UFC 236: Holloway vs. Poirier 2 - dyskusje, kursy

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1666_d.png
 
Poirier... Serio? Panowie, WTF? :travolta:

Po takim kursie? Pewnie że warto zaryzykować. Starcie jest 60/40 na korzyść Maxa, ale nie zapominajmy, że Poirer tez dobrze uderza prostymi, a do tego ma około 12 cm przewagi zasięgu.
 
Montel Jackson 1.25
Alexandre Pantoja 1.49
Poliana Botelio czy jak jej tam 1.57 ( polecam ja teraz obstawiac bo kurs spada jak szalony)
Israel 1.51

Możliwa wygrana maksymalna: 338,05 pln
 
Spada, bo obskoczy. Kojarzysz przeciwniczkę?

Z tego co kojarzę, to niezła w stójce, ale ogórkowa w parterze. Z Yanan Wu przeważała całą walkę, poszła w parter i tam dała się szybko poskręcać. Tyle pamiętam z jej występów. Przeciwko Shanie Dobson też nie dała jakiegoś spektakularnego występu.
 
5000 pln
Dustin Porier
Jesteś królem pierwszego kwartału 2019, to niezaprzeczalny fakt. Życzę szczęścia w następnych, jednak tym razem nie pojedziemy tym samym pociągiem. Od kilku tygodni moje predykcje były zbliżone do Twoich, ale tym razem przesadziłeś. Tak to już jest jak ktoś za dużo zarobi... :fjedzia:

Co myslicie o Andersie?
Jak najbardziej propsuję.

stawiam Martę Linkiewicz na Adesanyę.
if ju noł łot aj min
Słabo, cocker spaniela nie przebiłeś. @Masta, mam z tego beczkę do dzisiaj.

Montel Jackson 1.25
Alexandre Pantoja 1.49
Poliana Botelio czy jak jej tam 1.57 ( polecam ja teraz obstawiac bo kurs spada jak szalony)
Israel 1.51

::yellowcard::
Mamy wojnę i to qrwa międzygalaktyczną :windu: Ktoś tu komuś zrobi blitzkrieg...
Moje typy:

Botelho 1.7
Soukh... 3.9
Reis 2.59
Frevola 2.03
Anders 1.6
Gastelum 2.59
Max 1.37
 
Jesteś królem pierwszego kwartału 2019, to niezaprzeczalny fakt. Życzę szczęścia w następnych, jednak tym razem nie pojedziemy tym samym pociągiem. Od kilku tygodni moje predykcje były zbliżone do Twoich, ale tym razem przesadziłeś. Tak to już jest jak ktoś za dużo zarobi... :fjedzia:


Jak najbardziej propsuję.


Słabo, cocker spaniela nie przebiłeś. @Masta, mam z tego beczkę do dzisiaj.



::yellowcard::
Mamy wojnę i to qrwa międzygalaktyczną :windu: Ktoś tu komuś zrobi blitzkrieg...
Moje typy:

Botelho 1.7
Soukh... 3.9
Reis 2.59
Frevola 2.03
Anders 1.6
Gastelum 2.59
Max 1.37
Zycze powodzenia z walkami ktore nie kolidują z moimi ;) ale Soukh to strata pieniedzy

Spada, bo obskoczy. Kojarzysz przeciwniczkę?
Taa, stojkowiczka.. ma slabe cardio i przegrala w dodatku z tym chinskim plackiem w ostatniej walce.
 
