze analizuje, ale ma słaba skuteczność w typach

za to fame ma bardzo dobrą, a ja pod typem Poiriera rownież się podpisuje, mimo że zasięg będzie raczej po stronie Maxa, to licze że Dustin odpali
 
Skuteczność naiver ma naprawdę dobrą, tylko brakuje mu przekonania w typach (np Blaydes 51-49). Według mnie oczywiste jest, że niezależnie od wyniku ta walka to dog or pass. Nie da się racjonalnie uzasadnić faworyzowania Maxa co najmniej w stosunku 70-30.

Stachur'SKY dobrze analizuje, ale ma słaba skuteczność w typach

za to fame ma bardzo dobrą, a ja pod typem Poiriera rownież się podpisuje, mimo że zasięg będzie raczej po stronie Maxa, to licze że Dustin odpali
Masz na myśli zasięg ramion? Według tapology - które zwykle jest dokładne - Diament ma 10 cm przewagi.
 
A ja to juz w sumie kurwa nie wiem, wysiadlem z pociągu Dustina ale nadal stoję na peronie i nie wiem gdzie do konca wsiąść...
 
Osoby typujące Gastelluma i Poirera . Mam do was zaufanie. Podpowiedzcie w kwestii reszty typów.Bo nie każdego gostka znam. A chce wyjść z 3 ligii typera. khe khe
 
hyba Ty. ;) Tak podpowiada mi rozum. Ale wole grać emocjonalnie albo intuicyjnie. Problem w tym że tego nie rozróżniam.
 
W pierwszej walce było 73" do 70" na korzyść Dustina :wink:



wydawało mi się ze max ma lepszy zasięg mimo tylko 5cm wzrostu więcej
podczas 1szej walki max miał 20lat, więc mógł jeszcze podrosnąć



1420-796
64,07 %

To jest słabo? Po ponad 2200 typach?

patrząc na to że większość trafionych było po niskim kursie, oraz to że robiąc ako wzorujące się na 65% skuteczności, małe prawdopodobieństwo zarobienia dobrego hajsu to według mnie słabo, lepszą skuteczność w zarabianiu (wiem że to niedługi okres i wszystkie inne aspekty, że to tylko kilka typów, a nie jak ma Bartek 2200) ma famemma.
możecie mnie hejtować, ale jak mam robić ako wybierając z teoretycznie 10ciu typów które poda Bartek, a 2ch które poda fame, zaryzykuje hajsem na to co stawia fame, szczególnie że co do poiriera mam podobne zdanie.
dlaczego tak zaryzykuje? bo ma lepszą skuteczność w podawaniu 1-2ch typów
gdyby na lowkingu były podawane najprawdopodobniejsze wg bartka powiedzmy 2 typy to takie coś bym chętnie grał.
oczywiscie co do analiz, są najwzyszych lotów i chylę czoła przed nim bo oprocz wiedzy ma niesamowite oko do analizowania
 
Polecam obejrzeć i obserwować. Posiada sporą wiedzę na temat mma. Często największy zarobek na live betach. W skrócie dobrze opisuje pojedynki i wymienia bety warte zagrania.



 
Back
Top