UFC 152: Junior Dos Santos vs. Cain Velasquez II Promo

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Siemka. Krótko i na temat: trailer rewanżu Cygana z Cain'em planowanego na UFC 152. :-)

dssport

PRIDE FC
Welterweight
kozak robota gdyby nie to wczorajsze promo Rosyjski zawodnikow moglbym napisac, ze dawno nie widziaelm czegos tak dobrego

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Dziękuję bardzo :-)

A co do trailera rosyjskich zawodników faktycznie kozak. I zauważyłem, że niejaki Malinowsky składał zamówienie na taki HL polskich zawodników. :-) Pomyślimy, pomyślimy :-)

Visu

Bellator
Heavyweight
Moze zabraklo "tego" czegos co by wgniotlo w krzeslo i przeszylo ciarami, ale i tak bardzo dobra robota, na pierwszy rzut oka ciezko sie do czegos przyczypic. Przyszle prace, ogladne z przyjemnoscia :-)

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Dzięki :) A jak byś okreslił "to" coś? :) Przyda się, przy tworzeniu kolejnych trailerów :P

Puczi

Dobry człowiek
No brawo, gdyby ktoś mi powiedział, że to robota Nicka, to uwierzyłbym :D. Gdybyś to dodał godzine wcześniej, to nie ośmieszałbym się tym gównem zrobionym w pare godzin od ściągnięcia :-). Możesz powiedzieć, skąd bierzesz te ujęcia na początku, spod siatki?

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
O właśnie, zaraz oglądnę i ocenię, wcześniej nie chciałem z łącza zabierać jak wrzucałem na YT :)

Dzięki ;)

DeXx

Shark Fights
Featherweight
Bardzo dobry trailer. Zajebisty ten motyw z narratorem "when power meets power", skąd to wyjąłeś?

Generalnie: szacun kolego, miałem ciary na plecach :D

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
@malinowsky

Cała jest? :-) hehe

Dzięki :-) Ciekawe ile uda mi się zdobyć wyświetleń do ich walki. Fajnie jakby chociaż ze 100 tyś było.

Kolego DeXx :-) UFC 131 - Dos Santos vs Carwin Preview (czy tam Trailer hehe) :-) oczywiście odpowiednio przefiltrowałem dźwięk, żeby nie było słychać muzyki z tła. :-) A no i dzięki, szacunek najważniejszy :-) hehe

slivex

Shark Fights
Heavyweight
rzuce sobie na walla moze ktos ze znajomych sie zainteresuje, na prawde kozak robota

DeXx

Shark Fights
Featherweight
Aż dałem Ci suba na yt i share na fb / twitter normalnie :) Keep it up!

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
No cóż, takie życie, wszyscy mnie cisną, że robię chujowe highlighty i trailery chyba się jebne z mostu.

Dzięki. :-)

Keylock

Bellator
Lightweight
Tak jak Puczi - jakby mi ktoś powiedział, że to dzieło Nicka, uwierzyłbym. Świetna robota (montaż, muzyka - najlepszy poziom!), chociaż miałbym parę uwag:

-Najpierw lepiej byłoby dać ich pierwszą walkę, a dopiero potem te z Mirem i Silvą

-Przynajmniej ja miałem wrażenie, że w trailerze była przewaga materiałów z Cainem, a mogłeś wetknąć jeszcze parę momentów z walk Juniora (knockdowny na Nelsonie, headkick i obalenia na Carwinie)

Painkiller

KSW
Lightweight
na początku myslałem, ze to oficjalny dopiero później zobaczyłem, ze jakis znajomy nick ma to jako upload. mega

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
To jest tajemnica. A osoby, które to za mnie robią nie chcą, żebym podawał nazwiska. Jest Darek od efektów specjalnych, Marek od dźwięku i Jarek od wrzucania na YT :-)

A tak na poważnie, to niedużo, tak zliczyć w godzinach to może kilkanaście, może mniej, ja nie liczę. :-)

wakaszimazu

BAMMA
Heavyweight
Zajebista robota. Wśród tych wszystkich lepszych i gorszych promo jedno zapadło mi w pamięć i zdecydowanie najbardziej spodobało. Przy tym właśnie jednym promo miałem ciary na plecach a było to promo do walki Shogun vs Machida 2.

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Nie, mojej babci. :-) Na drutach mi taki trailer zrobiła. :-)

Trailery UFC, walki w HD od Cactusa :-)

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Kolejny raz swietna robota. Jak juz jestes przy HW to teraz koniecznie Damian Grabowski. Jeszcze raz brawa !