UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

ja w sumie nie mam pojecia, moze przez zwyciestwa z czolowymi druzynami rankingu

Z kim czołowym wygrali xD? Odpadli w ćwierćfinale MŚ w grupie przejebali z Walią nawet, w sparingach dostawali od Portugalii i remisowali z Finlandią. Kogo oni ograli?


CZY JEST OPCJA ABY KURWA WYCISZYĆ HAJTĘ JAKOŚ?!
 
O kurwa, ależ była okazja do zremisowania, zjebali jak Milik :mamed:
 
No tak, bo te rankingi układają "specjaliści" według widzimisię, a nie algorytm. Dlaczego Belgia jest tak wysoko- nie wiem. Ale od pierdolenia, że powinna być 30 to mnie aż oczy bolą... To jak kłócenie się, że Bisping powinien być na fightmatrix poza 10, bo przecież by z wszystkimi przejebał na papierze.
 
Mówiłem wcześniej to kurwa nikt nie słuchał. Ufać trzeba matowi
'AcePlayer to zmodyfikowana wersja VLC Player, za pomocą której możesz oglądać różne streamy przez p2p. Bardzo często oferuje znacznie lepszą jakość niż zwykłe streamy. UWAGA!!! Oglądając coś w tym programie, jednocześnie udostępniasz stream więc możesz mieć pobudkę o 6 rano."
 
'AcePlayer to zmodyfikowana wersja VLC Player, za pomocą której możesz oglądać różne streamy przez p2p. Bardzo często oferuje znacznie lepszą jakość niż zwykłe streamy. UWAGA!!! Oglądając coś w tym programie, jednocześnie udostępniasz stream więc możesz mieć pobudkę o 6 rano."
Przez BBC sport:)?
 
'AcePlayer to zmodyfikowana wersja VLC Player, za pomocą której możesz oglądać różne streamy przez p2p. Bardzo często oferuje znacznie lepszą jakość niż zwykłe streamy. UWAGA!!! Oglądając coś w tym programie, jednocześnie udostępniasz stream więc możesz mieć pobudkę o 6 rano."
Jak oglądasz stream z zagranicznej tv to kto Cię będzie ścigał? ;)
 
Sorki dopiero zauważyłem Twojego posta. Wpisujesz w Google - Ace stream reedit - znajdujesz link do.meczu zaczynający się od Ace... Otwierasz link w programie i hula
dzięki, nie mogłem tego rozkminić!! a teraz mam piękną jakość
 
Się rzucili, powiedzcie lepiej
1)skąd się wziął Kid Yamamoto w kadrze Belgii,
2)czemu jutro są tylko dwa mecze, cięcia w budżecie?
3)i jak Gabor Kirlay to robi, że jeszcze gra? Pamiętam jak w Hercie pykał i przez niego Kuszczak wiecznie na ławie.
 
Back
Top