UFC 152: Junior Dos Santos vs. Cain Velasquez II Promo

wydaje mi sie, ze skadkolwiek bysmy sciagali walki, to zawsze widnieje tam logo jakiejs stacji...
 
@up



proponuję wejść do tematu "szukasz walki? spytaj tu!" na ostatnią albo przedostatnią stronę i tam Cactus podsyła mi linki do walk, zobacz sobie. :-)



po galach walki są dostępne bez żadnych znaków TV na UFC.com tylko trzeba płacić za dostęp do nich. Ktoś płaci i wrzuca do netu. :)



@VaeVictis



przemyślę to. :-)
 
Najlepsza Twoja praca do tej pory.



P.S. Ślepy jestem, czy nie ma nic o mnie w opisie? :-)
 
O kurde Cactus sorki :) Już wpisuję w opis wielkimi literami!! :)



Dzięki chłopaki :)



Korzystam z VideoPad Video Editor :)



@UPDATE zajrzyj w opis ;)
 
Świetna robota mrfreakz, w ramach podziękowania wrzuciłem twe zacne dzieło do fanpostów na Bloody Elbow. Niech Jankesi wiedzą, co dobre!
 
Dzięki bardzo :)



I mam tak wogóle taką prośbę do Was. Czy moglibyście powrzucać mój trailer na różne fora typu sherdog itp. (oczywiście Ci co mają konto), żebym specjalnie nie musiał wszędzie zakładać kont i wrzucać. :) To bardzo pomoże :) Dzięki! :)
 
Jeśli to faktycznie sam wykonałeś, to jestem pełen podziwu dla twojego talentu, umiejętności i samozaparcia ;)
 
@Elusive



uwierz, że zrobiłem to sam :-)



dzięki wszystkim :-)



@Madzer



o jakie laski chodzi ? chcę je poznać :-) hehehe
 
o jakie laski chodzi ? chcę je poznać
lol.gif
hehehe
Takie tam 12 stki :-)
Nie no, parę w Twoim wieku też będzie ;)
 
Trochę mnie zdziwiło,że sobie UFC na facebooku nie wrzuciło tego a po chwili patrze a to nie jest oficjalny trailer tylko robiony przez użytkownika mrfreak. No stary, mega robota, szacunek :-) Twoja najlepsza praca.
 
Dobra robota, pewnie z racji tego,że kibicuję Juniorowi, czuję mały niedosyt z powodu poświęcenia więcej uwagi Cainowi,ale promo genialne. Masz suba ode mnie.:-)
 
@up



kolego, ja też kibicuję Cyganowi, ale z racji tego, że Cain jest pretendentem poświęciłem trochę więcej czasu na niego. :-)



dzięki :-)
 
Mógłbyś podesłać linka do tematu na sherdogu? :)



Jakieś kurwy już wrzucają mój film na swoje kanały.
 
mrfreakz niestety nie podpisales sie na filmiku to az sie prosi zeby wrzucic na yt i podac ze swoje :D
 
A to kurwy.



http://www.sherdog.net/forums/f2/ufc-152-junior-dos-santos-vs-cain-velasquez-ii-promo-2120549/
 
@dssport



A Ty kurwa bydlaku ja Ci dam. :-)



a tak na poważnie to jeśli naprawdę to Ty to usuń ten film. poznaję ten nick, subskrybowała mnie ta osoba już jakiś czas temu.



@Cactus



dzięki :-)
 
Back
Top