UFC 205 - dyskusje, kursy (McGregor 1.60 - 2.20 Alvarez)

Obrót na betssonie to na jeden zakład trzeba czy na kilka po min.1,5 można?
obojętnie ile. Ważne żeby obrócić kwotę jaką masz do obrócenia. Ja jak z bonusu zrobię dobrą wygraną to zawszę daję jako obrót jakiś wyrównany mecz piłki bądź tenisa - over 2.5 po @1.9 i under 2.5 po tyle samo albo i więcej jak jest opcja. Daję 200 na jedno i drugie i 400zł jest obrócone. 20zł się straci przy obrocie 400zł, ale przynajmniej jest to obrócone, a znam takich co przy obrocie stracili cały bonus i tyle z tego było.
 
obojętnie ile. Ważne żeby obrócić kwotę jaką masz do obrócenia. Ja jak z bonusu zrobię dobrą wygraną to zawszę daję jako obrót jakiś wyrównany mecz piłki bądź tenisa - over 2.5 po @1.9 i under 2.5 po tyle samo albo i więcej jak jest opcja. Daję 200 na jedno i drugie i 400zł jest obrócone. 20zł się straci przy obrocie 400zł, ale przynajmniej jest to obrócone, a znam takich co przy obrocie stracili cały bonus i tyle z tego było.
Można na to samo zdarzenie np.JJ itd i Jj decyzja ?
 
"Jesteś na to gotowy? W porządku! Twój zakład bez ryzyka za 120 PLN jest dostępny na Twoim koncie. Przynajmniej jedno z wybranych przez Ciebie zdarzeń musi dotyczyć kursów na UFC w Nowym Jorku. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot pieniędzy.
Wygrane z zakładu bez ryzyka są traktowane jako środki bonusowe i przed wypłatą muszą zostać obrócone 1 raz z kursem minimalnym 1.50. Środki bonusowe pozostawione na koncie przepadną po 60 dniach. Zakłady systemowe nie są liczone do spełnienia obrotu bonusem."
 
Można na to samo zdarzenie np.JJ itd i Jj decyzja ?
Można. Tylko tu masz i tak ryzyko jak Karola wygra to jesteś całość w plecy, a jak obstawisz osobno over 4.5 i under 4.5, dobierzesz odpowiednio stawki to masz kasę obróconą i mało tracisz na tym.
 
Last edited:
Dlaczego od samego początku bukmacherzy wystawili takie niskie kursy na decyzje/over 4.5 w walce Polek ? Ktoś to może uargumentować w przekonywujący sposób?
 
@panpan Karolina wszystkie walki(w ufc) decyzja jest dosc wytrzymala , JJ miala pare decyzji a te rywalki ktore konczyla zwykle mialy bardzo cienka stojke, nie to ze ma nokautujacy jeden cios tak samo nie idzie po poddania wiec najbardziej prawdopobne dla nich jest to ze walka zakonczy sie decyzja.

Moje zdanie jest takie że Karolina w stójce nie będzie miała kompletnie żadnych szans JJ to jest inny level. Jedyna jej szansa jest klincz w którym Joanna też jest mocna może jakieś sprowadzenia ale wątpie.
 
W tym mma teraz dzieją rzeczy dziwne. Jedna taka dominatorka dostała w pizdę od koleżanki co z Pennington splitem wygrała, tak dostała że poszła sobie z płaczem być gruba.

Przeczuwam niespodziewane. Split dla Karoli. Uderz, zejdz z linii ciosu, kąsaj i odskakuj.
 
W tym mma teraz dzieją rzeczy dziwne. Jedna taka dominatorka dostała w pizdę od koleżanki co z Pennington splitem wygrała, tak dostała że poszła sobie z płaczem być gruba.

Przeczuwam niespodziewane. Split dla Karoli. Uderz, zejdz z linii ciosu, kąsaj i odskakuj.

Możesz tak przeczuwać,

ale proszę Cię...

nie nazywaj siebie Polakiem :śmiech:
 
Możesz tak przeczuwać,

ale proszę Cię...

nie nazywaj siebie Polakiem :śmiech:
Wyjebane. Mam korzenie perskie.
300-7.gif
 
Panowie co polecacie zagrac za ten zakład bez ryzyka? Druga sprawa chciałbym się upewnić. Rozumiem, że wpłacam 120 jak przegram to odzyskuje i moge wypłacić bez problemów a jeśli wygram to obrócić poprostu wygrana-120zł?
 
Panowie co polecacie zagrac za ten zakład bez ryzyka? Druga sprawa chciałbym się upewnić. Rozumiem, że wpłacam 120 jak przegram to odzyskuje i moge wypłacić bez problemów a jeśli wygram to obrócić poprostu wygrana-120zł?
Ta, tylko wygraną część wystarczy po min.1,5 kursie.Im na wcześniejsze walki postawisz, tym więcej potem możliwości obrotu, ale nie wiem.Przemyśleć trzeba.
 
A jak myślicie. Idzie postawić 300 zł bez ryzyka i potem to 120 bez ryzyka na jednym koncie?

Jak dla mnie nie, pewnie mozesz miec tylko jeden aktywny bonus. Tez o tym myslalem, takze za 300 na szybko puszcze cos zeby sie jeszcze na bonus z UFC zalapac.
 
Jak dla mnie nie, pewnie mozesz miec tylko jeden aktywny bonus. Tez o tym myslalem, takze za 300 na szybko puszcze cos zeby sie jeszcze na bonus z UFC zalapac.
można mieć 2 aktywne, 1 mam za 15 na eleminacje w piłce , a 2gi ten za 120 ...
 
Pytanie - nie pamiętam, czy było - czy 120 zł wpłacone skrillem weźmie udział w promocji?

Hm, przyjęło mi, więc chyba można :}

- MJ ~3.20
- Conor itd 2.00
- Joanna itd 3.25
- Weidman 1.66
- Cerrone 1.66
- Wonderboy 1.44
- Wonderboy ko/decyzja 1.72

- 2 drobne taśmy
 
Moje:
MJ 3,35 freebecik z betsona
MJ 1RKO 10
Joanna KO 3.5
Yoel 3rKO 15
Cerrone 3r 12
Woodley 1rKO 7

i wiadomo kilka tasiemek

myślę jeszcze o dubelku Coner i WB
 
Back
Top