Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

Tak z innej beczki troche. Wczoraj przyjąłem GABĘ + melatonina (750mg + 1g) , byłem ciekaw czy będzie mocno odczuwalna. Kładę się w zaciemnionym pokoju a więc załącza się widzenie zmierzchowe. Spodziewałem się , że powieki staną się ciężkie , a tu nagle patrząc przed siebie w ciemnym pokoju obraz mi się zaciemnia jeszcze bardziej, kiedy ja jeszcze w pełni przytomny :O w momencie kiedy zatrzymywałem wzrok w jednym miejscu obraz zaciemniał się, i tak non stop. Wpadam do łazienki, patrzę, a oczy jak sćpane szpilki ( epitet przypadkowy ).
Pierwszy raz w życiu miałem takie efekty wizualne, i trochę mnie to zatrwożyło. Ktoś coś podobnego przerabiał ?
Pozdr
 
Tak z innej beczki troche. Wczoraj przyjąłem GABĘ + melatonina (750mg + 1g) , byłem ciekaw czy będzie mocno odczuwalna. Kładę się w zaciemnionym pokoju a więc załącza się widzenie zmierzchowe. Spodziewałem się , że powieki staną się ciężkie , a tu nagle patrząc przed siebie w ciemnym pokoju obraz mi się zaciemnia jeszcze bardziej, kiedy ja jeszcze w pełni przytomny :O w momencie kiedy zatrzymywałem wzrok w jednym miejscu obraz zaciemniał się, i tak non stop. Wpadam do łazienki, patrzę, a oczy jak sćpane szpilki ( epitet przypadkowy ).
Pierwszy raz w życiu miałem takie efekty wizualne, i trochę mnie to zatrwożyło. Ktoś coś podobnego przerabiał ?
Pozdr
gram melatoniny? :)
 
Spróbuj melatonine solo. Gaba to nie są cukierki, bardzo łatwko możesz sobie rozlegulować neuroprzekaźniki.
Miałem wątpliwości co do Gaby, z układu pokarmowego i tak jest znikome wchłanianie a ten wczorajszy epizod mnie nieco zaniepokoił. I chyba zrobię jak mówisz, jak znajdę u siebie na półce mele, to dziś zawijam do domku :3 dzięki
 
Miałem wątpliwości co do Gaby, z układu pokarmowego i tak jest znikome wchłanianie a ten wczorajszy epizod mnie nieco zaniepokoił. I chyba zrobię jak mówisz, jak znajdę u siebie na półce mele, to dziś zawijam do domku :3 dzięki
ja jem na noc 5 mg melatoniny na sen, wczesniej miales sen przerywany, co godzina dwie sie budzilem, melatonina to zmienila, ale u mnie zaczela dzialac dopiero po kilku dniach, cos jakby organizm nie wiem, musial sie nasycic?
 
ja jem na noc 5 mg melatoniny na sen, wczesniej miales sen przerywany, co godzina dwie sie budzilem, melatonina to zmienila, ale u mnie zaczela dzialac dopiero po kilku dniach, cos jakby organizm nie wiem, musial sie nasycic?
Ja narazie odpuściłem suplementację stricte pod sen, zastąpiłem to czasami buchem , ale to już też jest wyeliminowane - ostatnio wracam do domu przemęczony dość mocno.. też wjadę w melatoninę w razie W :)
 
Zaciekawiliście mnie melatoniną.
Sam mam spore problemy ze snem, często budzę się około 2 w nocy i do 3 nie potrafię zasnąć.
 
3mg powinno wystarczyć by wyregulować i polepszyć jakość snu.
Zawsze staram się mieć przy sobie, w podróży - czy chociaż w aktywniejszych okresach.
 
@lugasek Czym się różni TA ashwa, od TEJ ashwy, poza tym, że ta druga jest droższa w przeliczeniu na kaspułkę. W 1 kapsułce obie wersje mają 300mg ekstraktu KSM-66, obie mają 5% witanoidów. Prawdę mówiąc zgłupiałem trochę biorąc pod uwagę, że mają to samo stężenie, ten sam producent itd. Chwyt marketingowy i brać tę tańszą?
 
@lugasek Czym się różni TA ashwa, od TEJ ashwy, poza tym, że ta druga jest droższa w przeliczeniu na kaspułkę. W 1 kapsułce obie wersje mają 300mg ekstraktu KSM-66, obie mają 5% witanoidów. Prawdę mówiąc zgłupiałem trochę biorąc pod uwagę, że mają to samo stężenie, ten sam producent itd. Chwyt marketingowy i brać tę tańszą?
Większe opakowanie, więc jest tańsze.
 
@lugasek mam jeszcze jedną sprawę. Jak lutować kreatynę? Myślałem o tym, by w dzień treningowy 5g po treningu, a w nietreningowy 5g na czczo. Ujdzie tak?
 
nie musi być na czczo. Nawet lepiej jak coś zjesz.
Najlepiej do posiłku gdzie jest najwięcej węglu, ze względu na insulinę. Były kiedyś jakieś badania i tam wychodziło że najlepiej wlasnie w potrenungowym bo dużo wungla a w nietreningowym śniadanie /obiad
 
No jasne, ze nie ma czegos takiego jak redukcja pod bjj, ale jest roznica pomiędzy rozkladem diety dla osoby trenujacej kulturystyke, a sztuki walki. Tak w dalszej perspektywie pod zawody, ale generalnie zejscie do nizszej kategorii plus wszysrkie dobre rzeczy ktore ida za zmniejszeniem ilosci tkanki tłuszczowej
 
Co sądzicie o boosterach testosteronu? Oczywiście tych legalnych, które można kupić jako suplementy :crazy: Dają jakiś dobry efekt, czy to tylko detale?
 
Co sądzicie o boosterach testosteronu? Oczywiście tych legalnych, które można kupić jako suplementy :crazy: Dają jakiś dobry efekt, czy to tylko detale?
Coś tam dadzą, np. delikatnie podwyższone libido, więcej sił witalnych. Czy warto? Nie.
Lepiej i taniej zainwestować w adaptogeny (które są składnikami boosterów, oczywiście najczęściej w zbyt małych dawkach) i próbować dobierając dawkowanie pod siebie.
Spróbuj takie cuda jak panax, maca.
 
Back
Top