UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Jeśli się dobrze orientuję to wtedy chyba bramki zdecydują. Chociaż to lekka abstrakcja, bo skoro nie straciliśmy jeszcze bramki (a dzisiaj przeżyliśmy mecz z mistrzami świata), to tym bardziej nie stracimy jej z Ukrainą, która nie wygrała żadnego meczu na Euro.

Nie witajmy się z gąską. Do Ukrainy trzeba podejść z respektem, bo mają środki by ukraść nam punkty. Do tego warto zaznaczyć, że to dla Ukraińców będzie mecz o honor, a z tego co wiem to mają duży kompleks w kontekście Polski.
 
Przypominam, że Robert jest typową dziewiątką. Kto ma strzelać bramki w takim meczu skoro on gra w środku pola i zgrywa główki do nie wiadomo kogo. Albo te uderzenia na bramkę, kompletnie bez przygotowania albo przewidywalne dla niewidomego nawet. To nie jest napastnik typu Rooneya, który ma biegać po całym boisku. On ma napierdalac bramki. A miał dzisiaj genialną sytuację i ją zmarnował. Oddał w ogólę strzał w światło bramki? Chyba nie. Za to co wypisałeś to ja mogę chwalić pomocników a nie jednego z najlepszych napastników na świecie. Może Jestem krytyczny, ale po prostu wymagam od niego więcej.

Oczywiście zgadzam się z Tobą. Ale przypominam Ci że nie jesteśmy Bayernem i nie tworzymy 20 sytuacji w meczu. Miał jedną świetną sytuacje którą zmarnował, zgoda, ale nie przeszedł obok meczu, dostosował się do stylu gry reprezentacji w tym meczu - nastawienie na pressing, walkę i granie z kontrataków. A ta gra z kontry była możliwa w bardzo dużej mierze dzięki temu że przetrzymywał piłkę w sytuacjach kiedy była ona grana na niego. Przeciwko Mistrzom Świata, przypominam. Jestem krytykiem Lewego, nie kupuję na niego hype'u pt "kandydat do Złotej Piłki", ale dzisiaj moim zdaniem zagrał bardzo dobrze i ja mu to oddaje.
 
Nie witajmy się z gąską. Do Ukrainy trzeba podejść z respektem, bo mają środki by ukraść nam punkty. Do tego warto zaznaczyć, że to dla Ukraińców będzie mecz o honor, a z tego co wiem to mają duży kompleks w kontekście Polski.
No rozumiem. Ale miejmy też na uwadze starcie naszych sąsiadów z zawodnikami z Wysp. Już nasz pierwszy mecz w grupie pokazał, że Irlandia to drużyna kompletnie niższej półki, a nam - ich pogromcom - dość ciężko było urwać ten jeden punkt za remis. Więc to prosta kalkulacja, Niemcy raczej tego starcia nie przegrają.
 
Oczywiście zgadzam się z Tobą. Ale przypominam Ci że nie jesteśmy Bayernem i nie tworzymy 20 sytuacji w meczu. Miał jedną świetną sytuacje którą zmarnował, zgoda, ale nie przeszedł obok meczu, dostosował się do stylu gry reprezentacji w tym meczu - nastawienie na pressing, walkę i granie z kontrataków. A ta gra z kontry była możliwa w bardzo dużej mierze dzięki temu że przetrzymywał piłkę w sytuacjach kiedy była ona grana na niego. Przeciwko Mistrzom Świata, przypominam. Jestem krytykiem Lewego, nie kupuję na niego hype'u pt "kandydat do Złotej Piłki", ale dzisiaj moim zdaniem zagrał bardzo dobrze i ja mu to oddaje.
ja sie zgadzam z toba, lewy zagral bardzo dobry mecz, pewnie gdyby byl na miejscu milika w jednej z tych sytuacji, to wygralibysmy mecz. nie zgadzam sie rowniez z charlsem, ze moglismy rownie dobrze przegrac 4:0 bo niemce nie mieli zadnej klarownej sytuacji w przeciwienstwie do nas. chuj wam w dupe hajtery, pazdan krol
 
Co wy mie tu liczycie jakieś punkty, żebyśmy z grupy wyszli. Z Ukrainą 3:0 do przodu (widać, że ich wątroby źle znoszą turniej i mają dość picia) i wychodzimy z pierwszego miejsca
 
nie zgadzam sie rowniez z charlsem, ze moglismy rownie dobrze przegrac 4:0 bo niemce nie mieli zadnej klarownej sytuacji w przeciwienstwie do nas.
W przeciwieństwie do nas oddali 4 strzały na bramkę :) Jeżeli ktoś twierdzi, że byliśmy w stanie wygrać z Niemcami, to tym bardziej byliśmy też w stanie przejebać ten mecz 4:0 :)
 
No rozumiem. Ale miejmy też na uwadze starcie naszych sąsiadów z zawodnikami z Wysp. Już nasz pierwszy mecz w grupie pokazał, że Irlandia to drużyna kompletnie niższej półki, a nam - ich pogromcom - dość ciężko było urwać ten jeden punkt za remis. Więc to prosta kalkulacja, Niemcy raczej tego starcia nie przegrają.

