Typer: sezon V

86 punktow za te gale, znowu 6 miejsce ale tym razem tylko 33 straty do lidera, robi sie ciekawie :)
 
7-2 Nie wiem, co mnie podkusiło z tym Grispim. I pomyśleć, że miał kiedyś dostać title shota. Dużo 11, skończenia bezbłędnie pierwszy raz, z rundami gorzej.
 
7-2 (Varner i Johnson wtopili), 75 pkt i awans na drugą stronę i 33 miejsce. Przed nami jednak 150, która poziomiem trudności nie odbiega od 149...
 
No to gratuluje tym co nie zjebali tej gali ;-),dałem dupy ale tak to bywa jak od sporego czasu nie oglądam gal...
 
8-1 - piąte miejsce. A po cichutku liczyłem na pierwsze, bo myślałem, ża każdą walkę dobrze wytypowałem :-D
 
5-4 ale 2x12, typowałem 30min przed zamknięciem kolektury i trochę się wspomagałem typowaniami włodarzy...:/
 
Pół na pół mniej więcej. Nigdy nie zapisuję ani nie zapamiętam dokładnie, więc czekam na wprowadzenie wyników.
 
7-2, poległem na Pague (jak większość chyba), no i wątpiłem w możliwości Shields'a.
 
@Madżer,



gratuluję awansu. Tomek, nasza forumowa "kurwa umysłowa" już trochę gorzej sobie radzi.:-) Pozdrawiam go z tego miejsca. ;]
 
@Szady



Tomek ma już w dupie typera, odkąd nabył laptopa :-)


I dzięki, ale jak już napisałem - po Strikeforce szykuje się spadek.
 
Karwasz jego mać myslalem ze obstawilem Kuipera. Jednak dalem Hammanna chociaz myslalem ze na prawde dalem Holendra... 8-1 i drugie miejsce... w Strikeforce nr 1, ale wszystko zjebalem przez nie obstawienie on Fuel TV Munoz vs Weidman...
 
Evangelista wymiatasz ostatnio :p Wtopiłem jedyną niepewną walkę tej gali, mianowicie Sayers vs Smith.
 
Back
Top