@kapitanameryka , @99picks nie bądźcie tacy pewni Jacksona. Czy na poprzedniej gali któryś z Was wierzył w Craiga lub Kenneya? Przyznać mi się :nono: Tego pierwszego trafiłem po kursie 5 przez poddanie. Tylko nie piszcie, że miał farta w końcówce, bo to nie pierwszy raz. Poza tym nie byłem przekonany, że się uda. Po prostu spróbowałem, bo sam gdybym miał wystawić kursy dałbym około 3.0. Nzechukwu miał go zabić w pierwszej rundzie i tutaj pewnie też węszycie szybki koniec. Souk... faworytem na pewno nie jest. Jednak 3.9 to według mnie spora przesada. Dlaczego nie spróbować? Jackson jak go nie ubije w pierwszej połowie walki to pod koniec może mieć problemy. Dodam tylko, że Souk...a jeszcze nikt nie ubił, a typ z rundy na rundę potrafi się rozkręcić. Istotny może być też fakt, że nie tak dawno zebrał wpierdol życia od O'Malleya, co mogło go sporo nauczyć(na psychę mu to chyba nie wjechało, bo następną walkę wygrał).
 
@kapitanameryka , @99picks nie bądźcie tacy pewni Jacksona. Czy na poprzedniej gali któryś z Was wierzył w Craiga lub Kenneya? Przyznać mi się :nono: Tego pierwszego trafiłem po kursie 5 przez poddanie. Tylko nie piszcie, że miał farta w końcówce, bo to nie pierwszy raz. Poza tym nie byłem przekonany, że się uda. Po prostu spróbowałem, bo sam gdybym miał wystawić kursy dałbym około 3.0. Nzechukwu miał go zabić w pierwszej rundzie i tutaj pewnie też węszycie szybki koniec. Souk... faworytem na pewno nie jest. Jednak 3.9 to według mnie spora przesada. Dlaczego nie spróbować? Jackson jak go nie ubije w pierwszej połowie walki to pod koniec może mieć problemy. Dodam tylko, że Souk...a jeszcze nikt nie ubił, a typ z rundy na rundę potrafi się rozkręcić. Istotny może być też fakt, że nie tak dawno zebrał wpierdol życia od O'Malleya, co mogło go sporo nauczyć(na psychę mu to chyba nie wjechało, bo następną walkę wygrał).
Akurat sam faworyzowalem Craiga po obejrzeniu walki tego Kenneya w DWTNCS :)
Montel przejedzie sie po Andre i jest to pewniak.
 
Taa, stojkowiczka.. ma slabe cardio i przegrala w dodatku z tym chinskim plackiem w ostatniej walce.

Miałem ją na widelcu od czasu jej pierwszego występu u Dany. Ma wielkie serducho i jest twarda. Z Chinką to była bardzo dziwna walka, nie była sobą. Obejrzyj inne (taka mała Andrade). No i powinna być większa od oponentki bo walczy w muszej.

@kapitanameryka , @99picks nie bądźcie tacy pewni Jacksona. Czy na poprzedniej gali któryś z Was wierzył w Craiga

Ja go nie skreślałem. I nie zgadzam się, że jest najgorszym zawodnikiem UFC, jak twierdzą niektórzy.

Dodam tylko, że Souk...a jeszcze nikt nie ubił, a typ z rundy na rundę potrafi się rozkręcić.

Walczy po prostu głupio i za dużo zbiera. Stylistycznie widzę to jako KO R1.
 
Niewielu gra Andersa. Obawiacie sie, ze moze w 1 rundzie zgasic swiatlo Erykowi?
Sam nie wiem. Anders przyjmowal luje od Santosa przez 3 rundy. Mam nadzieje ze uda mu sie obalic i wymeczyc w parterze Rountree.
 
Porier jest 3x silniejszy od Maxa i to bedzie decydujace
czy Max wygral walke z jakim zapasnikiem? nawet zdesperowany zapasnik jakim jest Conor go zdominowal
tak wiem to bylo 5 lat temu, ale Max nadal jest chuderlakiem bez miesni
 
Last edited:
Walka Hollowaya z Ortega zaklamuje troche rzeczywistosc. Tam Max szedl jak po swoje i wydawal sie nie do zarypania. Poirier tak nastawionego Maxa zlamie w pol. Mysle ze Max bedzie ogrywal nogami Poiriera az sie zagapi i wyladuje na plecach. To wszystko.

Poirier3,30
Anders 1.63
 
Back
Top