Typer Euro 2021

No i chuj, kolejna zmiana na minus. Ostatnio zmieniłem z Holandii 2:1 na 3:1 i straciłem punkt, a wczoraj z Szkocja 0:2 Czechy zmieniłem na 1:1 i w pizdu 4 punkty..
 
Jako jedyny dał przeciwko Polsce
068578-00.png
 
@VoRaNeK
Wylogowało mnie z tego typera i nie da się zalogować ani odzyskać hasła - sypie jakimiś błędami. Masz możliwość zerknięcia z poziomu administratora czy da się tam przypisać do mojego użytkownika jakiś nowy mail np. czy coś?
 
@VoRaNeK
Wylogowało mnie z tego typera i nie da się zalogować ani odzyskać hasła - sypie jakimiś błędami. Masz możliwość zerknięcia z poziomu administratora czy da się tam przypisać do mojego użytkownika jakiś nowy mail np. czy coś?

Nie wiem coś Ty narobił ale nie widzę opcji powrotu

1623772722818.png


Dziwne. Raczej samo Cie nie wyrzuciło. Nic nie kombinowałeś w tej zakładce?

1623772817253.png
 
Nie wiem coś Ty narobił ale nie widzę opcji powrotu

View attachment 22402

Dziwne. Raczej samo Cie nie wyrzuciło. Nic nie kombinowałeś w tej zakładce?

View attachment 22403
Nie i nikt nie miał dostępu do moich urządzeń. Po prostu nagle zostałem wylogowany, hasło nie wskakiwało, jak próbowałem odzyskać informacja - na tym koncie nie jest zarejestrowane konto. Anyway, olać temat, szkoda czasu na szukanie przyczyny. Spróbowałem się zarejestrować na tego samego maila - przeszło ale dane nie wróciły tj. nie dało się nawet wklepać tego samego nicku bo rzekomo zajęty.
 
Nie i nikt nie miał dostępu do moich urządzeń. Po prostu nagle zostałem wylogowany, hasło nie wskakiwało, jak próbowałem odzyskać informacja - na tym koncie nie jest zarejestrowane konto. Anyway, olać temat, szkoda czasu na szukanie przyczyny. Spróbowałem się zarejestrować na tego samego maila - przeszło ale dane nie wróciły tj. nie dało się nawet wklepać tego samego nicku bo rzekomo zajęty.

1623773344524.png
 
Tak, próbowałem założyć na nowe konto i tu faktycznie sam zakończyłem. Liczyłem, że uda się zalogować na stare w ten sposób :)

o 15:43 dostałem pierwszego maila o rezygnacji.

Mogę Ci wysłać zaproszenie na tego samego maila. Zobaczymy co się stanie
Jak mozesz to wyślij mi go na [email protected]
 
o 15:43 dostałem pierwszego maila o rezygnacji.

Mogę Ci wysłać zaproszenie na tego samego maila. Zobaczymy co się stanie
Jak mozesz to wyślij mi go na [email protected]
Poszło na @, próba nie strzelba, sam jestem ciekaw co wyskoczy - jak nie pyknie to olać temat, bo szkoda marnować czas.

Prawdopodobnie i tak nic to nie da, bo z tego samego maila próbowałem się zarejestrować i wbiłem to konto z nickiem Evo1 (bo Evo się nie dało ponownie - nick zajęty).
Zarejestrowałem się tak jakby dwa razy z tego maila co nie powinno być w ogóle możliwe ;).
Coś im się gdzieś pokrzaczyło. Szkoda mojego i Twojego czasu.
 
Poszło na @, próba nie strzelba, sam jestem ciekaw co wyskoczy - jak nie pyknie to olać temat, bo szkoda marnować czas.

Prawdopodobnie i tak nic to nie da, bo z tego samego maila próbowałem się zarejestrować i wbiłem to konto z nickiem Evo1 (bo Evo się nie dało ponownie - nick zajęty).
Zarejestrowałem się tak jakby dwa razy z tego maila co nie powinno być w ogóle możliwe ;).
Coś im się gdzieś pokrzaczyło. Szkoda mojego i Twojego czasu.

Poszło
 
Ktoś ci zhakował maila? :mamedwhat:
Eeee, nie. Wszystko inne śmiga, a mail i tak "fejkowy - na spam" przeznaczony właśnie do takich rozrywek, więc ani tam moich danych, ani też niczego wartościowego i z niczym niepowiązany. Mail służbowy i prywatny solidnie zabezpieczony. Przypuszczam, że to jakiś błąd ze strony serwisu kicktipp. Bo jakim cudem mógłbym się rejestrować kilka razy na ten sam mail? :wink:
A czemu mnie nagle wyrzuciło to pojęcia nie mam :lol: - widocznie tak musiało być, to jakiś znak.
 
Eeee, nie. Wszystko inne śmiga, a mail i tak "fejkowy - na spam" przeznaczony właśnie do takich rozrywek, więc ani tam moich danych, ani też niczego wartościowego i z niczym niepowiązany. Mail służbowy i prywatny solidnie zabezpieczony. Przypuszczam, że to jakiś błąd ze strony serwisu kicktipp. Bo jakim cudem mógłbym się rejestrować kilka razy na ten sam mail? :wink:
A czemu mnie nagle wyrzuciło to pojęcia nie mam :lol: - widocznie tak musiało być, to jakiś znak.
Graj dalej, doliczymy Ci punkty, które do tej pory zdobyłeś :wink:
 
  • Like
Reactions: Evo
Graj dalej, doliczymy Ci punkty, które do tej pory zdobyłeś :wink:
W sumie to nie głupie :frankapprove:

Do 4 kolejki włącznie mam wytypowane wszystko na nicku Evo. Trzeba będzie zerknąć czy to będzie liczyło, bo z tego co patrzę, to nadal jestem tam widoczny.
Jeśli tak, to faktycznie dołączę od 5 kolejki na nowym koncie.
 
Back
Top