UFC 200: Jones vs. Cormier II - dyskusje bukmacherskie, kursy

Poważnie, czy śmieszki?



Zingano podkręca tempo, z Mieshą i Nunes przegrała 1 rundę.
Wrzucalem info o tym. Daniel na insta dał do zrozumienia, że jego drogą do celu dobiega końca i ze dziękuję za współpracę managerowi, który wiele dla niego zrobił.
 
Szkoda, polubiłem grubka po wojnie z Alexem. Więc kończy obojętnie od tego, czy wygra, czy przegra? Ciekawe, w jaki sposób się to na nim odbije. Mam nadzieję, że da z siebie absolutnie wszystko... i w sumie na to liczę.

Oficjalnie dołączam do #teamDC.
 
Last edited:
ten rywal Sejdza to jakis ogor? bo sejdz jest slabiutki to wiadomo, przecietniak moze go ogarnac
 
Jeszcze mam jedno pytanie dostałem 150 zł bonusu na start i, żeby spełnić wymóg to muszę obstawiać za 75 zł po wyznaczonym kursie?
a czytac potrafisz? jak masz jakies watpliwosci to wklej konkretny punkt regulaminu, ktorego nie rozumiesz i wtedy moze ktos pomoze
 
Jeszcze mam jedno pytanie dostałem 150 zł bonusu na start i, żeby spełnić wymóg to muszę obstawiać za 75 zł po wyznaczonym kursie?

Możesz stawiać 10 zakładów po 60 zł (o ile dobrze pamiętam potrzeba 4 obrotów), albo 100 po 6 zł; byle by po kursie > 1.50 (przy dublu chyba nie ma tego warunku).
Alibabo, naprawdę, mógłbyś czasem być uprzejmy.
 
Last edited:
Możesz stawiać 10 zakładów po 60 zł (o ile dobrze pamiętam potrzeba 4 obrotów), albo 100 po 6 zł; byle by po kursie > 1.50 (przy dublu chyba nie ma tego warunku).
Alibabo, naprawdę, mógłbyś czasem być uprzejmy.

Dzięki za pomoc. Głupie pytania, ale wolę się upewnić.
 
U trzech. Pinnacle, unibet, betsafe. Kolejność nieprzypadkowa.
Najniższa marża, a więc najlepsze kursy są na pinnaclu:
http://www.pinnacle.com/en/odds/match/mixed-martial-arts/ufc/ufc

Czasem unibet i betsafe wyskoczy z jakąś petardą, więc albo gram od razu, albo czekam, aż jakiś amerykański bukmacher wystawi (właśnie na https://www.bestfightodds.com/) i jeśli jest różnica w kursach, to stawiam. Jeśli nie, to czekam i gram na pinnaclu. Obecnie Cat jest tam po 1.70.

Jakie są bonusy dla nowych klientów na tych bukach?
Pinnacle / Unibet / Betsafe
 
Jakie są bonusy dla nowych klientów na tych bukach?
Pinnacle / Unibet / Betsafe

Na pinnaclu nie ma żadnych bonusów, ale masz najlepsze kursy i gwarancję, że nikt nigdy nie nałoży na Ciebie limitów, ani bana. Na betsafe chyba wpłacasz 75 zł, grasz całość po 1.80 i otrzymujesz 150 zł do sześciokrotnego obrotu. https://www.betsafe.com/pl/bonusie-powitalnym
Na uni nie wiem, ale chyba jakiś jest + kiedyś obowiązywał bonus, że jeśli przez miesiąc obrócisz 1000 zł, to zarówno Ty, jak i polecający otrzymacie po 40 zł (przy rejestracji emożna wpisać nick, kto polecił unibet -> jakbyś się zdecydował, to fajnie jakbyś wpisał tam moje PucziPuczi :crazy:). Uni jest o tyle fajne, że oferuje możliwość gry mma na żywo.
 
Na pinnaclu nie ma żadnych bonusów, ale masz najlepsze kursy i gwarancję, że nikt nigdy nie nałoży na Ciebie limitów, ani bana. Na betsafe chyba wpłacasz 75 zł, grasz całość po 1.80 i otrzymujesz 150 zł do sześciokrotnego obrotu. https://www.betsafe.com/pl/bonusie-powitalnym
Na uni nie wiem, ale chyba jakiś jest + kiedyś obowiązywał bonus, że jeśli przez miesiąc obrócisz 1000 zł, to zarówno Ty, jak i polecający otrzymacie po 40 zł (przy rejestracji emożna wpisać nick, kto polecił unibet -> jakbyś się zdecydował, to fajnie jakbyś wpisał tam moje PucziPuczi :crazy:). Uni jest o tyle fajne, że oferuje możliwość gry mma na żywo.
pinnacle ze skrillem wspolpracuje? jak tak to chyba spierdzielam z betsafe, bonusy mnie nie interesuja
 
pinnacle ze skrillem wspolpracuje? jak tak to chyba spierdzielam z betsafe, bonusy mnie nie interesuja

Oczywiście. Tylko na pinnaclu musisz obrócić wpłatę chyba 4/5x, zanim będziesz mógł wypłacić. Wypłata darmowa raz w miesiącu kalendarzowym.
 
  • Like
Reactions: mat
Oczywiście. Tylko na pinnaclu musisz obrócić wpłatę chyba 4/5x, zanim będziesz mógł wypłacić. Wypłata darmowa raz w miesiącu kalendarzowym.
Gdy się nie obróci, a chce się wypłacić to zabierają tylko 3% od wpłaconego depozytu, więc nie jest źle.
Support też mają świetny. Szybko odpowiadają na maile. Dla mnie buk #1 ogólnie.
 
Nie wierzę z jakim kursem wystartował Hunt...

4sGBBkD.png
 
ktos odwrotnie kursy wystawil, buk wycofal, bestfightodds zapamietalo bo od tego jest ta strona...
normalka
 
Back
Top