UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Noooo żyleta mi czasami tnie ale tak w 98% czasu jest dobrze a obraz mega ;)
BBC nic nie zacina na razie:), a jakość rzeczywiście żyleta. Aż miło będzie oglądać
 
Polsat "przegrał" z TVP mecz Polaków (5mln/7mln) pod względem oglądalności. Co jak co ale i mecz otwarcia i pol-irl oglądałem na tvp z dwóch powodów:
- tvp1 mam w hd na naziemnej, a polsat w sd
- lubię komentarz Laskowskiego, a Żewłakow mi nie przeszkadza
Niestety, mecze z Niemcami i Ukrainą skomentuje Szpaku z Juskowiakiem, ale dam im szansę. Może nie będzie źle :lol:
 
Polsat "przegrał" z TVP mecz Polaków (5mln/7mln) pod względem oglądalności. Co jak co ale i mecz otwarcia i pol-irl oglądałem na tvp z dwóch powodów:
- tvp1 mam w hd na naziemnej, a polsat w sd
- lubię komentarz Laskowskiego, a Żewłakow mi nie przeszkadza
Niestety, mecze z Niemcami i Ukrainą skomentuje Szpaku z Juskowiakiem, ale dam im szansę. Może nie będzie źle :lol:
Mi na początku Żewłakow nie pasował, ale może dlatego że komentował że Szpakiem czy Iwańskim, a euro naprawdę fajnie mu idzie.
Skoda że na mecz z niemcami i ukrainą zmiana duetu komentatorskiego na tvp, Szpak chyba trochę się ogarną i jako prowadzący studio naprawdę daje radę na tym euro ( przeżywa drugą młodość chyba :lol: )
 
Mi na początku Żewłakow nie pasował, ale może dlatego że komentował że Szpakiem czy Iwańskim, a euro naprawdę fajnie mu idzie.
Skoda że na mecz z niemcami i ukrainą zmiana duetu komentatorskiego na tvp, Szpak chyba trochę się ogarną i jako prowadzący studio naprawdę daje radę na tym euro ( przeżywa drugą młodość chyba :lol: )
z iwanskim za malolata gralem w sensible soccer :mamed:
 
Jeśli komuś nie przeszkadza ruski komentarz;) - SopCast(szybka instalacja) - Channel - 143156 , obraz niemal idealny nawet na 40 calach , nic nie tnie.
 
Ile Buffon ma lat? Z 80 juz będzie? On był już dziadkiem jak ja na gówno papu mówiłem. I dalej skurwesyn gra.
 
Za każdym razem jak komentator wymawia "jacare" czy coś takiego, to mi się kurwa legendarny jacarezinho przypomina.
 
Back
Top