UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Perisić co za turniej gra!

Nie wiem, czy jest się z czego cieszyć. Chorwaci to też nie będzie kaszka z mleczkiem.
 
Perisić co za turniej gra!

Nie wiem, czy jest się z czego cieszyć. Chorwaci to też nie będzie kaszka z mleczkiem.
Najpierw to musimy Szwajcarów przejść , zreszta na poziomie ćwierćfinału nie ma już meczów typu kaszka z mleczkiem
 
o kurwa ale bedzie wygladala druga czesc drabinki
wlochy -hiszpania
anglia
niemcy
francja


nasza
polska - szajcaria
walia
chorwacja
pewnie portugalia lub wegry
 
Myśle , że szybciej byśmy wygrali z Chorwacją niż Hiszpanią . W sobote Szwajcaria i najpierw ten mecz trzeba wygrać .
 
przeciez to chodzi o styl, a nam styl hiszpanski nie pasuje najbardziej z wszystkich druzyn chyba na swiecie. pozatym skoro czechy z takim skladem mogly zremisowac z chorwacja, ktora grala o wysoka stawke, to tym bardziej my mamy szanse na wygranie meczu z nimi.
 
Pany historia dzieje się na naszych oczach. Wyszliśmy z grupy i to już jest sukces! Co dalej będzie zobaczymy. Ja wierzę, że damy radę ograć Szwajcarów, ale jak nie no to trudno. Gramy dobrze, chłopaki mają wreszcie poukładane i w głowach i w taktyce. Nie ma lag pod bramkę przeciwnika tylko rozgrywają piłkę. Nie ma wstydu. Więc trzeba być zadowolonym:)
 
Tak naprawde teraz każdy kolejny mecz dla nas to sielanka . Wyjście z grupy to sukces po tylu latach teraz już nic nie muszą ewentualnie mogą
 
Tak naprawde teraz każdy kolejny mecz dla nas to sielanka . Wyjście z grupy to sukces po tylu latach teraz już nic nie muszą ewentualnie mogą
Trzeba pamiętać, że dopiero wygrana ze Szwajcarią to w starym systemie wyjście z grupy. Także w następnym jeszcze muszą, a potem to już bez presji po puchar
 
Trzeba pamiętać, że dopiero wygrana ze Szwajcarią to w starym systemie wyjście z grupy. Także w następnym jeszcze muszą, a potem to już bez presji po puchar
Zajelismy 2 miejsce wiec w starym systemie tez bysmy wyszli z grupy.

Wszystko sie uklada jak z jakiejs bajki... Teraz jeszcze Portugalia zajmuje 2 miejsce w grupie i leci do smiertelnej czesci drabinki, a u nas Wegry/Islandia.
 
Hiszpania vs Włochy - Poniedziałek, 27 czerwca o 18:00

giphy.gif
 
Back
Top