UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

jutro nie m o 15 meczu. problem rozwiazany :)

hajto mistrz, "przeprosil, powiedzial, ze nie chcial" :D
Zauważyłem po spojrzeniu w terminarz na jutrzejsze mecze :D
To też, a dwa to sopcast ma na swojej stronie aplikację na androida. Działanie takie samo jak na kompie
Jak sopcast jest to muszę go sobie ogarnąć.
--------------------------------
Co do meczu, Belgia hmm, zawiedli, Origi te kilkanaście minut zagrał beznadziejnie, wszystkie akcje pizgał, a Włosi, pokazali, że potrafią wykorzystywać okazje do strzelania.
 
Belgia ma dobrą paczkę lecz kompletnie niepoukładaną. Cisnęli ale bez efektu w postaci bramki. Włosi jak to Włosi. Strzelić, murować, kontrować.
Tak w ogóle to strasznie wkurwia mnie to łapanie w pół zawodnika, który wychodzi z kontrą. Jakbym ustalał przepisy to czerwień i wypad za coś takiego :)
 
Belgia ma dobrą paczkę lecz kompletnie niepoukładaną. Cisnęli ale bez efektu w postaci bramki. Włosi jak to Włosi. Strzelić, murować, kontrować.
Tak w ogóle to strasznie wkurwia mnie to łapanie w pół zawodnika, który wychodzi z kontrą. Jakbym ustalał przepisy to czerwień i wypad za coś takiego :)
ostatnio jak o tym wspomnialem w kontekscie realu, to wszyscy mi mowili, ze przepisy i nie wiadomo, czy cos by z tego bylo :D
 
Belgia ma dobrą paczkę lecz kompletnie niepoukładaną. Cisnęli ale bez efektu w postaci bramki. Włosi jak to Włosi. Strzelić, murować, kontrować.
Tak w ogóle to strasznie wkurwia mnie to łapanie w pół zawodnika, który wychodzi z kontrą. Jakbym ustalał przepisy to czerwień i wypad za coś takiego :)
Jednak poszli w innym kierunku i teraz nawet jak wychodzi zawodnik na czystą pozycję to faulujący dostaje TYLKO zółtą kartkę. Dla mnie to jest tragiczna zmiana bo taki faul może wypaczyć wynik meczu i TYLKO żółta kartka za to.
 
Belgia ma dobrą paczkę lecz kompletnie niepoukładaną. Cisnęli ale bez efektu w postaci bramki. Włosi jak to Włosi. Strzelić, murować, kontrować.
Tak w ogóle to strasznie wkurwia mnie to łapanie w pół zawodnika, który wychodzi z kontrą. Jakbym ustalał przepisy to czerwień i wypad za coś takiego :)
Przepisy sa jakie sa, wiec to wykorzystuja, proste. Bledem niektorych jest to, ze sie boja zoltej zamiast wyczyscic akcje na polowie boiska. Ja tam Wlochom kibicuje strasznie, niech Conte na pozegnanie z repra zdobedzie medal. No i defenZywa (pozdro hajto) z Juve robi swoje.
 
Gmoch w studiu powiedział jedną z nielicznych mądrych rzeczy mianowicie , że Belgowie wgl się nie dogadują na boisku no i to zdecydowanie było widać bardzo duży potencjał w ataku i brak jakiegokolwiek dogadania
 
Bledem niektorych jest to, ze sie boja zoltej zamiast wyczyscic akcje na polowie boiska.
Dlatego ogromne brawa należą się Kapustce, który wyczyścił akcję Irlandczyków po czym dostał żółtą kartkę. Bardzo dobra i dojrzała decyzja tego zawodnika.:applause:
 
  • Like
Reactions: mat
Włochy mogą mieć skład rodem z Serie B ale nie ma chyba innej drużyny na świecie która by potrafiła grać na turniejach tak jak oni.
 
kapi profesura, dla niego nie ma znaczenia czy gra na boisku osiedlowym, czy w naszej lidze, czy el. euro, czy juz same mistrzostwa
gdyby Zielinski mial taka psychike jak Kapustka, bylby potworem, na boisku ;-)
 
Zauważyłem, że pismaki próbują zwiększyć dramaturgię przed meczem z Niemcami, bo nagłówki brzmią "niepokój w polskiej kadrze" itd. w kontekście kontuzji Szczęsnego. Szkoda mi go, ale kogo byśmy nie wystawili z tej trójki to nie ma się czego obawiać. Akurat o pozycję bramkarza to my się martwić nie musimy.
 
ee72c2fede1746eebe6b394bafdf9d8f.png
 
Back
Top