Typer: sezon V

Chciałem postawić na Smitha, ale postawiłem jak redakcja na Sayersa : /



4-1 i 45 pkt.
 
Nawet nie pierdolcie, że Strikeforce było w typerze!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(



edit



zawsze redakcja zaklada temat Typer MMArocks "Nazwa gali"... :(
 
@Marcin



http://www.mmarocks.pl/typer/typer-mmarocks-strikeforce-rousey-vs-kaufman/
 
@Marcin chodzi Ci o to?



http://www.mmarocks.pl/typer/typer-mmarocks-strikeforce-rousey-vs-kaufman/
 
ja też tak przegapiłem on Fuel TV - Marcin...







Gdyby nie to i ciut bardziej obstawiałbym nie z jajami 149, to teraz walczyłbym o konsole...
 
Nie wiem jak to przegapiłem.



Bardzo proszę redakcję o anulowanie dotychczasowych wyników i rozpoczęcie od nowa :-)
 
odkąd zacząłem zapisywać typy zanim poda je redakcja zacząłem się piąć do góry heheh
 
Dlaczego nie moge typować Gali ktoś ma ten sam problem ?
W zakładce typera Sezon V nie mam do wyboru Gali KSW 20 a tu jeszcze tylko 2 godziny.
 
chyba jest zapis w regulaminie ze typujemy do 4 gogdzin przed galą







czy coś mi sie pomyliło?
 
Tak zgadza się nic Ci się nie pomyliło, poprostu mój błąd zapomniałem o tym i nie zdąrzyłem wytypować. Trudno się mówi
 
Które gale będą jeszcze w typerze poza UFC 152 ? Sezon kończy się 29-go września, ale będą do typowania gale z 29-go czyli "UFC on Fuel: Miocic vs Struve" oraz "Strikeforce: Melendez vs Healy" ?
 
Mam nadzieje, ze gale z 29 wrzesnia, beda jeszcze w typerze.



Ogolnie 152 pelna niespodzianek, dlatego moj wynik to tylko 6/6 :-)
 
Konsoli już nie wygram, ale prywatnie założyłem się z innym userem forum o to który z nas wygra. Póki co prowadzę, w tej kolejce na pewno mam 70 pkt, czekam na wprowadzenie wyników, więc w sumie mogłaby to być ostatnia gala dla mnie, ale kolejne 2 pewnie nie zrobią aż tak sporej różnicy ;)
 
WTF? Nie podliczyło mi w typerze ostatniej gali...Zwycięstwa-porażki 0:0 Choćbym w ogóle nie obstawiał. Też tak macie?
 
Tez, widocznie albo jestesmy w "trakcie podliczenia", albo zaszedl jakis blad.
 
Czy wszystko jest OK z wynikami z UFC 152?



Bo najlepsi mają po sto pkt. z pięciu walk możliwych do wytypowania, to max mogliby uzyskać 60.
 
Back
Top