UFC 202: DIAZ VS. MCGREGOR 2 - zakłady bukmacherskie

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
Do gali zostały jeszcze 2 tygodnie, ale niewątpliwie gala 202, a właściwie walka wieczoru jest częstym tematem rozmów na forum.
Podyskutujmy tu o kursach na zbliżające się UFC 202 i o potencjalnych szansach na zwycięstwo wybranych przez nas zawodników.

1143_d.png
 
Na pewno pójdzie coś na Diaza, Antosia i Kowboja. Może Diaz w singlu, a dwóch następnych w dubelku.
 
Cody wjedzie grubo,oby było z 1.4 ale może byc ciężko.
Diaz na żywo po pierwszej rundzie
 
Cody zdecydowanie na tak ale zapewne kurs marny będzie choć może, może nie będzie najgorzej :pray:
 
Zobaczyłem avatar to od razu pomyślałem "wpis taktyczny".

Cody easy money, ale pewnie więcej niż 1,3 nie dostaniemy...

I nie wiem czemu, ale od początku kusi mnie żeby postawić na Glovera nawet przez suba.
Kompletnie nie zdziwi mnie bomba od Rumbla i KO w dowolnej rundzie, ale kto wie. W mma nic mnie już nie zdziwi.
 
Co do walki wieczoru to moim zdaniem na 99% nie dojdzie do decyzji. Ktoś kogoś skończy wcześniej.
Na tą chwilę mam dwie opcje:
1. Aby coś wygrać należy puścić dwa kupony - single.
Pierwszy zwycięstwo przez ko,tko albo DQ na tak. Kurs jest 2.
Drugi dowolny zawodnik wygra przez poddanie. Kurs 3.35.

A więc grając za małe stawki wygląda to następująco :
2 x 40 = 80
3.35 x 30 = 105
Czyli 40+30= 70 inwestujemy.
W najgorszym przypadku mamy 10 w najlepszym 35.
Zakładając, że nie będzie decyzji oraz remisu ani tym bardziej NC.

2. Alternatywna wygrywajaca grupa rund 3-4, kurs 4.25.
Conor zapowiada się, że skończy Diaza w 2. jednak wydaje mi się że teraz będzie miał więcej paliwa w baku i walka potrwa dłużej.

Panowie i Panie bardzo proszę o komentarz pierwszej opcji. Czy przypadkiem czegoś nie pominąłem?
 
Co do walki wieczoru to moim zdaniem na 99% nie dojdzie do decyzji. Ktoś kogoś skończy wcześniej.
Na tą chwilę mam dwie opcje:
1. Aby coś wygrać należy puścić dwa kupony - single.
Pierwszy zwycięstwo przez ko,tko albo DQ na tak. Kurs jest 2.
Drugi dowolny zawodnik wygra przez poddanie. Kurs 3.35.

A więc grając za małe stawki wygląda to następująco :
2 x 40 = 80
3.35 x 30 = 105
Czyli 40+30= 70 inwestujemy.
W najgorszym przypadku mamy 10 w najlepszym 35.
Zakładając, że nie będzie decyzji oraz remisu ani tym bardziej NC.

2. Alternatywna wygrywajaca grupa rund 3-4, kurs 4.25.
Conor zapowiada się, że skończy Diaza w 2. jednak wydaje mi się że teraz będzie miał więcej paliwa w baku i walka potrwa dłużej.

Panowie i Panie bardzo proszę o komentarz pierwszej opcji. Czy przypadkiem czegoś nie pominąłem?

Według mnie głupota. A co jeśli Diaz go ubije? W poprzedniej walce wystarczyłoby, żeby Conor nie zamienił się w spanikowanego zapaśnika i byłby nokaut. Nie mówiąc już o możliwym na gnp w parterze. To już lepiej zagraj 70, że walka nie dojdzie do decyzji po 1.25 i będziesz miał do wygrania 17,50.
 
Według mnie głupota. A co jeśli Diaz go ubije? W poprzedniej walce wystarczyłoby, żeby Conor nie zamienił się w spanikowanego zapaśnika i byłby nokaut. Nie mówiąc już o możliwym na gnp w parterze. To już lepiej zagraj 70, że walka nie dojdzie do decyzji po 1.25 i będziesz miał do wygrania 17,50.

Rzeczywiście przypomnialeś mi o tym że to się typuje jednego zawodnika przez wygrywa tko, ko a nie jak jest w przypadku gry przez poddanie- wygrywa dowolny.

Chce zagrać większą kasę kwoty podane powyżej służą za przykład. Stąd moja analiza i prośbę o opinie. Dzięki Puczi za otwarcie oczu!!!
 
Rzeczywiście przypomnialeś mi o tym że to się typuje jednego zawodnika przez wygrywa tko, ko a nie jak jest w przypadku gry przez poddanie- wygrywa dowolny.

Chce zagrać większą kasę kwoty podane powyżej służą za przykład. Stąd moja analiza i prośbę o opinie. Dzięki Puczi za otwarcie oczu!!!

Czekaj, to ja Ciebie źle zrozumiałem. Jeśli masz opcję "zwycięstwo przez KO/TKO", to wystarczy wygrana dowolnego zawodnika. Czyli Nate'a też. Po prostu nie wiem czemu, ale przeczytałem, że chcesz grać Conora przez KO po 2.00.
 
Cholera zamówiłem się już sam :D

To jak to w końcu działa?

Typ na tak oznacza, że walka zakończy się ko,tko. Tyczy się dwóch.
 

Attachments

  • Screenshot_20160807-131839.png
    Screenshot_20160807-131839.png
    145 KB · Views: 89
Last edited:
Cholera zamówiłem się już sam :D

To jak to w końcu działa?

Typ na tak oznacza, że walka zakończy się ko,tko. Tyczy się dwóch.

No przecież skoro masz Conor KO 2.20, to logiczne, że "walka przez KO" wejdzie też wtedy, gdy Nate znokautuje :D
To dobrze mówiłeś.
 
Nie było na sherdogu tego zestawienia ale teraz widze,że Lobov bije sie z chłopczykiem ze Stockton. Ciekawy jestem kursów :D
 
Gram Diaz 2.06 + Johnson 1.4
i
Condit za 1.9

Diaz to pewnie fajnie live bedzie do grania, ale nie wiem czy bedzie mi sie chcialo wstawac
 
Diaz za 2.20 już. Jeśli Conor wygra 1 rundę to ładny kurs można wyłapać na live jak mówisz @kiras
Tylko żeby nie było jak live z Robbiem :D
Ciekawe ile na Cody'ego KO będzie.
 
Back
Top