UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.


Z tym szmatławcem Ronaldo już wielokrotnie powtarzał, że nie będzie gadał za wpieprzanie mu się w życie prywatne. Nie dziwię się reakcji. Dziennikarzyna wiedział co go spotka i ma kolejny art. o tym jaki to jest CR. Cała sprawa z tą gazetą ciągnie się już chyba od 5, czy więcej lat. Zaczęło się od wjechania z buta niemal na prywatne wakacje Iriny z Ronaldo, potem ta cała sprawa z poczęciem jego syna, oskarżenia o molestowanie sieciowe i chyba też to ta gazeta wwaliła się do domu jego matki.
 
myślał indyk o niedzieli a w sobotę łeb ucięli.
panowie najpierw przejdźmy szwajcarię, tak wiem grają słabo na tym euro, ale jednak to solidny zespół, może bez większych gwiazd, ale taki kolektych, to wcale nie będzie łatwy mecz dla nas, na pisanie scenariuszy ewentualnego meczu z chorwacją w ćwierćfinale przyjdzie jeszcze czas ( oby ! :) )
 
@sw wrzuciłbyś jakiegoś twita jak pike pokazuje fakersa podczas śpiewania hymnu, a nie tylko z piłkarzami realu ;)

Mysle ze taki tweet nie istnieje, a powodem jest to ze Hiszpanski hymn nie ma slow wiec nie da sie go spiewac. :wink:
Ale znalazlem o co ci chodzi wiec moge wrzucic, ale sam tego wczesniej nie widzialem i nie widze tutaj nic specjalnego:

 
Pany, jest jakakolwiek szansa, że Chiellini dzisiaj zagra? W eurofantasy jestem na 735/1 330 000 miejscu i wolę uniknąć wtopy.
 
Pany, jest jakakolwiek szansa, że Chiellini dzisiaj zagra? W eurofantasy jestem na 735/1 330 000 miejscu i wolę uniknąć wtopy.
Chiellini ma zolta karte wiec watpie zeby ryzykowal go wystawiac, szczegolnie ze graja o pietruszke.
 
Pany, jest jakakolwiek szansa, że Chiellini dzisiaj zagra? W eurofantasy jestem na 735/1 330 000 miejscu i wolę uniknąć wtopy.
Palmeri napisał już kilka dni temu, że Conte ma 9 wymienić. Chielliniego na bank zdejmie, żeby mieć go na Hiszpanię.
 
13445656_1272801032731879_3308477949396697249_n.jpg
 
Już miałem hejtować Santosa, że posadził Raphaela Guereiro na ławce, a tutaj ponoć kontuzjowany... Szkoda.
 
Quaresma kontuzjowany czy po prostu ława bo słabo się w ostatni meczu zaprezentował?
 
Last edited:
Ale bratanki mają mocną ekipę na trybunach. Szac!
A Gabor ze sposobem wykopu piłki z ręki zatrzymał się ładnych kilka lat temu :D
 
Back
Top