Typer Euro 2021

Widzę że się ekipa zebrała więc na szybko zasady. @Cactus jak możesz to podepnij go do mojego pierwszego postu w temacie.

Zasady:

1. Gienek ma zawsze rację.
2. Zapisy do typera trwają do 10.06.2021 do godziny 23.
3. Typujecie dokładne wyniki. Za dokładnie wytypowany wynik bramkowy 3 pkt, wytypowanie zwycięzcy ale z inna różnicą bramek 1 pkt, zły typ zwycięzcy 0, dobrze wytypowany remis 3 pkt.
4. Dobrze wytypowany wynik bramkowy w finale daje 5 pkt, wytypowanie zwycięzcy z inną różnicą bramek 3 pkt, remis 3 pkt.
4. Wynik typujecie do pierwszej minuty meczu.
5. Typujecie wynik do końca drugiej połowy, bez dogrywek i karnych.
6. Będą mecze prenium, które będę wybierał wcześniej i informował o tym w temacie typera. Punktacja za te mecze będzie taka jak w punkcie 4.
7. W czasie mistrzostw jestem na urlopie więc nie liczcie że wyniki będą zliczane po każdym dniu.

Listę startową wrzucę rano 11.06.2021.
Możecie wytypować wszystkie mecze grupowe na raz lub każdego dnia, wszystkie mecze w jednym poście.
 
Typujecie dokładne wyniki. Za dokładnie wytypowany wynik bramkowy 3 pkt, wytypowanie zwycięzcy ale z inna różnicą bramek 1 pkt, zły typ zwycięzcy 0, dobrze wytypowany remis 3 pkt.
Żeby nie było niejasności. Dokładny wynik 3pkt, poprawny rezultat meczu 1pkt. Ostatnie zdanie, choć wiem o co chodzi, można interpretować później na 2 sposoby jak ktoś by się uparł. Albo i nie nie wiem
 
Żeby nie było niejasności. Dokładny wynik 3pkt, poprawny rezultat meczu 1pkt. Ostatnie zdanie, choć wiem o co chodzi, można interpretować później na 2 sposoby jak ktoś by się uparł. Albo i nie nie wiem
Jak będzie 1:1 A Ty wytypujesz 2:2 To masz 1 pkt jak 1:1 To 3 pkt
 
Ja też proszę.
images
 
Back
Top