Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

Co byście zaproponowali na ochrone , regenerację stawów? Od jakiegos czasu jest to dla mnie uciążliwe i po treningach czuję głównie w barkach i ramionach obciążenie, ciężko mi się na drążku podciągać, pompki też nie idą lekko, pzdr
 
Dużo snu, pełnowartościowa dieta i ewentualnie Animal Flex lub Flexit. Pierwsze niezbędne, pełnowartościowa dieta pozwala uniknąć różnych niespodzianek, które wpływają na wysuszanie się stawów. Ja stosuję Animal Flex w okresach przeciążenia i działa, choć połowa składników to pic na wodę, a osiem piguł wygląda dość niesympatycznie ;)
 
I przypilnować, żeby jeść odpowiednio dużo tłuszczy w diecie. Ja też byłem zadowolony z Flexa, ale to dość drogie i zapewne obciąża wątrobę. Niektórzy pisali, że nic nie pomógł na ich przypadłości ze stawami.
 
Dzięki, staram się sypiać więcej ostatnio( 7-8 godzin ), z jedzeniem jest dosyć spontanicznie i mało zdyscyplinowanie ze względu na pracę , rodzinę itp. to musiałbym poprawić i zbilansować. Co do supla to kupiłem właśnie na allegro ze względu na dawkowanie i cenę ( raz dziennie na czczo i w proszku do picia ) Megabol Flexit 400 g , dam znać jak się sprawdzi, Skupię się na lepszym odżywianiu w pierwszym rzędzie, moje problemy nie są tragiczne ale uciążliwe, niektórzy liczą , że na zwyrodniałe już stawy pomoże im suplement, więc jak nie dzieła to narzekają, pzdr
 
Panowie, termin ze zrobieniem wagi mnie goni, zostalo mi jakies 2,5kg. Jakies porady? Ograniczylem wegle, wiecej bialka, minimum cukru.
 
Czy jest jakaś możliwosć, zeby podczas cyklu na masę zgubić lekką oponkę? nie jest tego dużo napewno ale nie bardzo mi się to podoba, dodać np jazde na rowerze czy cos takiego? da się to jakos zrobic? czy to raczej nie możliwe i trzeba juz skonczyc cykl masowy i dopiero pozniej zmianiajac diete na oszczedniejsza cos probowac robic za kilka tygodni z tym dopiero ;/ nie ukrywam ze dzialac chciałbym juz teraz ale cos mi sie widzi ze to nie do polaczenia z "masą".
 
Zenek



Każda z rad przedstawionych jest bardzo mądra i na pewno odniesie skutek , jednak gdzie jest przyczyna ?



Osobiście bym najpierw zweryfikował trening czy jest adekwatny do wypoczynku i czasu regeneracyjnego , następnie czy objętność i intensywność treningowa jest adekwatna do twojego wytrenowania i następnie przeszedł do rady redaktora F.Georgiew czyli jeśli w wyżej wymienionych elementach jest dobrze , to jedzenie , czy spożywasz odpowiednią ilość makro i mikro składników adekwatnych do twojego wysiłku i jeśli wszystko tutaj gra ( zazwyczaj nigdy tak nie ma :-) )



Skorzystaj z suplementów które pomogą ci odzyskać odpowiednią formę stawów itd ...



( Osobiście nie spotkałem jeszcze , żadnego preparatu na rynku godnego uwagi , który by w rzeczywistości pomógł na stawy ) Co mogę polecić i co pomoże



1. Omega 3



2. Colagen



3. Witamina C



nacieranie zimno/ciepło , treningi z dobrze umiwarkowną objętością i intesywnością .



tyle .
 
W ostatnich dniach pochodziłem trochę po górach i zauważyłem w jednym kolanie tak jakby mi brakowało smarowania. Wiem że można jeść dużo żelek i galaretek w proszku ale mam pytanie. Zaatakować Animal Flexem?
 
Dzięki Hyde, trenuje max 3 razy w tygodniu, 2X boks , poniedziałek i piątek a staram się jeszcze w srodę wpelść dodatkowy trening siłowy lub cardio. Wydaje mi się , że to kwestia tego snu i diety, treningi traktuje rekreacyjnie, ale czasem brakuje snu oraz bywa tak ,że obiad taki z biegu zjem, organizm już młody nie jest, 34 lata. Zacznę od polepszenia tej sfery, zobacz też jak mi się ten flexit megabola sprawdzi. Dam znać czy bedą efekty zmian. pzdr
 
Nie oszukujmy się, jest tylko jeden sprawdzony i dający efekty środek, który przyśpiesza regenerację stawów- hGH



Wszystkie te cudowne odżywki do kupienia w normalnych sklepach można w cztery litery wsadzić.
 
Kofi



Jest w tym niezwykle dużo prawdy , a nawet jeśli dany preparat " wspiera " to cena kuracji nie będzie adekwatna do rezultatu . Gdyż w większości , trzeba stosować od 2 -4 x większą dawkę niż zaleca producent .