Nasze dotychczasowe mecze na Euro, mecze naszych rywali i statystyki, jasno wskazują zwycięzców meczu Polska - Ukraina. Problemem może być podrażniona, ukraińska duma. Wierzę, że Polacy wygrają z Ukrainą (i taki rezultat puszczę w typerze :lol:), ale musimy uszanować rywala i potencjał jaki mają. Nie ma co kalkulować, tylko trzeba zagrać swoje, bo mamy szansę wyjść nawet z pierwszego miejsca w grupie.
 
Jak tak czyścił Pazdek to myślałem że będzie analogia do 2:0. Tam czyścił Glik, bronił Szczena, strzelił "skrzydlowy" Milik i Mila z ławki
Tu liczyłem, że Fabian wyjmie wszystko, ale że Grosik/Kuba i Kapi ukłują
 
Oczywiście zgadzam się z Tobą. Ale przypominam Ci że nie jesteśmy Bayernem i nie tworzymy 20 sytuacji w meczu. Miał jedną świetną sytuacje którą zmarnował, zgoda, ale nie przeszedł obok meczu, dostosował się do stylu gry reprezentacji w tym meczu - nastawienie na pressing, walkę i granie z kontrataków. A ta gra z kontry była możliwa w bardzo dużej mierze dzięki temu że przetrzymywał piłkę w sytuacjach kiedy była ona grana na niego. Przeciwko Mistrzom Świata, przypominam. Jestem krytykiem Lewego, nie kupuję na niego hype'u pt "kandydat do Złotej Piłki", ale dzisiaj moim zdaniem zagrał bardzo dobrze i ja mu to oddaje.
Trochę się zgadzam, ale trochę też patrzę na to inaczej :D

Ogolnie całe euro jest w chuj wyrównane jak nigdy. Poważnie póki co zadnego faworyta nie widze...
Będzie jak w 2004r. Polska wygra mistrzostwa remisami i zwycięstwami jednobramkowymi jak Grecja!
 
Jak tak czyścił Pazdek to myślałem że będzie analogia do 2:0. Tam czyścił Glik, bronił Szczena, strzelił "skrzydlowy" Milik i Mila z ławki
Tu liczyłem, że Fabian wyjmie wszystko, ale że Grosik/Kuba i Kapi ukłują

Łysym jestem zachwycony. Zagrał jak stary wyga i obok Boatenga był to najlepszy obrońca na boisku. O takiego Pazdana nic nie robiłem !:lol:
 
Milikiowi kopa w dupe i w nastepnym meczu powinnism zainkasowac trzy punkty :star wars:

Wlasnie. Pazdan jak nie Pazdan albo moze wasnie jak Pazdan. Kompletnie odmieniony po meczu z Irolami :applause:
 
Miałem grać w tym meczu kurwa, Nawałka mnie miał dać na sztyce. Lewandowski i Milik moga mi piłki zgrywać.
0004FL5OD14FTTOW-C116-F4.jpg
 
ale jakie strzaly? takie, ze bramkarz 4 ligowy by je obronil. my mielismy sytuacje typu dostawic noge.
Ja tylko zwracam uwagę, że takie gdybanie to jest o kant dupy potłuc :) Co nie zmienia faktu, że wynik zadowalający i druga połowa bardzo ładna w wykonaniu Polaków. Takich walczaków chce się widzieć.
 
Z jakiej racji Boateng men ow de mecz?!?! Skoro bardziej atakowanym zespołem była Polska, to nasz łysol powinien zgarnąć nagrodę za te cuda na kiju które robił !
 
strategia tak, ale wpuszczanie jodlowca i peszki sa karygodne.. ale jebak taktyczny z niego niesamowity

Peszko to się zgodzę, jedynym minimalnym wytłumaczeniem tego jest to że Grosik był zmęczony i wszedł "powalczyć". Szkoda że zrobił tylko wolnego dla Niemców po którym mogło być gorąco. :DC: Zmiana Jodły dla mnie uzasadniona, Mączyński w 2 połowie miał problemy, wyglądał jakby oddychał rękawami a taki drwa jak Jodłowiec fizycznie powalczył i parę główek wygrał.
 
Peszko to się zgodzę, jedynym minimalnym wytłumaczeniem tego jest to że Grosik był zmęczony i wszedł "powalczyć". Szkoda że zrobił tylko wolnego dla Niemców po którym mogło być gorąco. :DC: Zmiana Jodły dla mnie uzasadniona, Mączyński w 2 połowie miał problemy, wyglądał jakby oddychał rękawami a taki drwa jak Jodłowiec fizycznie powalczył i parę główek wygrał.
tak, ale my potrzebowalismy zielinskiego, ktory moglby poslac szybka pilke do lewego, bo tego brakowalo. niemieccy obroncy poza murzynem nie byli za szybcy. a jodlowiec to najwieksze drewno tej repry
 
Pazdan profesor. Nieprawdopodobne, że takie słowa przechodzą przez moją klawiaturę. Kurwa, chłop rządził. Lewandowski, Błaszczykowski, Jedrzejczyk też zasługują na uznanie. Milik do kolegów, do tartaku.
 
  • Like
Reactions: mat
tak, ale my potrzebowalismy zielinskiego, ktory moglby poslac szybka pilke do lewego, bo tego brakowalo. niemieccy obroncy poza murzynem nie byli za szybcy. a jodlowiec to najwieksze drewno tej repry

Z tym się zgadzam. Nawałka jednak myślał inaczej niż my i wolał szanować remis.
 
Back
Top