UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Haha, Szewdzi mogli minute pozniej wyrównać :mamed:
OBY TERAZ MECZ ZACZAL SIE NA POWAZNIE

EDIT: KURWA, CO TAM SIE DZIEJE :crazy: Szwedzi chyba sie wkurwili
 
kurwa zasnąłem po 30 minucie meczu Hiszpania - Czechy, może ktoś napisać jak sędziował Marciniak ?
 
@mat01 wgrałem ten acestream i obraz żyleta, bez zacinek. Jestem mega zaskoczony. A myślałem, że będzie chujnia przy moim łączu 3mb... Dzięki :beer:
 
  • Like
Reactions: mat
@mat01 wgrałem ten acestream i obraz żyleta, bez zacinek. Jestem mega zaskoczony. A myślałem, że będzie chujnia przy moim łączu 3mb... Dzięki :beer:
Mówiłem. Ja sobie nie wyobrażam oglądania bez sopcasta czy acestreama. Te gówniane flashowe streamy to śmiech na sali. Dodam, że na reddit dają też streamy na mma i też można trafić często na żyletę jak w tv.
 
ja mam wrażenie że na Euro to TVP z Polsatem zamienili się rolami, publiczna się poprawiła, nie robi jakiś byków, nawet ich eksperci jakoś tak podczas Euro dają radę, ( po za Engelem bo on co nie zrobi to działa mi na nerwy ) pozytywnie mnie zaskoczyli, podoba mi się komentarz Laskowkiego, a polsat tak jakby miał na wszystko wyjebane, ma podejście że widzowie ich i tak wybiorą, co będzie to będzie, jebać.
U mnie osobiście na meczu z niemcami pierwszym wyborem będzie TVP.
 
ja mam wrażenie że na Euro to TVP z Polsatem zamienili się rolami, publiczna się poprawiła, nie robi jakiś byków, nawet ich eksperci jakoś tak podczas Euro dają radę, ( po za Engelem bo on co nie zrobi to działa mi na nerwy ) pozytywnie mnie zaskoczyli, podoba mi się komentarz Laskowkiego, a polsat tak jakby miał na wszystko wyjebane, ma podejście że widzowie ich i tak wybiorą, co będzie to będzie, jebać.
U mnie osobiście na meczu z niemcami pierwszym wyborem będzie TVP.
U mnie też. Laskowski zajebiście komentował, a Żewłakow czego by nie gadał to i tak still better than Hajto.
 
Back
Top