Twoje kochane PIWO

Jeszcze nie było pite, ale kupiłem w Lidlu jak były na promce 4+4 gratis. Normalna cena to było jakoś 25zl, a tak pyklo za 12,50zl sztuka bodajże :)

Nooooo, to jest niezły deal. Może kolejna odsłona alkoholowej wojny LIDL vs. Biedronka, bo browarowi to by się średnio opłacało po tej cenie sprzedawać.
Daj znać jak Ci podejdzie - barley wine to jeden z moich TOP5 stylów.
 
Nooooo, to jest niezły deal. Może kolejna odsłona alkoholowej wojny LIDL vs. Biedronka, bo browarowi to by się średnio opłacało po tej cenie sprzedawać.
Daj znać jak Ci podejdzie - barley wine to jeden z moich TOP5 stylów.
jak się zrobi chłodniej to się za nie zabiore :)
 
1000034362.jpg

Całkiem, ale za mało mango i za dużo chmielu. Miało być lekkie, a wyszło sztywne. I tak wypiłem, ale więcej nie kupię, chyba że nie będzie innego.

Grodzisk poza grodziskim nie ma zbyt wiele do zaoferowania :fjedzia:
 
Całkiem, ale za mało mango i za dużo chmielu. Miało być lekkie, a wyszło sztywne. I tak wypiłem, ale więcej nie kupię, chyba że nie będzie innego.

Grodzisk poza grodziskim nie ma zbyt wiele do zaoferowania :fjedzia:


Chcesz mango bez chmielu to wypij sok :mamed:

A tak serio to z Grodziska polecam jeszcze z czystym sumieniem Session Ale i White IPA.
 
Z takich "must know":

Browar Amber - Dubeltowy koźlak z brusznicą i jarzębem szwedzkim
Browar Kormoran - Warmińskie rewolucje lub Kormoran Jasny
Pinta - Atak chmielu (piwo rozpoczęło kraftową rewolucję w PL)
Jan Olbracht - Śmietanka
Browar Fortuna - Sosnowe APA
Browar Grodzisk - Session Ale

Trochę tego i owego.
Z Pinty swojego czasu wchodziło mi "a ja palę ale", ale atak chmielu to tak mordo wykręcał, że ledwo zmeczylem
 
Z Pinty swojego czasu wchodziło mi "a ja palę ale", ale atak chmielu to tak mordo wykręcał, że ledwo zmeczylem

No to ma trochę wysokie IBU, aczkolwiek może piłeś jakąś edycję specjalną, bo mi wchodzi dość lekko :). Aczkolwiek ja bardzo lubię goryczkę w piwie, stąd moje częste, czeskie wycieczki. Może w takim razie znacznie łagodniejsze Pinta Beskidy Pszeniczne Ci podpasują.
 
ą ę ą, kruleskie najlepsze

A tutaj akurat będę kontrowersyjny, bo według mnie Królewskie akurat jest przyjemnym piwkiem, zwłaszcza w tej cenie. Aczkolwiek ich właścicielem jest Heineken, co kłóci się z moim postanowieniem propagowania polskiego browarnictwa.

Tak, wiem. Jestem pod tym względem hipokrytą, gdyż samemu piję zagraniczne :mamed: .
 
A tutaj akurat będę kontrowersyjny, bo według mnie Królewskie akurat jest przyjemnym piwkiem, zwłaszcza w tej cenie. Aczkolwiek ich właścicielem jest Heineken, co kłóci się z moim postanowieniem propagowania polskiego browarnictwa.

Tak, wiem. Jestem pod tym względem hipokrytą, gdyż samemu piję zagraniczne :mamed: .
ja tam to pierdolę, dobrze mi wchodzi pod bucha, dla mnie to tylko dodatek do palta
 
Back
Top