UFC 196: McGregor vs. Diaz - zakłady bukmacherskie

Kto wygra?

  • McGregor

    Votes: 42 60.9%
  • Diaz

    Votes: 27 39.1%

  • Total voters
    69
Pinnacle

Holm 1.28 vs Misza 4.0

Hafiel Dos Ancios 1.89 vs Conor McGregor 2.0

Co myślicie kiedy najlepiej zagrać RDA? Czekać do wazenia do jakis konferencji gdzie Conor zacznie swoje gierki? Na Aldo było w szczycie 2.6 a do ważenia był faworytem. Wątpię żeby tu ludzie lokowali na Conora mając na uwadze co RDA ostatnio robił ze swoimi rywalami.
 
Sensowny kurs na RDA, ale jeszcze wzrośnie bo ludzie będą stawiali na Conora.
Co do walki Mieszki z Holly, to fajnie będzie obejrzeć, raczej większych szans nie daje Mieszce, ale połączyć ją z jakimś innym wysokim kursem i można fajnie wygrać, za mały wkład.
 
Dla dobra naszej forumowej społeczności nawołuję: Ludzie! Stawiajcie McGregor by KO, a będzie wam dane.
 
Stawiam na Conora, spoko dos Anjos to bestia i niszczył stójkowych kozaków, ale Conor to ewenement, w ostatnich kilku walkach miażdżył nie byle kogo a nazwiska takie jak Aldo, Mendes, Holloway czy Poirier mówią same za siebie. Z resztą ten ostatni ostatnimi czasy z powodzeniem święci triumfy w lekkiej.
No i Conor lepsze warunki od Dos Anjosa.
 
Myślę, że RDA poturbuje Conora w klinczu i parterze. I wydaje mi się, że tym razem kurs na McG będzie rósł do końca. Ludzie uwierzą, że jest półbogiem :)
 
No dobra, tak na powaznie, bez nabijania sie. Nawet jesli go McGregor nie ustrzeli na poczatku walki to RDA sie spompuje, wystrzela i bedzie po zabawia tak czy owak. RDA na koksie to nie ta samo co RDA bez koksu. Wydaje mi sie, ze w poprzedniej walce mial szczescie, ze sie szybko uporal z Kowbojem i w niedalekiej przyszlosci albo zostanie zlapany na dopingu, albo zabraknie mu kondycji.
 
No dobra, tak na powaznie, bez nabijania sie. Nawet jesli go McGregor nie ustrzeli na poczatku walki to RDA sie spompuje, wystrzela i bedzie po zabawia tak czy owak. RDA na koksie to nie ta samo co RDA bez koksu. Wydaje mi sie, ze w poprzedniej walce mial szczescie, ze sie szybko uporal z Kowbojem i w niedalekiej przyszlosci albo zostanie zlapany na dopingu, albo zabraknie mu kondycji.
Wystarczy, że RDA go obali i bedzie skutecznie obijał i kontrolował na ziemi co zresztą pokazał Mendes. Poza tym skąd wiesz jak zaprezentowałby się RDA gdyby nie wjechał w Kowboja jak czołg? To samo mogę powiedzieć o Conorze, który z Mendesem przewalczyl 2 rundy, a z Aldo 13 sekund.
 
Last edited:
Wystarczy, że RDA go obali i bedzie skutecznie obijał i kontrolował na ziemi co zresztą pokazał Mendes. Poza tym skąd wiesz jak zaprezentowałby się RDA gdyby nie wjechał w Kowboja jak czołg? To samo mogę powiedzieć o Conorze, który z Mendesem przewalczyl 2 rundy, a z Aldo 13 sekund.

Chlopie wrzuc na luz, ja wyrazilem tylko swoja opinie. Nie wiem co sie wydarzy i nie zamierzam sie z kimkolwiek sprzeczac ani komukolwiek cokolwiek udowadniac. Czas pokaze kto ma racje :beer:
 
upload_2016-1-20_21-15-51.png


Widzieliście to spojrzenie? Jakby chciał go zabić! Domy na Rafaela dos Anjosa! Taki wzrok nie może się mylić. Ale prezent nam buki zrobiły! 2.00 na Anjosa! Najs!!!
 
Jak na mój gust, to to jest przestraszone a nie mordercze spojrzenie - bardzo podobne miał Żoze Aldo na tym słynnym sterdałnie, gdzie dostał tego jakby wytrzeszczu oczu.
 
Jak na mój gust, to to jest przestraszone a nie mordercze spojrzenie - bardzo podobne miał Żoze Aldo na tym słynnym sterdałnie, gdzie dostał tego jakby wytrzeszczu oczu.
Nie. Aldo robił kupę, a RDA chce zrobić Conorowi dziecko.
 
"domy na RDA " ha ha ha :tease: , dużo bezdomnych Cohones'owców będzie po tej gali coś czuję :sad: , u mnie poszło Conor McGregor @2,05 + Polska top 3 @2,6 :bayan:
 
Muszę chyba odwołać to com wyżej napisał - moja mama, która jest wykształcona z zakresu psychologii, twierdzi iż RDA na tym ujęciu nie jest przelękniony tylko zacięty, a ona z pewnością zna się na rzeczy lepiej ode mnie...
 
Muszę chyba odwołać to com wyżej napisał - moja mama, która jest wykształcona z zakresu psychologii, twierdzi iż RDA na tym ujęciu nie jest przelękniony tylko zacięty, a ona z pewnością zna się na rzeczy lepiej ode mnie...

Mama dobrze prawi.
 
RDA już nie jest faworytem:D? Bo Rudy poskakał jak mauuuuuuuuuupa na konferencji:D? WIELKI LOL
 
Back
Top