Tyson Fury vs Francis Ngannou – wyniki gali "Battle Of The Baddest"

"Mike Tyson, Moja prawda". Chciałem wrzucić jej zdjęcie, ale dla cohones jest za duże. Co się dzieje z tym forum? :travolta:
Nie przepadam za biografiami sportowców ale ta jest świetna. Zdaje się idealnie podsumowuje ją opinia jednego z recenzentów - czyta się to momentami jak gdyby się oglądało film Tarantino.
 
Nie przepadam za biografiami sportowców ale ta jest świetna. Zdaje się idealnie podsumowuje ją opinia jednego z recenzentów - czyta się to momentami jak gdyby się oglądało film Tarantino.
Tylko ciekawie jak on to wszystko zapamiętał będąc często na rauszu i po innych środkach... Ale pewnie też duża zasługa współautora odpowiedzialnego za formę i kształt tej biografii.
 
Nie przepadam za biografiami sportowców ale ta jest świetna. Zdaje się idealnie podsumowuje ją opinia jednego z recenzentów - czyta się to momentami jak gdyby się oglądało film Tarantino.
Szczerze? To jest pierwsza książka jaką przeczytałem od dawna i muszę przyznać, że wciągnęła mnie mocno tak samo jak momentami rozbawiła. :lol:
 
Adeleye... nowy Arab w Rijadzie... :confused: :lol:
Screenshot_2023-10-28-22-10-22-530~2.jpg
 
Tylko ciekawie jak on to wszystko zapamiętał będąc często na rauszu i po innych środkach... Ale pewnie też duża zasługa współautora odpowiedzialnego za formę i kształt tej biografii.
Trzeźwy czy na piździe, jak żyje w pędzie to pamiętam każdy najdrobniejszy szczegół ale jak teraz nie pracuje to nie wiem co wczoraj robiłem.
 
Kiedy Niganu?


@Jakub Madej śniło mi się 3 dni temu że jeden pro bokser dostał wpierdol od amatora, więc jeśli Albert przegra to ten ngannou może ci wejść, ale jak przegra albert to pożegnaj się ładnie z bukmacherem bo wtedy ngannou nie wygra.
Jestem siódmostradamusem i moje sny są prorocze.
 
Teoretycznie najciekawsza i najbardziej wyrównana walka na karcie, ale faworytem Wardley, ciekawie obaj walczyli z Healey, Fabio skończył go w 2 r a Adeleye w 4 r
 
Back
Top