UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

A ja wam powiem, że jak chcemy się liczyć na Euro, to takich rywali jak Irlandia Pn., to powinniśmy kończyć przed czasem.
 
Niemcy-Ukraina dobry mecz. Ukraina kilka razy powaznie postraszyla Niemcow, naprawde swietne akcje niektore, bedzie ciezki mecz z nimi.
 
Nie mówie, że to jakiś ogromny wyznacznik ale na 3 artykuły na Weszło aż w dwóch jest napisane, że Milik wkurwiał i po 1 połowie był pierwszy do zmiany. Ale ok, znasz się :DC:

Uwielbiam argumenty że w miejscu X gość był najlepszy więc mam rację. Dla porównania tutaj oceny z Kickera (skala niemiecka, 1 - klasa światowa), tutaj Krychowiak został oceniony na poziomie Pazdana co jest mało śmiesznym żartem.

Ck0pBZQXEAAjvLo.jpg:large
 
Niemcy-Ukraina dobry mecz. Ukraina kilka razy powaznie postraszyla Niemcow, naprawde swietne akcje niektore, bedzie ciezki mecz z nimi.
Serio uważacie, że Ukraina dzisiaj dobrze grała? O ile w pierwszej połowie rzeczywiście postraszyła Niemców, którzy moim zdaniem grają gorzedj w defensywie niż dwa lata temu to w drugiej połowie grała strszną pdakę. Prezentowali się gorzej niż Irl. Płn, bo Irlandczycy mieli chociaż jakiś pomysł na grę. Natomiast zawodnicy z Ukrainy nie potrafili się przedostać z piłką na połowę niemców. O wymianie kilku podań na połowie rywala nie było nawet mowy. Do tego jakieś absuradlane zagrania. Mają w 86' minucie wolny na połowie Niemców i zamiast wstrzeliwać w pole karne to wycofują do własnego bramkarza. Albo typ biegnie z piłką w swoim polu karnym, nie ma presji i kopie po ziemi na aut. No kurwa, ludzie... O ile Konoplyanka i Yarmolenko będą ogromnym zagrożeniem to jełsi reszta bedzie grać z podobnym pomysłem i co ważniejsze, zaangażowaniem to możemy być spokojni. W ogóle tam nie widziałem woli walki.
 
Trzeba się cieszyć z wygranej a nie marudzić że strzelili za mało. Z Niemcami będzie oczywiście ciężej ale trzeba walczyć i może uda nam się wyjść z grupy.
 
Trzeba się cieszyć z wygranej a nie marudzić że strzelili za mało. Z Niemcami będzie oczywiście ciężej ale trzeba walczyć i może uda nam się wyjść z grupy.
Te bramki mogą być rozstrzygające i w tym problem
 
Back
Top