UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Pazdan złota piłka. Milik dzisiaj katastrofa, nie dość że marnował sytuacje to jeszcze fatalnie rozporwadzał kontry. Na OGROMNY plus Lewandowski. Ogólnie dobry wynik, jest awans z 2 miejsca, trzeba się cieszyć.
Lewy za co? Za robienie miejsca? :cryme:
 
Wynik sprawiedliwy. Swoją grą nie zasłużyliśmy na więcej. Milik tragedia. Przyjechał na Euro bez formy. Nawałka pewnie i tak wystawi go z Ukraińcami, ale już w następnym meczu nie ma prawa grać przy takiej dyspozycji.
 
dasda.png
 
Milika turniej to nie jest. Z Irlandczykami strzelił ale poza tym w jednym i drugim meczu słaba nota. Mam nadzieje że się odblokuje i limit braku skuteczności wyczerpał do końca turnieju.
 
a mimo to mogliśmy lekko Niemców puścić 2:0 do domu :confused:
Niemcy mogli nas też 4:0 puścić do domu

Wstydu nie ma, remis z mistrzem świata, w drugiej połowie dobra gra. Pokazali że nie są chłopcami do bicia. Pazdan i Fabiański bohaterami meczu, Milik kością niezgody w tym meczu. Lewandowski? Nie ma co na niego psioczyć, przebiegał całe 90 minut i dał radę.
 
C'mon tyle co on powalczył, tyle co zgrywał główek w sytuacjach kiedy ładowaliśmy na pałę i tworzył sytuacje do kontrataków...
Przypominam, że Robert jest typową dziewiątką. Kto ma strzelać bramki w takim meczu skoro on gra w środku pola i zgrywa główki do nie wiadomo kogo. Albo te uderzenia na bramkę, kompletnie bez przygotowania albo przewidywalne dla niewidomego nawet. To nie jest napastnik typu Rooneya, który ma biegać po całym boisku. On ma napierdalac bramki. A miał dzisiaj genialną sytuację i ją zmarnował. Oddał w ogólę strzał w światło bramki? Chyba nie. Za to co wypisałeś to ja mogę chwalić pomocników a nie jednego z najlepszych napastników na świecie. Może Jestem krytyczny, ale po prostu wymagam od niego więcej.
 
Zdaję sobie z tego sprawę. Ale tak jak napisał @Khebabib , Niemcy raczej nie przegrają, a my z Ukrainą wyciągniemy co najmniej 1:0 :lol:

Nawet jeśli Irlandia zremisuje z Niemcami, a my przegrany z Ukrainą 0:1 to chyba mamy awans. Jak to jest? Wtedy liczy się wynik bezpośredniego starcia Polska-Irlandia czy bilans strzelonych bramek?
 
Nawet jeśli Irlandia zremisuje z Niemcami, a my przegrany z Ukrainą 0:1 to chyba mamy awans. Jak to jest? Wtedy liczy się wynik bezpośredniego starcia Polska-Irlandia czy bilans strzelonych bramek?
Jeśli się dobrze orientuję to wtedy chyba bramki zdecydują. Chociaż to lekka abstrakcja, bo skoro nie straciliśmy jeszcze bramki (a dzisiaj przeżyliśmy mecz z mistrzami świata), to tym bardziej nie stracimy jej z Ukrainą, która nie wygrała żadnego meczu na Euro.
 
Back
Top