Typer Euro 2021

Dobra, zalogowany @Gienek

Obstawiamy całą kolejkę czy tylko pierwszy mecz?
Punkty dostaje się tylko za dobrze wytypowany wynik?

W innym typerze na tej apce jest do wytypowania cała 1 kolejka. Francja vs Niemcy zamykają. U nas tylko do Holandia vs Ukraina. Możecie dodać resztę?
W zakładce "Oddaj typy" przełączasz się w zaznaczonym miejscu i masz kolejne mecze (chyba, że coś źle patrzę).
typer.jpg
 
Ja też wypadam w sumie, za dużo tych meczy do obstawiania, a strzelać na oślep mi się nie chce ;)
 
A nie możesz usunąć?
Już miałem napisać, że się nie da, a poza tym to te bonusowe punkty premium należą mi się jak psu buda, ale jednak się dało odznaczyć na "brak typu" - co też zrobiłem :corn:.
 
Już miałem napisać, że się nie da, a poza tym to te bonusowe punkty premium należą mi się jak psu buda, ale jednak się dało odznaczyć na "brak typu" - co też zrobiłem :corn:.
Panowie trzeba pojechać tego całego @Evo! :roberteyeblinking:
 
Panowie oficialnie ruszamy, można typować i cieszyć się emocjami. Nagrody są więc warto walczyć, za pierwsze miejsce postaram się coś ekstra dodać.
 
Tak

View attachment 22207

Takie znaczki w podglądzie typów oznaczają zatypowane spotkania



Brakuje typów meczu otwarcia

@osk @jeffrey_ @Endrju Golara
@Martin mam nadzieje, że dzisiaj to przeczytasz, nie za tydzień ;)


Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie
Już oddałem i teraz zmieniło mi liczbę typów na 9. Oznacza to liczbę typów na tę kolejkę, czy jak to wygląda? Póki co obstawiłem tylko pierwszy mecz.
 
Back
Top