Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

Panowie, jaką polecacie suplementację przy redukcji? Zazwyczaj jechałem samą dietą, teraz myślę coś urozmaicić i zadbać o to, żeby mój organizm miał wszystko co mu potrzebne, nie odnotował znaczących spadków testosteronu i etc.
 
Panowie, jaką polecacie suplementację przy redukcji? Zazwyczaj jechałem samą dietą, teraz myślę coś urozmaicić i zadbać o to, żeby mój organizm miał wszystko co mu potrzebne, nie odnotował znaczących spadków testosteronu i etc.
testosteron :D

a tak serio, adaptogeny kup cynk, magnez, b6, d3
 
Będę startował na MP ADCC. Pierwszy raz w życiu przyszedł czas na zbijanie wagi, a wiedzy o tym nie mam żadnej bo na studiach nie uczą. Rano na czczo po załatwieniu wszystkich spraw mam za dużo 700-900g (zalezy od dnia). Nie wiem jak zabrać się za zrobienie tej wagi, niby nie jest dużo, ale chyba wypocenie tego w saunie dzień przed nie jest dobrym pomysłem (tego samego dnia nie da rady bo jeszcze muszę dojechać do Warszawy). Jakieś pomysły?
Wolałbym nie przechodzić kategorię wyżej, chociaż jest jeszcze taka opcja zaminy przez 3 dni.
 
Będę startował na MP ADCC. Pierwszy raz w życiu przyszedł czas na zbijanie wagi, a wiedzy o tym nie mam żadnej bo na studiach nie uczą. Rano na czczo po załatwieniu wszystkich spraw mam za dużo 700-900g (zalezy od dnia). Nie wiem jak zabrać się za zrobienie tej wagi, niby nie jest dużo, ale chyba wypocenie tego w saunie dzień przed nie jest dobrym pomysłem (tego samego dnia nie da rady bo jeszcze muszę dojechać do Warszawy). Jakieś pomysły?
Wolałbym nie przechodzić kategorię wyżej, chociaż jest jeszcze taka opcja zaminy przez 3 dni.
głodówka powinna wystarczyć. pomnóż wagę wagę ciała x14 i lutuj tyle kalorii, głównie z białka. Rozumiem że masz 1kg do zrzucenia przez 3dni?
 
@lugasek
Zawody są 21 kwietnia więc czasu jest dużo, 3 dni zostały na ewentualną zmianę kategorii. Chodzi mi bardziej o sam proces zrzucenia wody w tym 1kg, bo tłuszczu mam 6%, nie bardzo to redukować.
 
@lugasek
Zawody są 21 kwietnia więc czasu jest dużo, 3 dni zostały na ewentualną zmianę kategorii. Chodzi mi bardziej o sam proces zrzucenia wody w tym 1kg, bo tłuszczu mam 6%, nie bardzo to redukować.
W jakiej wadze masz zamiar startować ?
Pytam bo dużo łatwiej redukować cięższego zawodnika.
 
Last edited:
@lugasek
Zawody są 21 kwietnia więc czasu jest dużo, 3 dni zostały na ewentualną zmianę kategorii. Chodzi mi bardziej o sam proces zrzucenia wody w tym 1kg, bo tłuszczu mam 6%, nie bardzo to redukować.
Jak masz tyle czasu to wystarczy lekka redukcja. Nie ma sensu bawić się z wodą.
 
Kiedyś przed ALMMA zrzuciłem bez problemu prawie dwa kg, więc mozna i z wodą. trochę wypocic, od wieczora poprzedniego dnia do wazenia nie dostarczac wody i zaraz po wazeniu nawodnienie i tez jest git.
 
@lugasek
Zawody są 21 kwietnia więc czasu jest dużo, 3 dni zostały na ewentualną zmianę kategorii. Chodzi mi bardziej o sam proces zrzucenia wody w tym 1kg, bo tłuszczu mam 6%, nie bardzo to redukować.
1kg to w saunie zgubisz skoro jeszcze nie zacząłeś się odwadniać, dodaj jakiś ziołowy diuretyk, napar z pokrzywy, odstaw sól/sód i luźno 1kg zleci.
 
@lugasek bierzesz jakies omega 3? bralem z treca, pozniej dlugo olimp sport edition ale juz ich nie ma na skladzie, jak uzywasz polec cos godnego uwagi. Z gory dzieki za odp.
 
uzywasz tych produktow kfd? jak oceniasz jakos, bo w internecie rozne sa opinie.

Lutuje omege, mg zn b6 i to tyle profilaktycznie. Żadnych badań potwierdzających ich działanie nie robiłem, kiedyś lugasek chyba polecał lub kto inny. Czego więcej mi potrzeba
 
Lutuje omege, mg zn b6 i to tyle profilaktycznie. Żadnych badań potwierdzających ich działanie nie robiłem, kiedyś lugasek chyba polecał lub kto inny. Czego więcej mi potrzeba
kurde, wlasnie zawsze robilem zakupy w sfd, kfd faktycznie tansze maja firmowe produkty, szkoda, ze nie ma badan, ktore potwierdzaja ich dzialanie.
 
Co nie tak? Na tle poprzednich vlogów lepiej to wygląda, a przynajmniej sensownie się Doman o IFFYM wypowiedział. Reszta wiadomo, że do poprawki, ale to dopiero pierwsze filmiki.
 
Panowie, jaki olej cbd pod trening bjj będzie najlepszy? Ile procent?Linkiem do sklepu też nie pogardzę.
 
Back
Top