UFC 232: Jones vs Gustafsson II

Też faworyzuję Condita. W stójce ma przewagę, w parterze nie odstaje, jedynie zapasy mogą być problemem, ale Chiesa straci swoje atuty, czyli gabaryty i przewagę siły fizycznej. Jedyne, co usprawiedliwia kurs na Carlosa to fatalny występ z Magnym, gdzie gość miał mnóstwo problemów osobistych - i nie jest to wymówka bez pokrycia.
Problem z Conditem jest taki, że facet wygląda (przynajmniej na embedded) jakby wciąż miał jakieś problemy, wyciszony jakiś taki, zgaszony.
Mam nieodparte wrażenie, że znowu odda bez walki, choć kurs bardzo kusi. Chiesa wybitny nie jest, do tego to waga niżej. Wiesz coś więcej na temat tych problemów?
 
Problem z Conditem jest taki, że facet wygląda (przynajmniej na embedded) jakby wciąż miał jakieś problemy, wyciszony jakiś taki, zgaszony.
Mam nieodparte wrażenie, że znowu odda bez walki, choć kurs bardzo kusi. Chiesa wybitny nie jest, do tego to waga niżej. Wiesz coś więcej na temat tych problemów?

Nadal nie walczy z powodu głodu walki, ale podobno jest już z nim lepiej.
Co do wyciszenia - Condit zawsze wydawał mi się dosyć spokojny medialnie.
 
Last edited:
Na szybko może ktoś jeszcze siedzi, Penn-Hall skończy się przed czasem @2.50, Hall wygra przed czasem @3.25. Szybkie opinie

Maybe @Puczi @Pietagoras @kiras @HeyPussyRUstillThere ?
Tak szczerze to nie wiem. Jakbym miał typować to walka dojdzie do decyzji, a jak ktoś ma wygrać przed czasem to raczej Hall (tu kurs całkiem spoko, więc jakieś drobne można rzucić), ale trochę loteria imo, więc odpuściłem.
Condita grasz? :)
 
Na szybko może ktoś jeszcze siedzi, Penn-Hall skończy się przed czasem @2.50, Hall wygra przed czasem @3.25. Szybkie opinie

Maybe @Puczi @Pietagoras @kiras @HeyPussyRUstillThere ?
Jakbym musiał coś postawić, to bym wybrał Halla przed czasem po 3.25. BJ może postawi jakiś opór w 1 rundzie, ale potem pewnie będzie się zataczał ze zmęczenia i na dwoje babka wróżyła, czy da się poddać/ubić w parterze. Nie przekonuje mnie jednak ta wizja na tyle, żeby stawiać.
 
Nunes moze sprawic niespodzianke, bila sie z calym topem a jedyna wartosciowa rywalka (poza Gina Carano lata temu) ktora pokonala Cyborgowna jest Holm.
Tak samo jestem w szoku ze jest 4.4 na Bj Penna, wiem ze nie wygral walki od 2010 ale Ryan Hall raczej mu nie zagrozi w parterze a w stojce stawiam na Penna.
:pjelen:
 
Szkoda że Alexander jest lamusem i zmarnował swoją szansę po raz kolejny. Ciekawe ile czasu koksiarz nacieszy się pasem.
Wydaje mi się że Janek lepiej by sobie z nim poradził
 
Alex 3.30
Condit 2.45


Corey nie wygra przed czasem 1.41
Harris 1.63
Hall/Lewis under 2.5 2.10
Jackson 1.80
Millender 1.66


No niby spoko, ale jednak szkoda Gustafssona :<
 
Śniło mi się, że Nunes i Cyborg uczestniczyły w konkursie skoków narciarskich. Nunes skoczyła słabo ale wylądowała. Gdy nadszedł czas Cyborg, wszyscy zgromadzili się wokół skoczni i chcieli jej skok. Była wielka ekscytacja i ogólne Cyborg na kozaka podchodziła, dało się to wyczuć, wszyscy widzieli w niej faworyta. Była tak pewna siebie, że nawet w trakcie zjazdu ze skoczni robiła sztuczki (tak, da się!). No i przy wyskoku chciała zrobić salto... i się wywaliła! Ledwo przeskakując hopkę. Wszyscy zaczęliśmy buczeć i gwizdać na nią a Amanda mając ten swój średni skok wygrała odległością.

Dlatego teraz sam nie wiem... postawić na Nunes? Jeśli Cyborg wejdzie na kozaka i zacznie się popisywać to może coś się stanie i ją Nunes obskoczy?
Proroczy sen :wow:
 
1.jpg

22.jpg


i mały peszek, jebany latifi :D
1 — kopia.jpg


ale ogolnie spoko :)
 

Attachments

  • 1 — kopia.jpg
    1 — kopia.jpg
    87.9 KB · Views: 31
Wszystko w rure, od A do Z, od gory do dolu, wszerz i wzdluz....wrocilo fatum numerowanych gal...

Na poczatek, Penn zagrany na live 10 sekund przed subem...

Pozniej tripel z walkami ktore wejda do drugiej rundy, Zingano kontuzja/eyepoke jeden grzyb, ale szkoda bo babki nie maja w zwyczaju sie konczyc w pierwszych rundach...

No i deserek: Cris "BETON TAKTYCZNY" Cyborg, nie odbieram zaslug Nunes, bo zrobila co do niej nalezalo, ale Cyborg zamiast klinczowac po pierwszej bombie idzie w cepeliade, a wiadomo Nunes niezwykle grozna w rundach 1-2. Kiedys DC w analizie walki Gusa z Johnsonem, mowil ze w takich sytuacjach klincz i przeczekanie, a nie rzucanie ciosow na oslep. W swojej walce z AJ to zastosowal a pozniej juz bylo tylko z gorki. Jak dla mnie Cyborg wygrywa 8/10 walk. Najgorsze, ze Cyborg byl w triplu zamykajacym obrot bonusem na 4,4k, szkoda bo w ostatecznym rozrachunku 9/10 trafionych z czego zostaly marne grosze. Nie zmienia to faktu ze grudzien mega udany, a mogl byc kosmiczny... Ten rok zamykam z fajnym profitem, takze zycze wszytkim "wysokich" w 2019.

upload_2018-12-30_20-25-32.png


upload_2018-12-30_20-26-46.png
 
Na poczatek, Penn zagrany na live 10 sekund przed subem...
:waldeklaugh:
Też przez chwilę uwierzyłem i dałem się nabrać, na 30 cebul, na live, 10 sek przed tym jak zadzbanił kompletnie. Myślałem, że tylko ja genialnie na to wpadłem, jednak nie, bo wyglądał penisisko w miarę dobrze.
Całe szczęście miałem nunes w singlu za dobre piniondze i ładnie przytulone. Co prawda był też dubelek z Gustavo, a ten wiadomo jak się spisał.
I kontra JJ przez KO/TKO też weszła kurs 2,75.

@kapitanameryka jeszcze jest Rizin do odbicia się
:redford:
 
Last edited:
Condit jest tragiczny serio nie ma już tego czegoś lepiej niech zakonczy kariere, o Bj Penisie to lepiej nie wspominac kończ waść wstydu oszczędź albo do Bellatora wypad
 
Back
Top