UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Tak jak jestem dużym fanem Milika i zawsze uważałem, że jego wkład w reprezentacje jest niedoceniany to w tym meczu nie błyszczał. Strzelił bramkę- super. Tylko, że powinien strzelić więcej. Ogólnie wyglądał jakby był bez formy, żaden drybling nie wyszedł, a próbował sporo razy. Strasznie nie lubię, jak ludzie (szczególnie dziennikarze) mówią, że ktoś jest bohaterem/najlepszy na boisku, bo raz w meczu kopnął piłkę tak, jak powinien. Więcej w tej akcji zrobił chociażby Kuba.
 
Tak jak jestem dużym fanem Milika i zawsze uważałem, że jego wkład w reprezentacje jest niedoceniany to w tym meczu nie błyszczał. Strzelił bramkę- super. Tylko, że powinien strzelić więcej. Ogólnie wyglądał jakby był bez formy, żaden drybling nie wyszedł, a próbował sporo razy. Strasznie nie lubię, jak ludzie (szczególnie dziennikarze) mówią, że ktoś jest bohaterem/najlepszy na boisku, bo raz w meczu kopnął piłkę tak, jak powinien. Więcej w tej akcji zrobił chociażby Kuba.

Tu się z Tobą zgodzę. Kuba zagrał dzisiaj na duży plus.
 
@Cloud kurwa jak Ty tam wlazłeś? Jakaś akredytacja? Vip card?!
13434696_1042189552496173_2906322094627160416_n.jpg
 
Milik do zmiany od kilku meczy wyglada jakby mu sie nie chcialo. Cracovia pewnie bardzo cieszy taki wystep Kapustki, cena idzie w gore. Irole z polnocy grali jakby sam awans do euro by ich szczytem marzen, duzo miejsca i malo walki. Spodziewalem sie, ze beda jechac z naszymi na ostro
 
Irole z polnocy grali jakby sam awans do euro by ich szczytem marzen, duzo miejsca i malo walki.
Grali swoje. Po prostu w grupie mieli Rumunię, Węgrów i kozojebców spod Aten, więc udało się im wyjść z pierwszego miejsca. A Polska, wbrew tonującym rzekome pompowanie balonu pismakom, to zupełnie inna półka niż wyżej wymienione kraje.
 
Grali swoje. Po prostu w grupie mieli Rumunię, Węgrów i kozojebców spod Aten, więc udało się im wyjść z pierwszego miejsca. A Polska, wbrew tonującym rzekome pompowanie balonu pismakom, to zupełnie inna półka niż wyżej wymienione kraje.
Wygladali duzo gorzej fizycznie od gosci ktorzy na codzien graja w ekstraklasie. Cos jest nie tak
 
Tak jak jestem dużym fanem Milika i zawsze uważałem, że jego wkład w reprezentacje jest niedoceniany to w tym meczu nie błyszczał. Strzelił bramkę- super. Tylko, że powinien strzelić więcej. Ogólnie wyglądał jakby był bez formy, żaden drybling nie wyszedł, a próbował sporo razy. Strasznie nie lubię, jak ludzie (szczególnie dziennikarze) mówią, że ktoś jest bohaterem/najlepszy na boisku, bo raz w meczu kopnął piłkę tak, jak powinien. Więcej w tej akcji zrobił chociażby Kuba.
Pełna zgoda.
 
Dobra, do boju kumple @Gaara . Lepiej żeby Ukraińcy przejebali, wtedy my z nimi coś będziemy mogli ugrać, bo jakby mieli 6 punktów przed meczem z nami to kaplica.

No i bardziej nie lubię Ukraińców, niż Niemców.
 
Strasznie nie lubię, jak ludzie (szczególnie dziennikarze) mówią, że ktoś jest bohaterem/najlepszy na boisku, bo raz w meczu kopnął piłkę tak, jak powinien.
Bohater =/= Najlepszy zawodnik ;)

Bohaterem insurekcji kosciuszkowskiej był Bartos Głowacki, który przez większość powstania palił wrotki, ale w odpowiednim momencie nakrył lot wroga czapką i został bohaterem. :DC:



No, a teraz #TeamRemis :mamed:
 
dawac teraz 0-0 gdzies tak do 20 minuty, zeby mozna bylo dobry kurs na germancow wylapac
 
yyy, kto to yyy, jest yyy ten komentator yyy co ciągle mówi yyy?

To ten sam co Liechtenstein?

EDIT: Jak on się tam zwał?
 
Last edited:
Back
Top