UFC 152: Junior Dos Santos vs. Cain Velasquez II Promo

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemka. Krótko i na temat: trailer rewanżu Cygana z Cain'em planowanego na UFC 152. :-)
 
kozak robota gdyby nie to wczorajsze promo Rosyjski zawodnikow moglbym napisac, ze dawno nie widziaelm czegos tak dobrego
 
Dziękuję bardzo :-)



A co do trailera rosyjskich zawodników faktycznie kozak. I zauważyłem, że niejaki Malinowsky składał zamówienie na taki HL polskich zawodników. :-) Pomyślimy, pomyślimy :-)
 
Moze zabraklo "tego" czegos co by wgniotlo w krzeslo i przeszylo ciarami, ale i tak bardzo dobra robota, na pierwszy rzut oka ciezko sie do czegos przyczypic. Przyszle prace, ogladne z przyjemnoscia :-)
 
Dzięki :) A jak byś okreslił "to" coś? :) Przyda się, przy tworzeniu kolejnych trailerów :P
 
No brawo, gdyby ktoś mi powiedział, że to robota Nicka, to uwierzyłbym :D. Gdybyś to dodał godzine wcześniej, to nie ośmieszałbym się tym gównem zrobionym w pare godzin od ściągnięcia :-). Możesz powiedzieć, skąd bierzesz te ujęcia na początku, spod siatki?
 
O właśnie, zaraz oglądnę i ocenię, wcześniej nie chciałem z łącza zabierać jak wrzucałem na YT :)



Dzięki ;)
 
Bardzo dobry trailer. Zajebisty ten motyw z narratorem "when power meets power", skąd to wyjąłeś?



Generalnie: szacun kolego, miałem ciary na plecach :D
 
@malinowsky



Cała jest? :-) hehe



Dzięki :-) Ciekawe ile uda mi się zdobyć wyświetleń do ich walki. Fajnie jakby chociaż ze 100 tyś było.







Kolego DeXx :-) UFC 131 - Dos Santos vs Carwin Preview (czy tam Trailer hehe) :-) oczywiście odpowiednio przefiltrowałem dźwięk, żeby nie było słychać muzyki z tła. :-) A no i dzięki, szacunek najważniejszy :-) hehe
 
rzuce sobie na walla moze ktos ze znajomych sie zainteresuje, na prawde kozak robota
 
Aż dałem Ci suba na yt i share na fb / twitter normalnie :) Keep it up!
 
No cóż, takie życie, wszyscy mnie cisną, że robię chujowe highlighty i trailery chyba się jebne z mostu.



Dzięki. :-)
 
Tak jak Puczi - jakby mi ktoś powiedział, że to dzieło Nicka, uwierzyłbym. Świetna robota (montaż, muzyka - najlepszy poziom!), chociaż miałbym parę uwag:



-Najpierw lepiej byłoby dać ich pierwszą walkę, a dopiero potem te z Mirem i Silvą



-Przynajmniej ja miałem wrażenie, że w trailerze była przewaga materiałów z Cainem, a mogłeś wetknąć jeszcze parę momentów z walk Juniora (knockdowny na Nelsonie, headkick i obalenia na Carwinie)
 
na początku myslałem, ze to oficjalny dopiero później zobaczyłem, ze jakis znajomy nick ma to jako upload. mega
 
To jest tajemnica. A osoby, które to za mnie robią nie chcą, żebym podawał nazwiska. Jest Darek od efektów specjalnych, Marek od dźwięku i Jarek od wrzucania na YT :-)







A tak na poważnie, to niedużo, tak zliczyć w godzinach to może kilkanaście, może mniej, ja nie liczę. :-)
 
Zajebista robota. Wśród tych wszystkich lepszych i gorszych promo jedno zapadło mi w pamięć i zdecydowanie najbardziej spodobało. Przy tym właśnie jednym promo miałem ciary na plecach a było to promo do walki Shogun vs Machida 2.
 
Nie, mojej babci. :-) Na drutach mi taki trailer zrobiła. :-)



Trailery UFC, walki w HD od Cactusa :-)
 
Kolejny raz swietna robota. Jak juz jestes przy HW to teraz koniecznie Damian Grabowski. Jeszcze raz brawa !
 
Back
Top