UFC 200: Jones vs. Cormier II - dyskusje bukmacherskie, kursy

gdyby ta Nunes miala lepsze cardio to spokojnie moglaby ogarnac Tate, jak ma wygrac to raczej tylko przed czasem na co tez ma szanse
Miesha z Holm zdecydowanie przegrywala(znam punktacje, to moja opinia), z Ronda zawsze wpierdol
ten Marin trenuje z Dariushem i Dos Anjosem to moze to wygrac, twardy gosc jest, a to na Sage'a powinno wystarczyc
reszta nie wiem... moze Sanchez? chociaz wszystko prawie przegrywa od ladnych pare lat to Lauzon stojke ma bardzo slaba
Z Holm przegrywała, ale nawet jakby doszło do decyzji to by przegrała tylko 3-2 w rundach.Z Rondą wpierdol, ale miała swoje momenty, w stójce była lepsza, w pierwszej walce miała plecy, w obu była lepsza w stójce, w drugiej też miała chyba jakieś obalenia.
 
Uważam ,że Miesha ogarnie Nunes na punkty albo pod koniec podda bo tlenu na 5 rund jej braknie,stójkowy wpierdol będzie sie starać niwelować zapasami i kontrolą z góry.Potem Cat odbierze pas Mieshy o ile dostanie titleshota po tej walce bo mogą jej podsunąć jeszcze Holly jako oficjalną walke o prawo do walki o pas.Chuj to wie.
 
Uważam ,że Miesha ogarnie Nunes na punkty albo pod koniec podda bo tlenu na 5 rund jej braknie,stójkowy wpierdol będzie sie starać niwelować zapasami i kontrolą z góry.Potem Cat odbierze pas Mieshy o ile dostanie titleshota po tej walce bo mogą jej podsunąć jeszcze Holly jako oficjalną walke o prawo do walki o pas.Chuj to wie.
Stójkowego wpierdolu nie byłbym pewien
 
Gdyby to była walka 3 rundowa, to stawiałbym dom na Nunes. Teraz pozostaje lajw na Mieshę po pierwszej/drugiej rundzie.
 
Gdyby to była walka 3 rundowa, to stawiałbym dom na Nunes. Teraz pozostaje lajw na Mieshę po pierwszej/drugiej rundzie.
mozna zawsze zagrac Nunes i po pierwszej rundzie zamknac
pierwsza runda powinna byc wyraznie dla niej
 
Ogólnie to overów ja tu widzę sporo do grania, trzeba dobrą selekcje zrobić i dobre stawki dobrać :D
 
Tu raczej nie chodzi o Gasteluma ale o Hendricksa. Jego forma to jedna wielka niewiadoma, no i do tego cięcia wagi. Raczej no-bet jak dla mnie
No tak, ale nawet w marnej formie powinien dojechać Kelvina.Kelvin też nie wiadomo, nie walczył od października.Hendricks z Thompsonem wracał po prawie roku
 
Wie ktoś czemu kurs na Makdessiego poszedł ostro w górę, w tej chwili prawie 1,8?
 
ostatnio kursy na UFC sa coraz bardziej wyrownane, kiedys bylo duzo underdogow po kursach 3-4, a teraz to juz rzadkosc
 
Przecież na 5 z 12 dogów z najbliższej gali jest ponad 3.00 i na 6 z 12 na UFC 200.
 
Jest coś wyjątkowego w tym Belal Muhammad? W pierwszej myśli miałem wchodzić grubo, ale kurs 1.9 to coś podejrzanego w walce z debiutantem.
obejrzalem jego walki, gosc jest wszechstronny, przypomina mi stylistycznie McGeego, dosc dobre cardio, duzo ciosow, zadnej finezji, tez potrafi obalic, potrafi walczyc na wstecznym co powinno sie przydac z Joubanem, faworyzuje Joubana
warunki fizyczne tez po stronie Alana, bo gosc dosc maly
 
Taki zakład jest bardzo spoko, ja wybrałem jednak Cormiera. Daniel wygląda z walki na walki lepiej, a Jones wyglądał jak gówno przeciwko OSP. Nie rozumiem przesłanek, by grać Jonesa po 1.35.

