UFC 200: Jones vs. Cormier II - dyskusje bukmacherskie, kursy



@Cloud proponuję zmienić nazwę tematu i właściwie można już dyskutować bo poza Lesnarem są wszystkie kursy na jubileuszową galę.

Ode mnie leci napewno Edgar i Edgar tko/ko, Zingano. Bonesowi kibicuję bardzo, ale kurs nie powala i po jego ostatnim występie wolę nie ryzykować.
 
Już poszło:

Cormier 3.50
Browne 3.85

Pewnie jeszcze Frankie, Dillashaw i Zingano.
 
teoretycznie Aldo jest koszmarem dla Edgara, ostatnio zdecydowanie wygral, ale patrzac na to co sie dzieje z zawodnikami Nova Uniao i ostatnia porazke Aldo ciezko nie miec watpliwosci czy zobaczymy tego Aldo co kiedys
 
Jakie szanse dajecie Pene na wygraną z Zingano?
Ja daje 20%.Cat dla mnie to dobra maszyna.Strasznie zbiła Mieshe i Amande.Z Rousey mi jej było szkoda.Niby chwile nie walczyła ale sądzę,że ma w głowie walke o pas po wygraniu z Peną.
Pena dobra sucz ale mierzyła sie z gorszymi fighterkami niż Zingano.Pierwszy prawdziwy test.
 
Spore, jak to w żeńskim MMA, ale ja Cat uważam za czołówkę. Taką ścisłą. Masakrowała Mieshę Tate oraz Amandę Nunes. Przegrała jedynie z Rousey, ale akurat Rousey jest jej hard counterem. Pena nawet nie walczyła z nikim szczególnym. Eye? Dudieva? Rakoczy? Wszystkie gryzą już piach. Zingano może pasa nie zdobędzie, ale z całą pewnością przeskok między poprzednimi rywalkami Peny na Zingano, będzie dla tej pierwszej gigantyczny. Można oczywiście ryzykować, ale Cat jest solidną bestyjką.
 
Ogólnie bym powiedział, że ją Cat zamorduje, ale po tym, co się wczoraj odjebało myślę, że Pena ją zamorduje przez latające, obrotowe, bite naraz dwa łokcie.

P.S. co ten betsafe? Nie chcą przyjąć lajwa za 40 zł po kursie 1.36, bo możliwa wygrana przekracza dopuszczalny limit :DC: A dopiero co przejebałem 200 zł na Rockholdzie u nich.
 
Last edited:
Co sadzicie:
Edgar

Edgar+Cormier

Edgar+TJ+Zigano

Jeśli chodzi o Cormiera to widząc formę jaka miał JJ sądzę że walka może iść w obie strony dlatego lepiej obstawić Cormiera.
Edgar myślę że ma lepiej poukładane w głowie niż Jose. Wiadomo Aldo będzie chciał pokazać, że wrócił i to pewnie w mega stylu czy jednak nie będzie to kluczem do jego przegranej? Myślę że może być zbyt zdekoncentrowany po porażce która nie oszukujmy się utkwiła mu w pamięci i będzie mieć duży wpływ na jego dyspozycje.
 
Co sadzicie:
Edgar

Edgar+Cormier

Edgar+TJ+Zigano

Jeśli chodzi o Cormiera to widząc formę jaka miał JJ sądzę że walka może iść w obie strony dlatego lepiej obstawić Cormiera.
Edgar myślę że ma lepiej poukładane w głowie niż Jose. Wiadomo Aldo będzie chciał pokazać, że wrócił i to pewnie w mega stylu czy jednak nie będzie to kluczem do jego przegranej? Myślę że może być zbyt zdekoncentrowany po porażce która nie oszukujmy się utkwiła mu w pamięci i będzie mieć duży wpływ na jego dyspozycje.

Też myślę nad czymś podobnym. Edgar po takim kursie jest bardzo kuszący.
 
Co sadzicie:
Edgar

Edgar+Cormier

Edgar+TJ+Zigano

Jeśli chodzi o Cormiera to widząc formę jaka miał JJ sądzę że walka może iść w obie strony dlatego lepiej obstawić Cormiera.
Edgar myślę że ma lepiej poukładane w głowie niż Jose. Wiadomo Aldo będzie chciał pokazać, że wrócił i to pewnie w mega stylu czy jednak nie będzie to kluczem do jego przegranej? Myślę że może być zbyt zdekoncentrowany po porażce która nie oszukujmy się utkwiła mu w pamięci i będzie mieć duży wpływ na jego dyspozycje.
Edgar spoko ale byłbym się opierać trzy kupony na jednej walce.
 
