UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Komentatorzy ITV wspominali wczoraj, że Sławek przez przygodę z taksówkarzem, nie zagrał na poprzednim Euro :DC:
 
No przeciez jaja sobie robił. Zresztą deprecjonować grę Krychy po takim meczu jest słabe.
Dla mnie MVP meczu obok Kung Fu.
j
Ja mu nic nie ujmuje, myślałem, że to było w negatywnym wydźwięku bardziej, po prostu się wkurwilem, bo lewy też chorował jak wół ;). Dla mnie Pazdan, spisał się kiedy trzeba odjebal kawał dobrej roboty :)
A do Milkinho co jak co ale, w takim meczu, na takim szczeblu, z takim rywalem takich okazji się nie marnuje...
 
Taka nie naszła rozkmina, czy Krychowiak jest najlepszym polskim zawodnikiem w historii piłki nożnej. (Trzeba pamiętać, że dawniej za czasów świetności piłka stała na amatorskim poziomie, więc siłą rzeczy taki Gadocha musiał mieć mniejsze umiejętności od Lewego). Znajduję kilka argumentów na poparcie tej tezy. Co sądzita eksperty od czipsów?
 
Taka nie naszła rozkmina, czy Krychowiak jest najlepszym polskim zawodnikiem w historii piłki nożnej. (Trzeba pamiętać, że dawniej za czasów świetności piłka stała na amatorskim poziomie, więc siłą rzeczy taki Gadocha musiał mieć mniejsze umiejętności od Lewego). Znajduję kilka argumentów na poparcie tej tezy. Co sądzita eksperty od czipsów?
Jakie to argumenty?
 
Jakie to argumenty?
Trzyma grę nie tylko w reprze ale dobrym klubie, dzięki niemu repra i klub mają stabilny środek pola (jest takim Makelele dla Francji), jest dobrze poukładany technicznie, świetna psychika, równomierny rozwój, brak drastycznych spadków formy, w grze nie schodzi poniżej dobrego poziomu. Na przykład taka reprezentacja bez Lewego nie straciłaby tak wiele, jakby miał wypaść Krychowiak.
 
Trzyma grę nie tylko w reprze ale dobrym klubie, dzięki niemu repra i klub mają stabilny środek pola (jest takim Makelele dla Francji), jest dobrze poukładany technicznie, świetna psychika, równomierny rozwój, brak drastycznych spadków formy, w grze nie schodzi poniżej dobrego poziomu. Na przykład taka reprezentacja bez Lewego nie straciłaby tak wiele, jakby miał wypaść Krychowiak.

Wszystko spoko tylko brakuje mu jeszcze sukcesów z reprezentacją. Żeby został poważnie brany w kontekście "najlepszego polskiego zawodnika w historii" musi osiągnąć z reprezentacją jakiś znaczący sukces. Inną sprawą jest to, że większość kibiców bardziej sobie ceni bramki niż zajebistą grę w destrukcji. Według mnie to Lewy ma większe szanse na zdobycie takiego tytułu, bo strzelone gole są dla wielu bardziej oczywiste i "miarodajne" niż świetna gra w środku pola.
 



pawcioemota.png
 
Skurwiele zablokowali mi kanał 470 i 471 na polsacie sport, teraz nie mam jak w tv meczy oglądać :facepalm:
 
Wbiłbym. Grałem kiedyś w turnieju plażowym, grill, piwo, laski w bikini piękna sprawa.

Tzn dopóki się grało po zacienionej stronie boiska bo na słońcu piasek miał chyba z milion stopni.
moj kolzezka to organizuje a grac nie będę jade poczilowac z mlodym:crazy:nie ta kondycja juz
 
Back
Top