P.S. Santos przeciwko Mousasiemu po 3.80 na betsyfie. Początkowo było 5.45, wpłaciłem 100, ale odrzucili mój zakład. Obniżyli do 4.50 i przyjęli 25 zł. To jest żałosne, czy ci ludzie są poważni? Żeby limit wynosił 25 zł?
Mam stawiać Gegard, liczysz że zmieści kopnięcie jak Hall?
Z trzech gal mam dylemat kogo do tripla wrzucić z:Zingano/Makdessi/Aśka/Moraga
Zingano/Joanna/Moraga/Makdessi
 
Last edited:
Mam stawiać Gegard, liczysz że zmieści kopnięcie jak Hall?
Z trzech gal mam dylemat kogo do tripla wrzucić z:Zingano/Makdessi/Aśka/Moraga
Zingano/Joanna/Moraga/Makdessi

Uważam, że Santos bardzo się rozwinął i prześcignął Halla. Thiago jest głównym sparringpartnerem Ponzinnibio i obaj zaliczyli spory progres. Jeśli Gegard go obali, to myślę, że szybko skończy Brazylijczyka, jeżeli natomiast zostanie stójka, to mu Santos może napsuć sporo krwi i nawet wygrać decyzją. Mousasi jest świetnym zawodnikiem, ale bardzo pasywnym. Minimalnie typuję wygraną Ormianina (60-40), więc po takim kursie bym nie grał.
 
Uważam, że Santos bardzo się rozwinął i prześcignął Halla. Thiago jest głównym sparringpartnerem Ponzinnibio i obaj zaliczyli spory progres. Jeśli Gegard go obali, to myślę, że szybko skończy Brazylijczyka, jeżeli natomiast zostanie stójka, to mu Santos może napsuć sporo krwi i nawet wygrać decyzją. Mousasi jest świetnym zawodnikiem, ale bardzo pasywnym. Minimalnie typuję wygraną Ormianina (60-40), więc po takim kursie bym nie grał.
Decyzją to bym nie płynął,a szanse na kopnięcie, ale Mousasi raczej nie da się złapać, jakieś jaby i obalenia i decyzja/sub
 
A co sadzicie o Lauzonie? Moim zadniem warto zagrać biorac pod uwage dyspozycje Sancheza. Tak wiem że sa szanse na decyzje przez wiatraki ale mimo to Lauzon za 1.85 jest dobra opcja.

Z tej gali mysle nad:
Zigano
Lauzon
Hendricks
Edgar
Hunt
Cormier(pojedynczy)
Enrique(pojedynczy)
 
@w4ar imo Lauzon w stojce moze odstawac, bo to zdecydowanie jego najslabsza strona, a watpie, zeby dawal rade obalac Sancheza. Jak Millera ogarnal to mysle, ze i JLo da rade.
 
Czemu nikt nie gra zakładów: zwycięstwo przez ko,tko albo DQ?
Tak, w większości powyżej lub około 3zł.
Nie, połowa kursu.

O co chodzi z tym zakładem i gdzie jest haczyk?
 
Czemu nikt nie gra zakładów: zwycięstwo przez ko,tko albo DQ?
Tak, w większości powyżej lub około 3zł.
Nie, połowa kursu.

O co chodzi z tym zakładem i gdzie jest haczyk?
jak masz tyle mozliwych skonczen to i kursy powinny byc wysokie, oczywiscie zalezy od walki, w ciezkiej masz juz np kursy 2,0 bo tam czesto ko/tko sa
 
Taśma One : Moraga + Dufee + C. Fereira + Jouban + Zingano

Taśma Two : Moraga + Dufee + C. Fereira + Jouban + Zingano + Velasquez + Hendricks + Asia

1 AKO : Dufee + Jouban

2 AKO : Zingano + C. Fereira

3 AKO : Moraga + Hendricks

4 AKO : Asia + Velasquez
 
Back
Top