Trening w domu

Ja kupiłem sobie taki drążek, dałem w promce BF 219zł i nie mam czasu zamontować/nie chce mi się. Muszę coś przed świętami pomyśleć.
Spoko troche niepotrzebnie koncowki sa pozaginane - ciezko bedzie sie tradycyjnie nachwytem podciagac, gownie do podchwytu.
 
Spoko troche niepotrzebnie koncowki sa pozaginane - ciezko bedzie sie tradycyjnie nachwytem podciagac, gownie do podchwytu.
trochę się na promkę zapazerniłem
:arielcry:
Ale myślę, że skoro on jest o szerokości 120cm to jak tu chwycę to może być git

1671734763209.png

można też go obrócić tak że będzie odwrotnie, może to lepsza opcja?

1671734863211.png


o tak?
 
Nie robie mu nadziei, plecy plecami, ale jak dluzszy czas sie podciagasz to spinasz przeciez caly czas cialo, bylem mega zaskoczony ile mi zeszlo z brzucha.
No bo podciąganie to nie cwiczenie na plecy tylko funkcjonalne. Już badali, że napięcie mięśniowe jest większe w barkach i rękach niż w najszerszym.

Co nie zmienia faktu, że dla początkujących bardzo dobre ćwiczenie do budowania siły.
:conorsalute:
 
No bo podciąganie to nie cwiczenie na plecy tylko funkcjonalne. Już badali, że napięcie mięśniowe jest większe w barkach i rękach niż w najszerszym.

Co nie zmienia faktu, że dla początkujących bardzo dobre ćwiczenie do budowania siły.
:conorsalute:
Biore sie Mordo za siebie od nowego roku :wink: licze na pomoc
 
Jak mi badania dzisiaj dobrze wyjdą to od stycznia wchodzę na wyższy level.
Ja od lutego tak przypierdole że w Łodzi nie będą potrzebne zapalone latarnie w nocy:beczka:

Btw. Na hcg też taki podkurwiony chodziłes? Na cyklu nie chodziłem taki wkurwiony jak teraz.
Byle co mnie doprowadza do szału :siara:
 
to sie smiejesz czy zyczysz mi powodzenia koksiczku? :travolta:
Wybierz swoja strone!
:robbie:
Życzę ci jak najlepiej a przed świetami to już w ogóle :conorsalute:
A śmieje się bo już nie raz w swoim życiu słyszałem od różnych osób „od stycznia się biorę” i chuj wielki z tego był, miesiąc, dwa poćwiczą i koniec kariery sportowca a jak robi się ciepło to już w ogóle 90% osób kończy :juanlaugh:
Mam nadzieje że z tobą będzie inaczej :watchingyou:
 
Życzę ci jak najlepiej a przed świetami to już w ogóle :conorsalute:
A śmieje się bo już nie raz w swoim życiu słyszałem od różnych osób „od stycznia się biorę” i chuj wielki z tego był, miesiąc, dwa poćwiczą i koniec kariery sportowca a jak robi się ciepło to już w ogóle 90% osób kończy :juanlaugh:
Mam nadzieje że z tobą będzie inaczej :watchingyou:
Tez to widze, tyle tylko ze ja kilka lat cwiczylem regularnie... takze
 
Pany pytanie nie cierpiące zwłoki od 4 dni mam grypę ale dzisiaj mi troche lżej i co myślicie żeby zrobic już dzisiaj jakiś rozruch tak z 200 pompek w domu
 
Ku pamięci
1. lewy prosty, prawy prosty, lewy sierp dół, lewy siep góra
2. lew prosty, prawy prosty, odskok, długi prawy prosty
3. długi lewy prosty, odchylenie, prawy prosty korpus, lewy sierp góra
 
Ku pamięci
1. lewy prosty, prawy prosty, lewy sierp dół, lewy siep góra
2. lew prosty, prawy prosty, odskok, długi prawy prosty
3. długi lewy prosty, odchylenie, prawy prosty korpus, lewy sierp góra

To kanał Kornika? No zawsze na propsie takie kanały, gdzie pokazuję się technikę.
 
Back
Top