UFC 152: Junior Dos Santos vs. Cain Velasquez II Promo

dssport

KSW
Heavyweight
myslisz, ze nie mam co robic tylko wrzucac czyjes filmiki i mowic ze to mojeJeszcze chyba nic z tego sie nie ma to po co mialbym takie cos robic ?Jaki teraz planujesz filmik robic bo musze zapowiedziec na kanale :D ?
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
nie no wolałem spytać :-) ale to ktoś kto moje filmy od dłuższego czasu ogląda, bo subskrypcja była dosyć dawno, pamiętam dobrze.hehe nie wiem jeszcze :-)
 

HubiSSJ3

UFC
Light Heavyweight
@szadyCoś Ty się tak upierdolił? mrfreakz - zabiłeś mu brata? siostrę? czy kogoś innego z rodziny? Bo jak widzę , to on wchodzi tu tylko zhejtować i poobrażać.
 

Szady

MMARocks
Cohones
@HubiSSJ3Trolololololo. :-)@mrfreakzPomyśl nad jakimś ładnym graficznym podpisem, bo NickTheFace podpierdzieli Ci filmik i powie, że to jego, a Tobie nikt nie uwierzy. :-)
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
@upnie musze miec jakis super podpisów, wystarczy na koncu napis na czarnym tle tak jak to robi Nick. :-)hahaha, dobry żart :-)
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Faktycznie podobne, ale moje lepsze, bo w HD :-)Dzięki za pozdrowienia i również pozdrawiam :-)
 

Puczi

Dobry człowiek
kaczka nawet lepsze niż oryginał! mr, możesz zerknąć, wytknąć błędy i ocenić moją robotę? Jest w temacie z moim pierwszym nieszczęsnym trailerem:-).
 

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Ja już wczoraj widziałem, że wrzucałeś coś nowego, tylko chwilowo nie mam źródła dźwięku, więc dopiero obejrzę, jak będę miał dźwięk. :-)
 
Top