Mam pytanie odnośnie Betsafe. Jak dobrze rozumiem to ten % przy bonusie odnosi się do tego ile % wymogów spełniłem i jak dojdzie do 100% to będzie ok?
 
Edgar

Edgar+Cormier

Edgar+TJ+Zigano
Panie, nie opieraj każdego kuponu na tym samym typie. U mnie w 90% zawodnik przegrywał, jak miałem go na ponad 2 kuponach. Cormier ma taki kurs, że na singlu może polecieć ze spokojem. Też chciałem zagrać Edgara, jest w gazie, ale miałem nadzieję, że będzie chociaż lekkim underdogiem, powiedzmy kurs 2,2, jak jest pick'em, to się waham.
Zagrałem Zingano po 1.74
Ty to zawsze zagrasz coś po jakimś kozackim kursie... Masz konta u kilku buków?
 
Panie, nie opieraj każdego kuponu na tym samym typie. U mnie w 90% zawodnik przegrywał, jak miałem go na ponad 2 kuponach. Cormier ma taki kurs, że na singlu może polecieć ze spokojem. Też chciałem zagrać Edgara, jest w gazie, ale miałem nadzieję, że będzie chociaż lekkim underdogiem, powiedzmy kurs 2,2, jak jest pick'em, to się waham.

Ty to zawsze zagrasz coś po jakimś kozackim kursie... Masz konta u kilku buków?
https://www.bestfightodds.com/
+ konto na betsafe i unibet i masz kursy jakie chcesz :)
 
Panie, nie opieraj każdego kuponu na tym samym typie. U mnie w 90% zawodnik przegrywał, jak miałem go na ponad 2 kuponach. Cormier ma taki kurs, że na singlu może polecieć ze spokojem. Też chciałem zagrać Edgara, jest w gazie, ale miałem nadzieję, że będzie chociaż lekkim underdogiem, powiedzmy kurs 2,2, jak jest pick'em, to się waham.

Ty to zawsze zagrasz coś po jakimś kozackim kursie... Masz konta u kilku buków?

U trzech. Pinnacle, unibet, betsafe. Kolejność nieprzypadkowa.
Najniższa marża, a więc najlepsze kursy są na pinnaclu:
http://www.pinnacle.com/en/odds/match/mixed-martial-arts/ufc/ufc

Czasem unibet i betsafe wyskoczy z jakąś petardą, więc albo gram od razu, albo czekam, aż jakiś amerykański bukmacher wystawi (właśnie na https://www.bestfightodds.com/) i jeśli jest różnica w kursach, to stawiam. Jeśli nie, to czekam i gram na pinnaclu. Obecnie Cat jest tam po 1.70.
 
Panie, nie opieraj każdego kuponu na tym samym typie. U mnie w 90% zawodnik przegrywał, jak miałem go na ponad 2 kuponach. Cormier ma taki kurs, że na singlu może polecieć ze spokojem. Też chciałem zagrać Edgara, jest w gazie, ale miałem nadzieję, że będzie chociaż lekkim underdogiem, powiedzmy kurs 2,2, jak jest pick'em, to się waham.

Ty to zawsze zagrasz coś po jakimś kozackim kursie... Masz konta u kilku buków?

Przemyslalem i chyba zagram jednak troche inaczej:
Cormier

Edgar

Zigano+TJ

Czy ktoś bedie grać Cormiera czy raczej obstawiacie JJ?
 
Przemyslalem i chyba zagram jednak troche inaczej:
Cormier

Edgar

Zigano+TJ

Czy ktoś bedie grać Cormiera czy raczej obstawiacie JJ?
Albo Cormier albo nic.Nie wiadomo czy Jones w 3 miesiące zrobi mistrzowską formę, a kurs na Jonesa nie warty.Dog or pass
 
Pena ma mocna presje i kondycje, Zingano chyba miewala problemy z kondycja
to moze byc kluczowe
 
Back
Top