Ja osobiście , kiedy są znaczne problemy z stawami , korzystam z " pijawek " :-)



enteryoname



odradzam , skocz kilka razy do SPA i zastosuj sauna /grota lodowa i nacieranie stawów , znowu powrót do sauny i znów do groty lodowej i ypocznij , porozciągaj się w domu i będzie OK.



Jeśli jest duży ból ( to znaczy , że powstal stan zapalny ) wtedy paracetamol , plus duża dawka witaminy C 1000-2000 by zniwelowac stan zapalny i organizm rozpoczął funkcje naprawcze ..
 
Nie zastrzelcie mnie, ale mam pytanie dziwne. (Jak składnia tego zdania)
Po treningu strasznie bolą mnie uszy, na szczęście jeszcze nie ropieją i nie robią się kalafiory, ale ogólnie rzecz biorąc i tak jest mało przyjemnie. Gwoli ścisłości, przed każdym treningiem rozgrzewam je nie mniej intensywnie niż resztę ciała. Dostałem gdzieś poradę, żeby traktować uszy np. Amolem, tylko jest pewien problem. Kiedy mam się tym wysmarować, po treningu czy codziennie? Ogólnie rzecz ujmując jak sobie te uszy podprowadzić w stan użytkowania, a nie samej nośności?
 
U mnie to tak wyglada suplementacja:

Rano kreta, nitrobolon2, białko
Przed poludniem metanabol 1, osłonka 1, zastrzyk testoxen blend 300 ml (co 3 dni), gainer
Po poludniu - gainer, białko miksuje je razem i pije gęstą zawiesinę,
Przed treningiem - kreta, gainer
W treningu - carbo,
Po treningu - carbo, gainer, hmb, kreta
na noc - hmb.


Co do samej diety 6 posiłków:
1) jajecznica z 10 jajek z czego 5 żółtek, 4 kromki razowego
2) dwie paczki ryżu z bananami
3) kurczakk - dwie opieczone piersi
4) przedtreningowy - dwie paczki kaszy gryczanej ze śmietaną
5) potreningowy - kasza x 2
6) wieczorem dwa-trzy serki wiejskie.

Moja waga 98 kg, wzrost 180
 
HMB, gainer, śmietana, wiejskie, metanabol i igły bym wyrzucił. Mogę uzasadnić...
 
Wiewiur - heparyna , lioton 100 ;) słaba chrząstka .

Fredkiki "coś tam " he he

Osobiście bym 3/4 wyrzucił . czyli wszystko oprócz posiłków .
 
Zobaczymy czy się uda: poniżej program dni otwartych w Szkole Walki Drwala , zajęcia min. z Materlą, Jankiem, Gorylem, Saletą. Do tego min. turniej graplingowy. Programy radziłbym pobrać bo wyświetlają się za małe.


 
Pytanie do bardziej zorientowanych osób. ostatnio zaopatrzyłem się w białko serwatkowe. Rozpisałem sobie trening 3 razy w tygodniu. Jednak do końca nie wiem jak dawkowac białko. na opakowaniu mam napisane od 1-3 porcji dziennie na czczo, przed treningiem i po treningu. A jak to brac w dni nietreningowe, tylko na czczo po przebudzeniu? Jestem w tym zielony i chciałbym się dowiedzieć jakichś konkretów od osób które sie znają.
 
Ja uważam że takie newralgiczne pory to śniadanie ewentualnie kolacja/przed snem + po treningu w dni treningowe (ja preferuje 20- 50 minut po)
Traktuj to jako uzupełnienie swojej diety-posiłków o kompletne i łatwo przyswajalne białko.
 
@o%owany, lepiej zainwestuj w nadzór dietetyczny do momentu aż takie pytania znikną. Pieniądze czasem te same, co pucha białka, a efekty dużo lepsze. Do tego poszerzysz swoją wiedzę i ktoś będzie sprawiał, że życie będzie łatwiejsze ;)
 
Jako, że mam postanowienie noworoczne wzięcie się za swój wygląd fizyczny, zaczynam trening na siłce. Potrzebuję pomocy w doborze białka, bo bez tego to nic z mojego postanowienia. Otóż u mnie z przyrostem masy jest ciężko przykładowo w święta jadłem, jadłem i jadłem( szczególnie mięsa dużo) a masa mi nic nie wzrosła. A więc potrzebuję białka tak w cenie do 50 zł, tego jest taki duży wybór, a że ja się nie znam to wolę sam nie zakupić jakiegoś słabego białka, po którym może mi się pogorszyć. Myślałem nad czymś z Activlab tylko nie wiem, które. Dostałem info od Akopa( kulturalnie się zapytałem i mi podpowiedział, tylko że kosz na jaki mogę sobie pozwolić wydać na białko mu nie podałem), że białka firmy Olimp i Trec są bardzo dobre, lecz ceny do 50 zł chyba z tych firm raczej nie znajdę. Na pewno macie swoje wypróbowane białka, więc liczę na pomocną radę :D
 
Back
Top